Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: brak odpowiedzi na priv

  1. #1
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,181

    Domyślnie brak odpowiedzi na priv

    nie wiem czy to tu, ale
    zdarza mi się, że nie mam kontaktu z osobami z forum, tzn. piszę pw i nie otrzymuję odpowiedzi, ponawiam moje zapytanie i znowu cisza.
    hymmm myślę sobie olewa mnie ale
    1. zdarza mi się to z różnymi osobami
    2. czasami jest to ktoś z kim już się wymieniałam informacjami i mam dobrą relację
    3. nawet dostałam raz odpowiedź, że pw nie doszło

    czy też tak macie, czy tylko u mnie jakiś błąd?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Ja bym sprawdziła, czy wysłane rzekomo wiadomości zapisują CI się w skrzynce nadawczej - o ile masz taką opcję zaznaczoną.
    Jak nie masz - to sobie zaznacz

    To raz - a dwa, zaznacz sobie, żeby dostać potwierdzenie odebrania wiadomości. Wtedy się okaże czy osoba wiadomość odebrała czy nawet do skrzynki nie zajrzała.

    Wszystkie powyższe dostępne do "odhaczenia" w zaawansowanej edycji wiadomości na dole strony
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    To raz - a dwa, zaznacz sobie, żeby dostać potwierdzenie odebrania wiadomości. Wtedy się okaże czy osoba wiadomość odebrała czy nawet do skrzynki nie zajrzała.
    zawsze taka osoba może włączyć "Nie wysyłaj potwierdzenia"

    kiedyś dziewczyny pisały, że jeśli przegląda się forum na telefonie, to nie ma się dostępu do skrzynki albo możliwości odpisania na pw, jakoś tak mi się kojarzy...

    możesz też pisać w profilu tej osoby, że czekasz na kontakt, ale nie wiem, czy ta osoba zwraca na to uwagę (sama na wpisy w profilu nie zwracam uwagi, może dlatego, że ich nie mam )
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    To, że sobie zaznaczę "popros o potwierdzenie odebrania wiadomości" to nic nie daje:/ ja też od kilku dni piszę pw do różnych ludzi i cisza:/ podobno do mnie też ktoś pisał, a do mnie nic nie doszło:/
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  5. #5
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,277

    Domyślnie

    Już kilka razy tak było jak forum siadało, że wiadomości nie były wysyłane albo nie dochodziły albo posty w tematach nie pojawiały się a później okazywało się że się dublowały albo po 3 takie same wiadomości dochodziły.
    U mnie ostatnio tragicznie muli , ładuje sie ładuje albo wysyła, ja jestem pewna ze wysłało,a później wychodzi że nawet w wysłanych sie nie zapisało albo wskakują mi cuda po angielsku że forum niedostępne.
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  6. #6
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PchlePsotki Zobacz posta
    Już kilka razy tak było jak forum siadało, że wiadomości nie były wysyłane albo nie dochodziły albo posty w tematach nie pojawiały się a później okazywało się że się dublowały albo po 3 takie same wiadomości dochodziły.
    U mnie ostatnio tragicznie muli , ładuje sie ładuje albo wysyła, ja jestem pewna ze wysłało,a później wychodzi że nawet w wysłanych sie nie zapisało albo wskakują mi cuda po angielsku że forum niedostępne.

    o tez tak miewam

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  7. #7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •