Strona 21 z 33 PierwszyPierwszy ... 11131415161718192021222324252627282931 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 642

Wątek: Pielucha na allegro- tania bardzo!

  1. #401
    Chustoholiczka Awatar gazetka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    5,042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciocia_wiedzma Zobacz posta
    Ja swoje prałam dzisiaj. Rzepy trzymają w obu, jeden wkład rozstał się z gumkami. Albo może nie miał od początku, ale ja nie zwróciłam uwagi. Ale wkład drogi nie jest, przy cenie jaka dałyśmy w nowy można zainwestować i tak taniej wyjdzie
    Moje - biala i zolta- są w super stanie.
    Raczej moje niezadowolenie wynika z faktu że sa zbyt masywne, pewnie ponosimy je jak mała podrosnie.

  2. #402

  3. #403
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4143282206 ale komus sie udalo tez sie czailam, ale za dlugo, na powiekszenie wyprawki dla maluszka..

  4. #404
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    yyyya od kiedy to było?codziennie właże na allegro ale wczoraj nawet nie zaglądałam...pech,a poluje na sówki

    jakby ktoś potrzebował znalazłam na tablicy ale używane i s http://tablica.pl/oferta/pieluchy-wi...tml#aad317b2e4

    ale te sówki one size co poszły nowe,załamałam się
    Ostatnio edytowane przez karolciaczika ; 11-04-2014 o 09:56

  5. #405
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    wlaśnie miałam to wkleić, ale komuś się fartnęło
    Moje dwa szczęścia

  6. #406
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Judyta Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4143282206 ale komus sie udalo tez sie czailam, ale za dlugo, na powiekszenie wyprawki dla maluszka..
    ale dziewczyny to chyba są kieszonki, bo widzę, że tam na zdjęciu cała pieluszka chyba w polarku jest ???
    ta sama osoba sprzedaje wkłady, ale widzę że cena podniesiona z 8 zł http://allegro.pl/milovia-wklad-chlo...143311815.html ktoś zczaił, że tanio hehe ale wkłądy są też chyba do kieszonek bo do otulaczy metka jest biała z logo a nie fioletowa

  7. #407
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    no właśnie jeszcze nie dawno było 8zł to są wkłady do kieszonek - nowe 11zł w sklepie milovi

  8. #408
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kahulec Zobacz posta
    ale dziewczyny to chyba są kieszonki, bo widzę, że tam na zdjęciu cała pieluszka chyba w polarku jest ???
    ta sama osoba sprzedaje wkłady, ale widzę że cena podniesiona z 8 zł http://allegro.pl/milovia-wklad-chlo...143311815.html ktoś zczaił, że tanio hehe ale wkłądy są też chyba do kieszonek bo do otulaczy metka jest biała z logo a nie fioletowa

    też tak się przyjrzałam jak napisałaś i rzeczywiście chyba kieszonki bo mają przeszycia przy nóżkach i od środka całe w polarku,a otulacze mają lamówki przecież...osoba wystawiająca nie znała się chyba...
    ja zadałam pytanie na allegro odnośnie tych wkładów bo jak do otulaczy to bym wzięła,a jak sama mikrofibra to nie,bo mam sporo i były po 8zł a teraz za 10zł odp nie dostałam jeszcze...a z tym logiem niekoniecznie-ja mam do otulaczy z fioletowym a nie białym logiem.

  9. #409
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolciaczika Zobacz posta
    też tak się przyjrzałam jak napisałaś i rzeczywiście chyba kieszonki bo mają przeszycia przy nóżkach i od środka całe w polarku,a otulacze mają lamówki przecież...osoba wystawiająca nie znała się chyba...
    ja zadałam pytanie na allegro odnośnie tych wkładów bo jak do otulaczy to bym wzięła,a jak sama mikrofibra to nie,bo mam sporo i były po 8zł a teraz za 10zł odp nie dostałam jeszcze...a z tym logiem niekoniecznie-ja mam do otulaczy z fioletowym a nie białym logiem.
    najlepiej nich zrobi Ci zdjęcie drugiej strony bo z tej jest mikrofibra

  10. #410
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    najlepiej nich zrobi Ci zdjęcie drugiej strony bo z tej jest mikrofibra
    dostałam wiadomość że wg producenta jest to mikrofibra-polar,tylko że ona(sprzedająca) nie może tego polaru zlokalizować na tych wkładach.. i cena podniesiona jak zobaczyła zainteresowanie i nie wiem czy nie dać sobie spokój,bo wiecej samej mikrofibry to nie potrzebuje. zadałam też pytanie odnośnie tych sprzedanych otulaczy bo mnie ciekawiło i spytałam czy to otulacze czy kieszonki?to odpisała że kupowała jako pieluszki wielorazowe a to były wkłady do nich..więc też nie odpowiedziała
    pani pewnie kupiła,sama nie wiedziała co do końca i może nie wiedziała jak stosować i dlatego sprzedała podejrzewam...

  11. #411
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    To na bank są kieszonki i wkłady do nich. Wczoraj tą aukcję widziałam, ale się nie przyjrzałam, bo miała napisane otulacze a nie kieszonki
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 12-04-2014 o 07:52

  12. #412
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    116

    Domyślnie

    Trzy otulacze Bambino Mio za 70 zl, ponoć nowe http://tablica.pl/m/oferta/3-nowe-ot...ode=2e3c42f636

    /z telefonu pisane/

  13. #413
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    To na bank są kieszonki i wkłady do nich. Wczoraj tą aukcję widziałam, ale się nie przyjrzałam, bo miała napisane otulacze a nie kieszonki

    ...
    Ostatnio edytowane przez kahulec ; 12-04-2014 o 19:40

  14. #414
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294
    Moje dwa szczęścia

  15. #415
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    czy używane przez pół roku,podobno w bardzo dobrym stanie otulacze milovia one size po 40zł za szt to drogo czy tanio?
    bo wystawia babka na allegro za 200zł-5szt tylko tyle mi nie potrzeba,chciałam 1 na spróbę i bajeczne sówki bym chciała,byłby ktoś chętny na pozostałe 4 do podziału? wzory(jabłuszka retro,łowickie kwiaty,wesołe zwierzaki,jelonki)
    oczywiście po 40zł za szt(nie chce żadnego zarobku) plus 5zł byłaby najtańsza wysyłka poleconym ekonomicznym za 1szt,za więcej szt 8zł polecony ekonomiczny. Jeśli znalazłyby się chętne to proszę o priv to bym je kupiła jakbym znalazła nabywców na 4 szt.

  16. #416
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Tanio za tą milovie, szkoda, że nie potrzebuję kolejnych otulaczy, bo jelonki i wesołe zwierzaki mi się marzą
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  17. #417

  18. #418
    Chustofanka Awatar Grejpfrutella
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    166

    Domyślnie

    to przeciez z naszego bazarku


  19. #419
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grejpfrutella Zobacz posta
    to przeciez z naszego bazarku
    Nie zaglądam tam w poszukiwaniu S

  20. #420
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolciaczika Zobacz posta
    czy używane przez pół roku,podobno w bardzo dobrym stanie otulacze milovia one size po 40zł za szt to drogo czy tanio?
    bo wystawia babka na allegro za 200zł-5szt tylko tyle mi nie potrzeba,chciałam 1 na spróbę i bajeczne sówki bym chciała,byłby ktoś chętny na pozostałe 4 do podziału? wzory(jabłuszka retro,łowickie kwiaty,wesołe zwierzaki,jelonki)
    oczywiście po 40zł za szt(nie chce żadnego zarobku) plus 5zł byłaby najtańsza wysyłka poleconym ekonomicznym za 1szt,za więcej szt 8zł polecony ekonomiczny. Jeśli znalazłyby się chętne to proszę o priv to bym je kupiła jakbym znalazła nabywców na 4 szt.
    czy chodzi o tę aukcję? http://allegro.pl/5-otulaczy-milovia-i4152602785.html a może chodzi o cenę minimalną 200 zł? bo innej aukcji milovi z otulaczami nie widzę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •