Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 642

Wątek: Pielucha na allegro- tania bardzo!

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    wkładki jednorazowe biodegradowalne * - Użyj wewnątrz noworodka nie wiem czy to bezpieczne
    Tłumaczenie obłędne, ale aż żałuję, że się spóźniłam!!! bo sama bym chętnie kupiła :/

  2. #62
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Bansza jak do mnie dojdzie to sprawdzę i napiszę. Zgłaszam się do Ciebie na priv, żeby już więcej OT nie robić z pytaniem.

    joasia z OT to ja się tłumaczyłam więc myślę, że o mnie choć pewności nie mam A wiadomość zwrotna miała być żartobliwym przeproszeniem ale chyba nie tak została odczytana A co do aukcji to ktoś po prostu przepuścił przez translator opis produktu. Śmiesznie to wygląda

  3. #63
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    złe ptaki nawet sa
    Hm... Moze ktos podlinkowac te ecobambino? Ja wpisuje i nie ma nic....

  4. #64
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    ale pyzata miała chyba na myśli aukcje którą linkowałam
    dokładnie tak
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  5. #65
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy...936784798.html

    Bardzo proszę

    pytaza w takim razie BARDZO przepraszam Źle Cię zrozumiałam.

  6. #66
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avelaa Zobacz posta
    Bansza jak do mnie dojdzie to sprawdzę i napiszę. Zgłaszam się do Ciebie na priv, żeby już więcej OT nie robić z pytaniem.

    joasia z OT to ja się tłumaczyłam więc myślę, że o mnie choć pewności nie mam A wiadomość zwrotna miała być żartobliwym przeproszeniem ale chyba nie tak została odczytana A co do aukcji to ktoś po prostu przepuścił przez translator opis produktu. Śmiesznie to wygląda
    wiem
    tylko co było w tym zestawie bo się na tych pieluchach nie znam, ze wskazaniem na było

  7. #67
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    było 6 tzw.otulaczy (dzianinowych gatek na rzepy), 12 "pięterek", czyli podwieszanych nieprzemakalnych koszyczków, które doczepiasz do tzw. otulacza i 60 wkładów biodegradowalnych, pewnie takich jakie mona czasem do flipa kupić. Gdyby to któraś z Was upolowała, to chętnie odkupię choć 1 otulacz z pięterkiem

  8. #68
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    było 6 tzw.otulaczy (dzianinowych gatek na rzepy), 12 "pięterek", czyli podwieszanych nieprzemakalnych koszyczków, które doczepiasz do tzw. otulacza i 60 wkładów biodegradowalnych, pewnie takich jakie mona czasem do flipa kupić. Gdyby to któraś z Was upolowała, to chętnie odkupię choć 1 otulacz z pięterkiem
    no właśnie miałam kupić, ale nie wiedziałam co to te "pięterka" i w związku z tym nie wiedziałam czy warto za tę cenę - heh ja to niemal wszędzie spóźniona

  9. #69
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    To chyba po prostu wpinki. Gdiapers składa się z dwóch części z takiej osłonki i wpinki, do której wkłada się wkład. Tak więc chyba to "pięterko" to właśnie wpinka. Tak mniemam

  10. #70
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avelaa Zobacz posta
    To chyba po prostu wpinki. Gdiapers składa się z dwóch części z takiej osłonki i wpinki, do której wkłada się wkład. Tak więc chyba to "pięterko" to właśnie wpinka. Tak mniemam
    tak tak dzięki już "zaskoczyłam", ale za późno

  11. #71
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Fuzzi Bunz od 1 zł (ma rozciągnięte gumki) - http://allegro.pl/fuzzi-bunz-pileusz...944846884.html
    Charlie Banana bez wkładów od 15 zł - http://allegro.pl/kieszonka-charlie-...944734217.html

  12. #72
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    A nie boicie się tak kupować przez all? Ja się nacięłam 2 razy - raz kupiłam siatę formowanek, były zniszczone i śmierdzące fajami :/ A drugi raz kupiłam "nową" kieszonkę lenny lamb, która ze startu ciekła i nic jej nie pomogło.
    Tomek ur. 8 lipca 2011
    Testuję pieluchy i inne rzeczy: http://ekotest.blog.pl/

  13. #73
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,738

    Domyślnie

    Pecha masz kobieto
    Ja kupuje nalogowo, w tym ostatnio pieluchy na wyprawke Polki i wsio ok.

  14. #74
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ela84 Zobacz posta
    A nie boicie się tak kupować przez all? Ja się nacięłam 2 razy - raz kupiłam siatę formowanek, były zniszczone i śmierdzące fajami :/ A drugi raz kupiłam "nową" kieszonkę lenny lamb, która ze startu ciekła i nic jej nie pomogło.
    nigdy na allegro ie kupiłam jeszcze pieluchy do którj miałabym zastrzeżenia, a kupiłam ich dużo, zawsze byłam raczej pozytywnie zaskoczona ich stanem. Kupowałam pojedynczo nie w zestawach. A to że nowa kieszonka LL cieknie to nic nowego, bo pieluchy LL są do kitu, nawet nowe
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  15. #75
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    Też kupowałam na allegro i było wszystko w porządku, na forum niestety raz dostałam śmierdzące papierosami, więc różnie to bywa i nigdzie nie ma gwarancji.
    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  16. #76
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    nigdy na allegro ie kupiłam jeszcze pieluchy do którj miałabym zastrzeżenia, a kupiłam ich dużo, zawsze byłam raczej pozytywnie zaskoczona ich stanem. Kupowałam pojedynczo nie w zestawach. A to że nowa kieszonka LL cieknie to nic nowego, bo pieluchy LL są do kitu, nawet nowe
    Święta prawda!! Koleżanka kupiła mi w prezencie LL, bo z wyglądu są śliczne i byłam załamana... jedyne co jest dobre z tej pieluchy to wkład, bo przecieka niemiłosiernie

  17. #77
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ela84 Zobacz posta
    A nie boicie się tak kupować przez all? Ja się nacięłam 2 razy - raz kupiłam siatę formowanek, były zniszczone i śmierdzące fajami :/ A drugi raz kupiłam "nową" kieszonkę lenny lamb, która ze startu ciekła i nic jej nie pomogło.
    Kupiłam sporo pieluch na allegro i nigdy nie dostałam pieluszki śmierdzącej czy niezgodnej z opisem.

  18. #78
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ela84 Zobacz posta
    A nie boicie się tak kupować przez all? Ja się nacięłam 2 razy - raz kupiłam siatę formowanek, były zniszczone i śmierdzące fajami :/ A drugi raz kupiłam "nową" kieszonkę lenny lamb, która ze startu ciekła i nic jej nie pomogło.
    Tak naprawdę wszędzie możesz się naciąć. Ja na forum też to kilkakrotnie zrobiłam. Kupiłam np. na bazarku pieluszkę w idealnym stanie z rozwarstwionym pulem Póki co na allegro jeszcze się nie nacięłam. Ale przyznaję, że jak opis jest dla mnie dziwny to odpuszczam sobie zakup. Często też wysyłam dodatkowe pytania do sprzedawców. To pomaga ustalić z kim mam do czynienia.

  19. #79

  20. #80

    Domyślnie

    No i niestety na allegro nacięłam się i ja. Kupiłam prefoldy zafarbowane jakimiś ciemnymi ubraniami. Buuu Chyba je wybielę, najwyżej będę później płukać piętnaście razy.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •