Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Pieluszki Gzooby Style - ktoś zna?

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie Pieluszki Gzooby Style - ktoś zna?

    Szukając czegoś w internecie natrafiłam przypadkiem na te pieluszki. http://nappy.pl/nasze-wlasne-pielusz...tyle-n-24.html. Że chinki to wiadomo ale czy ktoś miał okazję wypróbować?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    są tam pieluszki ekomamy.czyzby znowu szyła?
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    po cenie 100% chinki, ale wzorki śliczne, których wcześniej nie widziałam i z dodatkowymi napkami. Niestety ich nie miałam, więc o jakości sie nie wypowiem, ale sama jestem ciekawa

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    są tam pieluszki ekomamy.czyzby znowu szyła?
    No właśnie też widziałam ale nie sądzę, żeby znów szyła. Jakiś czas temu pisałam do niej bo chciałam jej AIO to odpowiedziała, że nie ma już materiału

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    po cenie 100% chinki, ale wzorki śliczne, których wcześniej nie widziałam i z dodatkowymi napkami. Niestety ich nie miałam, więc o jakości sie nie wypowiem, ale sama jestem ciekawa
    Chinki nie tylko po cenie Jest napisane, że kraj pochodzenia Chiny. Hmm nie wiem czy się nie skusić na przetestowanie

  6. #6
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    i tylko formowanki eko_mamy

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Może kogoś zainteresuje. Zapytałam o szerokość tych kieszonek. Odpowiedź błyskawiczna

    "Witam,
    szerokość w kroku w najwęższym miejscu to ok. 16cm razem z gumkami, (taka sama jak w Happy Flute, węższa niż w Baby Land, szersza niż w IttiBitti i innych super wąskich pieluszkach)
    długość maksymalnie rozpiętej ok. 37cm mierzone na płasko,
    długość maksymalnie zmniejszonej ok. 31cm mierzone też na płasko.

    Krój jest praktycznie identyczny jak w Happy Flute, ale po przyłożeniu jednej do drugiej Gzooby jest krótsza o ok. 1,5cm.

    Mam nadzieję, że pomogłam
    Gdyby była potrzeba możemy zrobić zdjęcia tej kieszonki w porównaniu z innymi pieluszkami.

    Pozdrawiam serdecznie
    Joanna Charysz-Piernicka"


  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    No i ja się zdecydowałam na test. Kupiłam jedną i w sumie mile się zaskoczyłam. Pieluszka miękka. Dość spora moim zdaniem (mój 7 miesięczny smyk ma jakąś taką dziwną budowę, że szczupły nie jest a jeszcze na najciaśniejsze napki zapinamy). Gumki nie są zbyt mocne i odciskają się tylko troszeczkę (znacznie lepiej niż w firmówkach). Poza tym polarek fajny. Cienki i nie skulkował się po dwóch praniach jakie pieluszka do tej pory zaliczyła. Fakturą przypomina nieco ten z IB. Przetestuję jeszcze przez kilka dni i jak tak dalej pójdzie to chyba dokupię nowe

  9. #9
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    I jak testowanie? Czy ta pieluszka jest wytrzymała / nie zaczęła przeciekać? Jakie są wkłady do niej?
    Tomek ur. 8 lipca 2011
    Testuję pieluchy i inne rzeczy: http://ekotest.blog.pl/

  10. #10
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142

    Domyślnie

    A jak wygląd pieluch w realu (wzorków i kolorków) ? Równie fajne jak na zdjęciach?

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ela84 Zobacz posta
    I jak testowanie? Czy ta pieluszka jest wytrzymała / nie zaczęła przeciekać? Jakie są wkłady do niej?
    Wkładów oryginalnych nie kupowałam bo chciałam przetestować samą pieluszkę i ewentualnie zamówić kolejne z myślą o żłobku. Co do przeciekania to wczoraj nam przeciekła ale nie wiem czy nie dlatego, że za luźno zapięłam. W weekend ją mocno przetestuje założę kilka razy (schnie ekspresem - jestem w stanie założyć ją nawet 3 razy w ciągu tego samego dnia piorąc i susząc). Niestety mała jest w żłobku a ja w pracy więc nie ma zbyt dużo czasu na testowanie ale w weekend ją porządnie sprawdzimy i opisze swoje wrażenia.

    Co do kolorów to ja mam niebieskie sowy i w realu wyglądają równie ładnie jak na zdjęciu. Innych nie miałam więc nie mogę się wypowiedzieć.

  12. #12
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    i jak poszły testy?
    Czekam z niecierpliwością na dalsze relacje z testowania, bo też mnie kusi, żeby kupić.
    Bardzo ładne wzory.

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    No więc tak po kilkunastu praniach polarek się skundlił Nie jest już taki fajny ale poza tym ok. Czasem zdarzy się jakiś wyciek ale to dlatego raczej, że moje dziecko jest drobne i my w One Size raczej nie chodzimy bo w każdej przecieki. Zdarzyło mi się nawet suszyć ją na kaloryferze (nie gorącym ale ciepłym) i nic Pul cały. Gumki raczej z mocniejszych ale nie odciskają się bardzo mojemu dziecku. Ogólnie za tę cenę mogę chyba polecić. Jedyne co mnie wkurza to polarek Nie jest to taki zwykły polar jak np. w handamde dziewczyn forumowych i on się tak inaczej skundlił ale ja go potraktowałam maszynką do golenia ubrań i znów jest ok.

  14. #14
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    czyli -jak rozumiem - jedyną wadą jest skulkowanie się polaru?
    A jak ze wzorami po kilkunastu praniach?
    Kolory się sprały, czy trzymają się nadal?
    W jakiej temperaturze je prałaś?

  15. #15
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Kolory się nie sprały. Są dalej takie jak na początku - ładne. Prałam jak zawsze w 60 stopniach. Niby na pieluszce jest 40 ale ja zawsze piorę w 60 stopniach. Na początku jak chciałam przetestować różne ustawienia to prałam ją nawet 3 razy dziennie i dosuszałam na kaloryferze. Ogólnie nie żałuję tego zakupu. Polar jest taki sobie ale poza tym jest moim zdaniem ok. Choć to na pewno takie większe One Size, od których ja stronię

  16. #16
    Chustofanka Awatar Anushka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    śląskie
    Posty
    232

    Domyślnie

    Ja też potwierdzę, że kolory nie blakną i PUL poliestrowy ogólnie lepiej wygląda niż np. minkee, który się trochę niszczy po praniu (ale ma to tylko znaczenie estetyczne, bo trzyma OK). U nas jakoś ten mikropolarek nie kulkuje się specjalnie, ale my pierzemy w 40 stopniach z odkażaczem, może to ma znaczenie. Natomiast jeśli chodzi o rozmiar, to jest taki, jak klasycznych chinek, jak dziecko trochę podrośnie, to są całkiem fajne (w porównaniu np. do NappiMe to rzeczywiście większy one-size, bo one malutkie). Ja po "okresie próbnym" dokupiłam jeszcze parę sztuk . A, nie zauważyłam większej awaryjności (piszę o przeciekach) niż w Bumgeniusach, które są u nas pieluszkami number one

  17. #17
    Chustomanka Awatar Jago
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    656

    Domyślnie

    Może i ja się skuszę

  18. #18
    Chustomanka Awatar Jago
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    656

    Domyślnie

    No i skusiłam się. Na szczęście fortuny nie kosztowała ta pieluszka. Wzór ładniej wyglądał na zdjęciu, PUL dość sztywny, szeroka w kroku, widać że to chinka. Ale tez za tę cene to się cudów nie ma co spodziewać. Suma sumarum: rewelki nie ma, ale ujdzie

  19. #19
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Kupiłam na początku przygody z wielo, żeby nie wydać fortuny na start U nas nie sprawdziły się (przynajmniej narazie) - wycieki koło nóżek - na 3-miesięczniaku, może jeszcze za duże? Inne one-size Close Pop-in i BumGenius i MałeMe których używamy nie przeciekają.
    Pieluszka trochę zblakła w praniu (40stopni), polarek trochę zmechacony. Wkłady, które są do niej nie są takie chłonne jak z BG. Plusem jest podwójny rząd nap.

  20. #20
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    ja się skusiłam na 2 sztuki i choć byłam sceptycznie nastawiona to jestem z nich b. zadowolona. Polarek w ogóle się nie kulkuje. Kolory piękne, nie spierają się w praniu. Pul mięciutki. Ja jestem zadowolona

    coś mi się z czcionką stało :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •