Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 92 z 92

Wątek: recenzje kurtek i osłonek itp do noszenia

  1. #81
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Zebym się nie musiała powtarzać to w tym wątku w poście 194 są moje zdjęcia i kilka słów o kurteczce ze sklepu Twiga. Wersja przód tył. Ja jestem zachwycona a kilka stron wcześniej też popisałam jak zamawiałam i jak szyją i różne tego typu informacje dla zainteresowanych

    http://www.chusty.info/forum/showthr...=1#post2644961
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  2. #82
    Chustomanka Awatar Falka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    548

    Domyślnie

    Moja H kilka dni temu wyciągnęła naszą Koalę i kazała się zamotać i wynieść na dwór. Co było robić, posłusznie poszłam z ponad dwuletnią panną na spacer w Koali.
    No i przypomniałam sobie, że kocham tę kurtkę. Szkoda, że jednostronna, ale w moim przypadku to nie bardzo miała znaczenie, bo teraz to i tak już pod kurtką jej na spacer często nie nosiłabym. Ubiegłą zimę przenosiłam całą.
    Kurtka jest świetna. Wygodna, bardzo ciepła. Można nosić bez dziecka - ja jej używałam w czasie dużych mrozów bo ciepła jest nieprawdopodobnie.
    Gałganka 31.10.2011

  3. #83
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    586

    Domyślnie

    Ja właśnie zakupiłam peekaru softshell. Całkiem niezła ta kurtka muszę przyznać. Mam 168 cm wzrostu i ok.57kg żywej wagi i S-ka pasuje jak ulał. Na długość to tak do połowy tyłka mniej więcej wychodzi, no i może jedynie rękawy mogłyby być ciut dłuższe. Kurteczka bardzo ciepła, przy temp. powyżej zera, to zakładamy tylko body z długim rękawem, rajstopy i skarpeciochy wełniane i jest ciepło, gorąco wręcz, przy ujemnej zakładałam dodatokowo spodenki. Na razie noszę tylko z przodu i zakłada się bardzo prosto, chociaż dopinanie guzików przy szyi bywa trochę irytujące i ja dodatkowo ubieram sobie jeszcze apaszkę, żeby mi nic szczelinami nie wiało. Kurteczka sprawdziła się też przy wietrznej pogodzie, wtedy nie zapinałam guzików i z kołnierza zrobiłam taką "osłonkę" przy głowce dziecka. Kurtka ma też mozliwość noszenia na plecach, ale jeszcze nie testowałam. Cóż jeszcze mogę powiedzieć.... Są ściągacze przy rękawach i na dole. Największy plus dla kurtki, za to, że bardzo zgrabnie się w niej wyglada. ;D A minus: brak kapturka dla dziecka.
    Jesienne dziewczyny: Franka 16.09.2013. i Jagienka 08.11.2015.
    Jesienny Jeremi 08.09.2018.

  4. #84
    Chustofanka Awatar migotka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    403

    Domyślnie

    witam, ja mam polarową osłonkę Hoppediza razem z dopinaną na deszcz, można nosić z tyłu i z przodu jest super bo wysoka i ma kangurkową kieszonkę na ręce. Dodatkowo w zestawie były rękawiczki bez palców (które używam teraz gdy już dzieci duże) i golf na szyję (choć ciut za szeroki) ale jak zapnę kurtkę to nic nie wieje
    nie przeszkadza mi brak kaptura bo moje pociechy bardzo ruchliwe i głowa to na wszystkie strony chodziła......
    już miałam ją sprzedać a tu kolejne się zbliża więc cieszę się że tak się guzdrałam

  5. #85
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Ja również nabyłam Twigę i jestem z niej bardzo zadowolona!
    Kurtka ma ten plus, że sięga za pupę, jest dopasowana, więc nic nie wieje. Softshell sam w sobie jest świetny, bo nadaje się na cały rok. Nosiłam w nim w mrozy i było super. Wystarczy grubszy sweter pod spód włożyć.
    Poza tym szczerze mówiąc nigdy bym nie pomyślała, że kurtka do noszenia może być tak zgrabna
    No i jeszcze właścicielka firmy jest naprawdę bardzo życzliwą, konkretną i pomocną osobą!
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  6. #86
    Chusteryczka Awatar manteiga
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Gocławek
    Posty
    1,658

    Domyślnie

    Odświeżam wątek. Czy ktoś miał/ma osłonkę Little Frog i pokusiłby się choć o kilka słów recenzji? Rozważam zakup w trybie pilnym i poszukuję jakichś opinii.
    Tomaszek - 23.09.2009r., Klara - 23.09.2015r.
    Ach, to życie, jak trzeba to staje na wysokości zadania

  7. #87
    Chustomanka Awatar magda091
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1,307

    Domyślnie

    https://www.facebook.com/megreyse/?fref=ts
    może ktoś ma tę bluzę? jak oceniacie?
    Mąż 2009 Mateuszek 2011 Łukaszek 2015

  8. #88

    Domyślnie

    Będąc w ciąży i planując noszenie zakupiłam płaszczyk softshell Liliputi. Jest absolutnie obłędny.
    Ma panel do noszenia do wpinania z tyłu lub z przodu, panel ma regulację szerokości w trzech miejscach, więc idealnie dopasować go można najpierw do rosnącego brzuszka, a potem do dziecka.
    Wiele małych udogodnień, np ocieplane mankiety zahaczane o kciuk, zapinane kieszenie, kieszeń wewnętrzna, odpinany kaptur (np gdy nas deszcz złapał, to przepięłam kaptur do przodu i córka go nad sobą miała).
    Na razie przetrenowałam w nim chodzenie w ciąży, z dzieckiem z przodu i bez 'bagażu' - ma świetny kobiecy kształt, wzięcie w talii.
    Minusy dwa - cena i polar wewnątrz. U mnie się nieco mechaci. Ale zalety są powalające. Bardzo polecam.

    Tu strona producenta i filmik https://www.youtube.com/watch?v=4bMmdNXCk_k

  9. #89
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    A ja podpytam o rozmiar. Szukam czegoś w rozmiarze S (nie S/M). Ktoś coś poleci?
    Mania 09.2014 Ala 10.2017

  10. #90

    Domyślnie

    Softshell LennyLamb, najmniejszy rozmiar (właśnie chyba S). Bałam się, że będzie za duży, a jest w sam raz, noszę 34/36 (chwilowo bardziej 34).





  11. #91
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Ja nie polecam osłonki hoppediz. Moje doświadczenia z nią nie są najlepsze. Ze względu na konstrukcję golfu dla dziecka. Nie dość, że dziura była wybitnie za mała to jeszcze jakoś tak dziwnie wisiała właściwie na szyi dziecka i drapała niezapiętym zamkiem. Generalnie okolice okołoszyjne dziecka to był jakiś żart jeśli chodzi o konstrukcję itd. W ogóle nie przemyślane.

  12. #92
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Softshell LennyLamb, najmniejszy rozmiar (właśnie chyba S). Bałam się, że będzie za duży, a jest w sam raz, noszę 34/36 (chwilowo bardziej 34).
    Z opóźnieniem a takie typowe 36? W sensie nie mniejsze, nie 34/36 tylko zwykłe standardowe 36. Po ciąży zostało mi tu i ówdzie i słabo spada. W 34 to ja się na pewno nie zmieszczę

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Mania 09.2014 Ala 10.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •