Strona 14 z 46 PierwszyPierwszy ... 467891011121314151617181920212224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 916

Wątek: >>> KTO MI USZYJE/ZROBI/WYDZIERGA? <<< Jedyny słuszny wątek poszukiwawczy

  1. #261
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    hmm... skoro wiecie, że ktoś coś robi, to znaczy że się gdzie ogłaszała/reklamowała/chwaliła. prawda?

    jakim cudem podejrzewacie, że ktokolwiek natrzaska zaproszeń za friko?

    błagam
    tak, od chwalenia się swoimi wyrobami jest RT i stąd znam do__ti
    co do sprzedazy to zawsze gdy miałaby chętne do kupna może wtedy opłacić abonament na handmade i legalnie sprzedawać.
    Strasznie przeczulone kobiety jesteście ...
    pamietam jak mnie bezpodstawnie osądzano za sprzedaż tutaj ... a ja się tylko chciałam pochwalić tym co udało mi się stworzyć. Gdy zauważyłam chęć kupna to odrazu zakupilam abonament i bylo wszystko legalnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    hihihi fora Ci się pomyliły
    Tutaj nie pokazywałam swoich kartek.
    sorki
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  2. #262
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buniaaa Zobacz posta
    Gdy zauważyłam chęć kupna to odrazu zakupilam abonament i bylo wszystko legalnie


    i takie postawy są godne pochwały!

  3. #263
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    sorki
    no co Ty miło mi że kojarzysz mnie z kartkami.






  4. #264
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta


    i takie postawy są godne pochwały!
    no tak więc nie zakładajmy odrazu złych zamiarów
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  5. #265
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    no co Ty miło mi że kojarzysz mnie z kartkami.
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  6. #266
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatkan Zobacz posta
    ja dokładnie tym samym się zasugerowałam... czyli "kto robi", ale chyba nie mam takiego miejsca w którym da się sprawdzić czy ktoś opłaca?
    metody sprawdzania sa inne, nie chodzi tu o złapanie na sprzedazy, bo nie jesteśmy policją, to kwestia tylko i wyłącznie łamania regulaminu RT, w ten sposób usuwane są wątki z RT.
    Jesli widze zdjęcia w wątku przedmiotów identyczne ze zdjęciami na blogu gdzie podane sa ceny tych przedmiotów, to oznacza, że nie są to przedmioty na własny uzytek. I rozumiem tu nie dochód ze sprzedaży wydawany na własny uzytek, tylko te przedmioty.
    Dodatkowo często się zdarza, że sa linki do tych blogów lub/i galerie, w których sa ceny w wątku.
    Nie wysnuwam wniosków, kieruję sie tylko tym, co widze konkretnie.
    To dotyczy zawsze wszystkich wątków na rt usuwanych przeze mnie, czyszczenie robię co jakiś czas, jeśli mam wątpliwości to najpierw szukam, a potem decyduję. Dwa dni temu zrobiłam czyszczenie, za jakiś czas ponownie będę sprawdzać, chodzi tu przede wszystkim o osoby, które sprzedają i dają kasę za mozliwość sprzedazy, a ta kasa jest naprawdę mała, warto jednak sie wysilić i opłacić abonament z punktu widzenia biznesowego.

    aha, gdy ktokolwiek proponuje zakup czegoś w jakimś wątku w rt to mnie to nie interesuje, nie jest to łamanie regulaminu, natomiast gdy twórca przyjmuje ofertę zakupu na priv bądź w wątku to jest to tez wytyczna do skasowania wątku.


    no i jeszcze coś dla dobra ogólnego, drogie panie, zauważcie, że jestesmy w dziale Handmade, opłacanym, zastanówcie się, gdy będziecie odpowiadać komuś z ofertą i jednoczesnie będziecie miały te poszukiwane przedmioty na RT.
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 21-08-2013 o 11:59

  7. #267
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    ta Radosna Twórczość to taki przedsionek jest.... czasem do czeluści piekieł

    Sama pamiętam swoje początki na RT. Chciałam pokazać na co się porywam ( w sumie to zaczełam od zazdrości ), pokazywałam mozolne posuwanie się do przodu. BYło mi miło, że ktoś mi w tym towarzyszy i....chwali, ale miałam tez PW z pytaniami niestety....

    Myslę że każdy na RT może byc wystawiony na pokuszenie ( zwłaszcza ze robicie cudeńka) i pozostaje kwestia uczciwości. Albo odmawiasz, albo przechodzisz na HM albo nie odmawiasz






  8. #268
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luthienna Zobacz posta
    Myslę że każdy na RT może byc wystawiony na pokuszenie ( zwłaszcza ze robicie cudeńka) i pozostaje kwestia uczciwości. Albo odmawiasz, albo przechodzisz na HM albo nie odmawiasz
    zawsze jeszcze można przejść na eko bazarek i wymienić bez opłat - zwłaszcza jeśli akcja jednorazowa i nie planuje się regularnej dłubaniny i sprzedaży (to chyba nie jest łamanie regulaminu?)
    2 + 7 (2005-2018)

  9. #269
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    zawsze jeszcze można przejść na eko bazarek i wymienić bez opłat - zwłaszcza jeśli akcja jednorazowa i nie planuje się regularnej dłubaniny i sprzedaży (to chyba nie jest łamanie regulaminu?)
    o ile na eko bazarek ma się wstęp ...
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  10. #270
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buniaaa Zobacz posta
    o ile na eko bazarek ma się wstęp ...
    no ale tam wstęp nie jest jakoś super trudny...
    tak mi się wydaje
    2 + 7 (2005-2018)

  11. #271
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    no ale tam wstęp nie jest jakoś super trudny...
    tak mi się wydaje
    jeśli dla kogoś forum jest platforma handlową, to jest.

  12. #272
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    zawsze jeszcze można przejść na eko bazarek i wymienić bez opłat - zwłaszcza jeśli akcja jednorazowa i nie planuje się regularnej dłubaniny i sprzedaży (to chyba nie jest łamanie regulaminu?)
    mam nadzieję, ze nie, bo kiedy jeszcze sie wymieniałam brałam dla siebie i dla rodziny na wymiane bizuterię handmade ( jestem maniaczką )






  13. #273
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    jeśli dla kogoś forum jest platforma handlową, to jest.
    nie do końca ... ja np. bardzo dużo czytam, jest dużo świetnych informacji i bardzo cenię to forum ale udzielam się b.mało a na handmade muszę odpowiadać klientkom i tym sposobem posty moje są skumulowane w handlu.
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  14. #274
    Chustofanka Awatar aniahartnett
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Szamotuły
    Posty
    242

    Domyślnie

    bardzo chciałabym aby ktoś mi uszył opaski do włosów, takie jak w linkach, z bawełny z domieszką lnu, na metalowej opasce..takie, kolorki też mogą być takie:
    http://www.thaliaetbubu.com/shop/en/...oeud-talc.html oraz coś w tym stylu: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...77293453_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...82590640_n.jpg
    i takie tez:
    http://kaszkazmlekiem.files.wordpres...6a16f2b562.jpg

  15. #275
    Chustofanka Awatar EwAnia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Czernica ( Rybnik )
    Posty
    216

    Domyślnie

    Przepraszam że piszę tu, ale nie mam pomysłu gdzie zapytać, a na osobnym wątku nie dostałam żadnej odpowiedzi.

    Jakie PKD należy wpisać dla hand made ogólnie pojętego przy rejestrowaniu własnej działalności?

  16. #276
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EwAnia Zobacz posta
    Przepraszam że piszę tu, ale nie mam pomysłu gdzie zapytać, a na osobnym wątku nie dostałam żadnej odpowiedzi.

    Jakie PKD należy wpisać dla hand made ogólnie pojętego przy rejestrowaniu własnej działalności?
    Nie ma takiej opcji jak hendmejd ogólnie pojęty.

    Wytwarzanie czegokolwiek jest produkcją więc wpisujesz odpowiednio produkcja torebek/biżuterii/ czy czego tam jeszcze potrzebujesz. Najlepiej wpisz wszystko co może Ci się kiedyś przydac.
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  17. #277
    Chustofanka Awatar EwAnia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Czernica ( Rybnik )
    Posty
    216

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź

  18. #278
    Chustonoszka Awatar ewka101
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    130

    Domyślnie

    czy ktoś wie gdzie u kogo mogę dostać w miarę szybko fajne i dobre i nie takie drogie zagłówki dla Dzieci takie do samochodu do spania z góry dziękuje
    Doradca Noszenia ClauWi®

  19. #279
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,725

    Domyślnie

    Szyje ktoś worki takie dla przedszkolaka? Najlepiej z możliwością jakiejś aplikacji + wyhaftowaniem/naszyciem imienia.

  20. #280
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Szyje ktoś worki takie dla przedszkolaka? Najlepiej z możliwością jakiejś aplikacji + wyhaftowaniem/naszyciem imienia.
    http://www.chusty.info/forum/showthr...zki-oraz-worki
    tutaj można je obejrzeć http://koorczak.blogspot.com/search/...0przedszkolaka
    a co podpisu to ja zamawialam na allegro takie naszywki i przyszyłam. Odpruwam i przyszywam na kolejne rzeczy gdy worek się zniszczy czy wyrośnie ze stroju na wf
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •