Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 297

Wątek: Dwie osoby a jedno konto

  1. #41
    Chustofanka Awatar wetówka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JJ Zobacz posta
    Miedzy Nami Kobietami - dostep od 200 postow
    dzieki wielkia to mi jeszcze troche postow zostaloa jakies ograniczenia czasowe sa??a jak juz powiedzmy bede miec tyle postow samo mi sie to ujawni czy trzeba pytac modow o dostep??

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    jako ze mam dostep do MNK i Rozmowy to uwazam, ze moge sie wypowiedziec.
    Po pierwsze uwazam, ze kazdy powinien miec swoje konto. Dla przejrzystosci.
    Po drugie uwazam, ze skoro wiemy, ze konto jest jednak podwojne i korzysta z niego maz i zona, a zasadniczo chodzi o to, ze korzysta facet, to takie konta nie moga miec dostepu do MNK i Rozmowy. Oraz oczywiscie w druga strone do Miedzy nami Mezczyznami (bo zdaje sie takie podforum meskie tez bylo/jest).
    I mysle, ze jest zasadne, zeby ujac to w Regulaminie tych podforum? (podforow?)
    I watek wcale nie jest dla mnie zartem, bo jak ktoras napisala - po to powstaly takie fora, zeby dziewczyny mogly rozmawiac intymnie w swoim gronie. Nie mam ochoty poruszac pewnych tematow w meskim towarzystwie i idea podforow byla tez wlasnie taka.
    Jesli bede chciala pogadac w tow. kobiet i mezczyzn to jest tez odpowiednie podforum MNP.
    Ostatnio edytowane przez mamaduo ; 23-11-2012 o 12:32
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Poza tym co jesli ktos będzie chciał wysłać do Ciebie w sensie Onej prywatną wiadomość, jaka ma gwarancję, że to Ty przeczytasz
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  4. #44
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    mamaduo, choć logiczne co piszesz, to się nie zgadzam. praktyczniejszy jest zakaz podówjnych kont, niż dostosowywanie forum i regulaminów podforów do czyjegoś modelu małżeństwa
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  5. #45
    Chusteryczka Awatar Frezis
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,972

    Domyślnie

    aginia - no właśnie o tym pisałam

    bydzia
    Dzieci to... kupa. Kupa radości i kupa kupy I jeszcze kupa zmartwień...

    Franek (Kako) 02.02.2008
    Krysia (Izia) 26.10.2009
    Janek 30.07.2014

    www.wysokipoziomcukru.pl
    www.dalekiswiat.pl
    zdjeciarka.blogspot.com

    Według psychologów dzieci wyrastają z lęku separacyjnego po drugim roku, nie piszą kiedy wyrastają z niego matki...

  6. #46
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Można się nawet obrazić.
    Można! Nikt nie zabrania! Nikt nie jest przeciw!
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  7. #47
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    mamaduo, choć logiczne co piszesz, to się nie zgadzam. praktyczniejszy jest zakaz podówjnych kont, niż dostosowywanie forum i regulaminów podforów do czyjegoś modelu małżeństwa
    oczywiscie, dlatego ujelam to w pierwszym punkcie. Przede wszystkim uwazam, ze powinien byc zakaz tworzenia podwojnych kont. Nie wyrazilam sie jasno, przepraszam.
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  8. #48
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wetówka Zobacz posta
    dzieki wielkia to mi jeszcze troche postow zostaloa jakies ograniczenia czasowe sa??a jak juz powiedzmy bede miec tyle postow samo mi sie to ujawni czy trzeba pytac modow o dostep??
    Trzeba pytać.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  9. #49
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaduo Zobacz posta
    oczywiscie, dlatego ujelam to w pierwszym punkcie. Przede wszystkim uwazam, ze powinien byc zakaz tworzenia podwojnych kont. Nie wyrazilam sie jasno, przepraszam.
    to ja dla wszelkiej jasności popieram Twój pkt 1
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  10. #50
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    Na forum, na ktorym jestem moderatorka mamy taki zapis w regulaminie odnosnie wielosci osobowosci/kont:
    5.1.Zabronione jest użyczanie dostępu do swojego konta innym. Korzystanie z tego samego konta przez więcej niż jedna osobę spowoduje zablokowanie konta.
    5.2.Zakładanie więcej niż jednego konta przez tą samą osobę spowoduje zablokowanie dostępu do Forum do momentu wyjaśnienia sprawy.

    Polecam.
    Tak jest przejrzysciej.
    Zdarzylo nam sie juz zablokowac konto dwoch psiapsiolek wynajmujacych razem mieszkanie i korzystajacych z jednego komputera.
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  11. #51
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Można! Nikt nie zabrania! Nikt nie jest przeciw!
    to już Liberum Veto nie przysługuje?

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Wyrwałaś z kontekstu. Po moim pytaniu czy wszystkie Forumiki są nieszczęśliwe automatycznie odpowiedziałam, że chyba nie. Zresztą nie to jest głównym tematem wątku.
    Oniono, my tu się psychoanalizą i obnażaniem ukrytych intencji pasjonujemy OTy mile widziane,
    na początku też mnie to uderzyło, ale wyrobisz sie, wyluzuj i jeszcze przejdziesz na czarna stronę mocy

    OT: szczęście to nie stan permanentny, a chwile ulotne, ja tam w taki stan rzeczy jaki prezentujesz uwierzyć nie umiem, no może jestem zwyrolem życiowym,
    czy wy się nigdy nie kłócicie? bo co się by stało z waszym kontem po kłótni? oboje musieli byście nie korzystać czy jak?


  13. #53
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hainaut Zobacz posta
    Na forum, na ktorym jestem moderatorka mamy taki zapis w regulaminie odnosnie wielosci osobowosci/kont:
    5.1.Zabronione jest użyczanie dostępu do swojego konta innym. Korzystanie z tego samego konta przez więcej niż jedna osobę spowoduje zablokowanie konta.
    5.2.Zakładanie więcej niż jednego konta przez tą samą osobę spowoduje zablokowanie dostępu do Forum do momentu wyjaśnienia sprawy.

    Polecam.
    Tak jest przejrzysciej.
    Zdarzylo nam sie juz zablokowac konto dwoch psiapsiolek wynajmujacych razem mieszkanie i korzystajacych z jednego komputera.
    jestem za wprowadzeniem takiego zapisu.
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  14. #54
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    ja też jestem przeciwko dzieleniu konta z drugą osobą - myślę, że warto by taki zapis wprowadzić do regulaminu, np. w formie jakiej Hainaut zasugerowała.

    OT: no i w końcu objawiły mi się te gwiazdki, o których wczoraj głośno, a których do tej pory nie widziałam, fakt, ciut jak hotel albo restauracja Michelin



  15. #55

    Domyślnie

    Dzięki Haniut , wszystko jasne


  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaLiKa Zobacz posta

    OT: no i w końcu objawiły mi się te gwiazdki, o których wczoraj głośno, a których do tej pory nie widziałam, fakt, ciut jak hotel albo restauracja Michelin
    Tak masońsko się zrobiło


  17. #57
    Chustoholiczka Awatar Paulina J.
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Nowa Praga
    Posty
    3,192

    Domyślnie

    Zapis proponowany przez Hainaut bardzo mi się podoba.

    Zastanawiam sie teraz nad szczęściem mojego małżeństwa . Nie dość, że mamy oddzielne konta na forach, to w dodatku na różnych forach. Staramy się nie wchodzić sobie w paradę w internecie. Choć czasem czytam mojemu m. o różnych sprawach, które mogą dotyczyć naszej rodziny.

    OT: a ja u jednych mam gwiazdki u innych cegiełki - czyli jedni bardziej masońscy niż drudzy

  18. #58
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    to już Liberum Veto nie przysługuje?
    U nas? Że my miałybyśmy mieć różne zdania? NFW!

    Czy prawa do wspólnego konta są rozstrzygane podczas podziału majątku przy rozwodzie?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  19. #59
    Chustoholiczka Awatar Paulina J.
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Nowa Praga
    Posty
    3,192

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Czy prawa do wspólnego konta są rozstrzygane podczas podziału majątku przy rozwodzie?
    i co jeśli dana para ma podpisaną intercyzę?

  20. #60
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydzia Zobacz posta
    a wyobraźcie sobie
    on ją czymś zdenerwował
    i ona będzie rady poszukiwać TU
    i on jako on będzie pisał
    a ona jako ona w jednym wątku - ale z zupełnie innej perspektywy .....
    czadzik !!!!
    Jeśli oninona obiecają że będą wylewać swoje małżeńskie żale na forum to jestem za tym żeby nic się nie zmieniło i dalej występowali jako dwójca

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •