Strona 10 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171820 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 642

Wątek: Pielucha na allegro- tania bardzo!

  1. #181

    Domyślnie

    Dita, nie ryzykuj na aukcji człowieka, który musi kraśc zdjęcia a aukcję wycofano za błędny opis

  2. #182
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  3. #183

    Domyślnie

    ja tez znalazlam pieluszki z jaworzna pamietacie jak ta pani sie nazywala??

  4. #184
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    dita a co to Ty kupiłaś? To były dwie pieluszki z wkładami za 25zł sztuka
    magdalina86 Anna Kowalczyk,czy jakoś tak

  5. #185

    Domyślnie

    oo to wlasnie ona ciekawe czy bedzie chciala mi wyslac za pobraniem

  6. #186
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdalina86 Zobacz posta
    oo to wlasnie ona ciekawe czy bedzie chciala mi wyslac za pobraniem
    mi nie chciała,powiedziała,że za pobraniem nie wysyła,a na allegro nie chce wystawiać teraz ze względu na prowizję. Niby babka wydawała się w porządku,ale gdy cena jest powalająco niska to wolę nie ryzykować,bo jakby nie patrzeć to 60zł jest jednak pieniążkiem niemałym.
    Ostatnio edytowane przez lilith83 ; 29-03-2013 o 13:43

  7. #187

    Domyślnie

    zobaczymy co mi odpisze.ja juz sie nacielam raz ze wyslalam pieniazki a paczki nie dostalam dlatego tez nie bede ryzykowac

  8. #188
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdalina86 Zobacz posta
    zobaczymy co mi odpisze.ja juz sie nacielam raz ze wyslalam pieniazki a paczki nie dostalam dlatego tez nie bede ryzykowac
    witaj z klubie ja teraz wolę tutaj lub na allegro,ale jak jest okazja to się pytam,czy można za pobraniem Do czego to doszło,żeby nawet pieluchy dziecku kupując uważać...paranoja

  9. #189
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    dita a co to Ty kupiłaś? To były dwie pieluszki z wkładami za 25zł sztuka
    magdalina86 Anna Kowalczyk,czy jakoś tak
    ja? nie, ojej, ale wyszło

    ja się tak tylko pytam czysto przyszłościowo na jakie oferty uważać, czyli jakie ceny, opisy bądź inne parametry powinny wzbudzić moją czujność, że jednak coś może być nie halo. A tu pisałyście, że podejrzanie tanie małe me znalazłyście i to mnie właśnie zaciekawiło

    tak to nawet nie wiem gdzie to znalazłyście, ale jak Pani sprzedająca nie pewna, to nie chcę wiedzieć

  10. #190
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    ja? nie, ojej, ale wyszło

    ja się tak tylko pytam czysto przyszłościowo na jakie oferty uważać, czyli jakie ceny, opisy bądź inne parametry powinny wzbudzić moją czujność, że jednak coś może być nie halo. A tu pisałyście, że podejrzanie tanie małe me znalazłyście i to mnie właśnie zaciekawiło

    tak to nawet nie wiem gdzie to znalazłyście, ale jak Pani sprzedająca nie pewna, to nie chcę wiedzieć
    ja żartowałam Ja nie twierdzę,że Pani z ogłoszenia jest nieuczciwa,bo mnie nie oszukała w sumie,tylko po prostu trzeba być ostrożnym w dzisiejszych czasach.Jeśli ktoś oferuje wysyłkę pp to trzeba liczyć się z tym,że kupujący będzie chciał pobraniową,więc po prostu nie zrozumiałam problemu,a jeśli z kilkoma osobami umawia się to już w ogóle dziwne.

  11. #191
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    no wielce podejrzane. Dlatego fajnie, że o takich przypadkach jak ten, czy ten parę postów wyżej też tutaj piszecie.

    Ja niestety też się nacięłam już na allegro, wprawdzie nie na pieluchach, ale nie było to fajne doświadczenie i wolałabym tego nie przechodzić drugi raz.

  12. #192
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    mi nie chciała,powiedziała,że za pobraniem nie wysyła,a na allegro nie chce wystawiać teraz ze względu na prowizję. Niby babka wydawała się w porządku,ale gdy cena jest powalająco niska to wolę nie ryzykować,bo jakby nie patrzeć to 60zł jest jednak pieniążkiem niemałym.
    nigdy nie miałam problemu kupując z tablica.pl czy innych ofert regionalnych cokolwiek.Prosiłam o aukcje poprzez allegro i ponosiłam opłaty związane z wystawieniem i prowizją od sprzedaży. Wychodzi taniej niz za pobraniem.

  13. #193
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    nigdy nie miałam problemu kupując z tablica.pl czy innych ofert regionalnych cokolwiek.Prosiłam o aukcje poprzez allegro i ponosiłam opłaty związane z wystawieniem i prowizją od sprzedaży. Wychodzi taniej niz za pobraniem.
    ja poprosiłam o to samo,najpierw się nie zgodziłam,potem zmieniła zdanie,a ostatecznie napisała,że sprzedane

  14. #194

  15. #195
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    http://allegro.pl/tatsbots-pieluszki...147984841.html przez przypadek znaleziona, na innej aukcji większa

  16. #196

  17. #197
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  18. #198
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    http://allegro.pl/pieluszki-wieloraz...172390460.html kieszonki w pytkę,ale bez jakiś szałowych wzorów czy kolorów.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  19. #199

  20. #200
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kahulec Zobacz posta
    Dzięki za reklamę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •