Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 297

Wątek: Dwie osoby a jedno konto

  1. #61
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Czy prawa do wspólnego konta są rozstrzygane podczas podziału majątku przy rozwodzie?
    Ja wezmę plazmę, a Ty konto na chustach
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  2. #62
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilka_l Zobacz posta
    Jeśli oninona obiecają że będą wylewać swoje małżeńskie żale na forum to jestem za tym żeby nic się nie zmieniło i dalej występowali jako dwójca
    myslsz, ze po takim wyznaniu jednosci dusz bedą mieli odwagę się przyznać
    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    Ja wezmę plazmę, a Ty konto na chustach

  3. #63
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Oniono, my tu się psychoanalizą i obnażaniem ukrytych intencji pasjonujemy OTy mile widziane,
    na początku też mnie to uderzyło, ale wyrobisz sie, wyluzuj i jeszcze przejdziesz na czarna stronę mocy
    ba, ja wręcz specjalizuję się w zbieraniu opitolu od nowych za OTowanie - parę razy mi się oberwało, że hej . Podoba mi się niezmiernie jak ktoś wchodzi, pisze a potem zaczyna instruować przybyłych do wątku jakże to należy prowadzić dyskusję... I może i ma rację, ale jakże nieświadom jest iż jego słowa trafiają w bezbrzeżną pustkę

    edit: o chryste!!! co to za gwiazdki i dlaczego mam ich tyle??? taaaa wiem, szukaj, ale nie mam czasu bo siedze w robocie - podlinkujcie, błłłagam...

  4. #64
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilka_l Zobacz posta
    Jeśli oninona obiecają że będą wylewać swoje małżeńskie żale na forum to jestem za tym żeby nic się nie zmieniło i dalej występowali jako dwójca
    Cytat Zamieszczone przez salome Zobacz posta
    Oniono, my tu się psychoanalizą i obnażaniem ukrytych intencji pasjonujemy OTy mile widziane,
    na początku też mnie to uderzyło, ale wyrobisz sie, wyluzuj i jeszcze przejdziesz na czarna stronę mocy
    Wskutek luźnego przepływu myśli, przestawiania się literek i odnajdywania nowych znaczeń, jak już zmienisz hasło, to zmień też nicka - swojska cebula zamiast angielskiego oniona powinna pasować

  5. #65
    Chusteryczka Awatar Frezis
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,972

    Domyślnie

    Ej, ale jak to jest on i ona to mogą sobie sami ze sobą pisać w jednym wątku, prawda?
    takie konwersacje prowadzić.
    tylko czy będa mogli post pod postem? czy to zgodne z regulaminem?
    Dzieci to... kupa. Kupa radości i kupa kupy I jeszcze kupa zmartwień...

    Franek (Kako) 02.02.2008
    Krysia (Izia) 26.10.2009
    Janek 30.07.2014

    www.wysokipoziomcukru.pl
    www.dalekiswiat.pl
    zdjeciarka.blogspot.com

    Według psychologów dzieci wyrastają z lęku separacyjnego po drugim roku, nie piszą kiedy wyrastają z niego matki...

  6. #66
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    mi sie ten zapis bardzo podoba - o zabranianiu korzystania z jednego konta przez 2 osoby.


    jednoczesnie nie potrafię sie osobiscie odnależć przy takiej podwójności. nie mam jasnosci do kogo piszę, a staram sie personalizować swoje wypowiedzi.
    dla mnie takie konto jest trudne w kontakcie i raczej przychodzi mi do glowy ze to taki zart, jakieś niepoważne traktowanie reszty forum.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  7. #67
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    mi sie ten zapis bardzo podoba - o zabranianiu korzystania z jednego konta przez 2 osoby.


    jednoczesnie nie potrafię sie osobiscie odnależć przy takiej podwójności. nie mam jasnosci do kogo piszę, a staram sie personalizować swoje wypowiedzi.
    dla mnie takie konto jest trudne w kontakcie i raczej przychodzi mi do glowy ze to taki zart, jakieś niepoważne traktowanie reszty forum.
    no wlasnie ja mam dokladnie tak samo.
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  8. #68
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tola_zet Zobacz posta
    edit: o chryste!!! co to za gwiazdki i dlaczego mam ich tyle??? taaaa wiem, szukaj, ale nie mam czasu bo siedze w robocie - podlinkujcie, błłłagam...
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum

  9. #69
    Chustomanka Awatar Szczuru
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    stolyca ;)
    Posty
    1,024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum
    ahahahaha xD pięknie żeś podsumowała

  10. #70
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum
    trafna odpowiedź
    Raduś 21.02.2009 i Piotruś 09.06.2011

  11. #71
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum
    Albo jak bardzo sie nudzisz w pracy.
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tola_zet Zobacz posta
    ba, ja wręcz specjalizuję się w zbieraniu opitolu od nowych za OTowanie - parę razy mi się oberwało, że hej . Podoba mi się niezmiernie jak ktoś wchodzi, pisze a potem zaczyna instruować przybyłych do wątku jakże to należy prowadzić dyskusję... I może i ma rację, ale jakże nieświadom jest iż jego słowa trafiają w bezbrzeżną pustkę

    edit: o chryste!!! co to za gwiazdki i dlaczego mam ich tyle??? taaaa wiem, szukaj, ale nie mam czasu bo siedze w robocie - podlinkujcie, błłłagam...
    nawet nie wiesz kiedy zaprzedałaś duszę diabłu i wstąpiłaś w progi masonerii

    a co do powyzszego, to taki sobie chrzest trzeba przejść na samym początku, jak "konto" wytrzyma te wstrząsy od "bezbrzeznej pustki", to sobie odbije na kolejnej "nówce", taki schemacik


  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum
    Ha,ha, ha świetna prawda!


  14. #74
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    wzięłam zaraportowałam Samej Górze, żeby cos zdecydowała

    demona, Ty sie tu nie prześmiewaj, w kontekście Twojego biznesu to próchno....rozumiesz

  15. #75
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Najbardziej przekonuje mnie argument istnienia ukrytego potworum, faktycznie macie prawo do prywatności na nich zarówno kobiety jak i mężczyźni więc zmieniam hasło dostępu. I zaznaczam, że wcześniej nie miałam o nim pojęcia, ponieważ nigdzie nie jest jawnie o tym napisane. Więc uroczyście ogłaszam naszą metamorfozę z On i Ona na tylko Ona. I tak wiem, że nie wszystkie z Was będą usatysfakcjonowane tym faktem ale wszystkim dogodzić se ne da

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    Wskutek luźnego przepływu myśli, przestawiania się literek i odnajdywania nowych znaczeń, jak już zmienisz hasło, to zmień też nicka - swojska cebula zamiast angielskiego oniona powinna pasować

    ryczę

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    gwiazdki oznaczaja jak bardzo nie masz zycia osobistego i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie, przez co spędzasz za dużo czasu samotnie na forum
    a w dodatku oszukuję pracodawcę (czyli róznież siebie samą i klientów - pisząc w robocie

    a i jeszcze jaką jestem złą matką - bo zamiast wdrażać w życie dobre rady to o nich czytam, względnie udzielam

    dziękuję WAM za uświadomienie, choć cieszę się, że nie sięgnęłam jesczze gwieździstego dna


  18. #78
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tola_zet Zobacz posta
    że nie sięgnęłam jesczze gwieździstego dna

    gwieździste dno jest cudne

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    Wskutek luźnego przepływu myśli, przestawiania się literek i odnajdywania nowych znaczeń, jak już zmienisz hasło, to zmień też nicka - swojska cebula zamiast angielskiego oniona powinna pasować
    lepiej się odmienia!


  20. #80
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,850

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Więc uroczyście ogłaszam naszą metamorfozę z On i Ona na tylko Ona. I tak wiem, że nie wszystkie z Was będą usatysfakcjonowane tym faktem ale wszystkim dogodzić se ne da
    myślę, że to krok w dobrą stronę
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •