Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kto ma torbę hobo i nosi ją podczas noszenia dziecka w chuście?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    200

    Domyślnie Kto ma torbę hobo i nosi ją podczas noszenia dziecka w chuście?

    Po pierwsze, jeśli wątek zakładam nie tu, gdzie trzeba, proszę o przeniesienie i z góry przepraszam.

    Zastanawiam się nad zakupem torby typu Hobo, takiej jak pod linkiem:
    http://www.zuziagorska.pl/pl/c/Z-zam...ntetycznego/83

    Potrzebuję czegoś, co można przerzucić przez plecy podczas, gdy na plecach siedzi Młoda w chuście.
    No i zastanawiam się czy to się sprawdzi. Kwota niemała, dostałam pozwolenie, ale nie chcę wtopić kasy w coś, co się nie przyda...

    Ma / miał ktoś? Działa? Nie działa?

    Będę wdzięczna za opinie

  2. #2
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Nie mam, nie widziałam, ale tak na oko nie wydaje się to być wygodnym rozwiązane. Jedyne co się u nas sprawdza to torebka na długim pasku, noszona na skos...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,730

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Nie mam, nie widziałam, ale tak na oko nie wydaje się to być wygodnym rozwiązane. Jedyne co się u nas sprawdza to torebka na długim pasku, noszona na skos...
    Tez tak mi sie wydaje - torba na skos sprawdza mi sie teraz do noszenia na biodrze w manduce, jedynie noszac z przodu zawsze wolałam plecak
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    200

    Domyślnie

    No właśnie chodzi o to, że ta torba ma opcję dłuuuuugiego paska bo tak na ramię to oczywiste, że nie jest to dobre rozwiązanie

    Mam w tej chwili torbę, którą bardzo lubię, ale ona nie ma regulowanego, długiego paska.

    I stąd poszukiwania czegoś przez plecy.

  5. #5
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    a nie bedzie to worek w okolicy kolan jak ją przez ramie dasz? bo ona bardzo duża jest. jak za wysoko to zasłoni dziecku widoki z jednej strony jak za nisko będzie się obijać o kolana
    ja mam taka średnią (od moniki) i jest w sam raz, większa by mi przeszkadzała (ale może dlatego ze i ja jestem drobna)
    jedyne o czym marzę jako wersja lux to żeby pasek się rozpinał na karabińczyku z jednej strony.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  6. #6
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    No właśnie, duże torbiszcze poniżej dziecka będzie mało wygodne, bo zbyt nisko.

    No i ja zawsze na wyjścia chustowe starałam się jednak spakować minimalistycznie, bo o ile dziesięć czy dwanaście kilo dziecka na plecach to jeszcze w miarę, o tyle ten sam ciężar i do tego wielka, ciężka torba asymetrycznie powieszona na ramieniu są wykańczające. Więc dla mnie tak duża torba do chusty jest z definicji niefajna, ale to dla mnie
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  7. #7
    Chustofanka Awatar Sofrel
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    270

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    No i ja zawsze na wyjścia chustowe starałam się jednak spakować minimalistycznie, bo o ile dziesięć czy dwanaście kilo dziecka na plecach to jeszcze w miarę, o tyle ten sam ciężar i do tego wielka, ciężka torba asymetrycznie powieszona na ramieniu są wykańczające. Więc dla mnie tak duża torba do chusty jest z definicji niefajna, ale to dla mnie
    Zawsze można dziecko na biodro na jedno ramię i napakowaną torbę dla równowagi na drugie

  8. #8
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SaniaM Zobacz posta
    Zawsze można dziecko na biodro na jedno ramię i napakowaną torbę dla równowagi na drugie
    Genialne! Już wiem dlaczego po dziesięciu minutach noszenia na biodrze wysiada mi kręgosłup - mam za lekką torbę!
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    a nie bedzie to worek w okolicy kolan jak ją przez ramie dasz? bo ona bardzo duża jest. jak za wysoko to zasłoni dziecku widoki z jednej strony jak za nisko będzie się obijać o kolana
    ja mam taka średnią (od moniki) i jest w sam raz, większa by mi przeszkadzała (ale może dlatego ze i ja jestem drobna)
    jedyne o czym marzę jako wersja lux to żeby pasek się rozpinał na karabińczyku z jednej strony.
    Hmm, drobna to nie jestem, ale niewysoka... kurcze, chyba masz rację, choć ten długi pasek jest na karabińczyku właśnie...

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    No i ja zawsze na wyjścia chustowe starałam się jednak spakować minimalistycznie
    Kłopot w tym, że jak idę odprowadzać Starszaka do przedszkola z Młodą w szmacie, to zawsze sobie obiecuję, że tym razem to już nie pójdę po żadne zakupy, nigdzie nie zaglądam, itp, itd. A kończy się jak zwykle, więc zagrożenie napakowania torby jest duże - dzięki za ostrzeżenie! :-D

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Genialne! Już wiem dlaczego po dziesięciu minutach noszenia na biodrze wysiada mi kręgosłup - mam za lekką torbę!
    Ja też!

  10. #10
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    Ja nosze mala torebke na dlugim pasku na skos, a na zakupy/picie/ ksiazke to biore sobie taka "szmacianke" na jedno ramie. I sie sprawdza.

    A torba faaaaajna, ta co polinkowalas
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •