Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co robię nie tak?:-(((

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    64

    Domyślnie Co robię nie tak?:-(((

    E no, co ja robię nie tak? Szerszenia wiążę w 2x, ale on ZAWSZE mi się w tej chuście odgina i tak jakby podskakuje, boję się, że mi wypadnie i jeszcze głowę przechyla do tyłu, tak że mu ta glowa wisiPrzez to rzuciłam tą chustę w kąt. Co jest nie tak? Z elastyczną też mi nie bardzo wychodziło. Może ja antytalent do chustonoszenia?

    Chustę mam tkaną, a Szerszenia 1,5 roku.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    nikt ci nic nie powie bez zdjęć. Znaczy możemy podać milion teoretycznych powodów, ale zdjęcia umożliwiły by nam podanie właściwych Waszemu przypadkowi

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    64

    Domyślnie

    aa no tak, to jutro się pokażę w takim razie. Dzięki

  4. #4
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Półtora roku to ciut sporo na noszenie z przodu, może mu zwyczajnie nie pasuje? Mój Młody niespełna 8 miesięcy i też już się odgina i cuduje z przodu, na plecach zdecydowanie lepiej.
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    gdzies kolo Warszawy
    Posty
    426

    Domyślnie

    może Szerszeń ma ochotę widzieć świat a tyłem do kierunku jazdy nie daje najlepszej widoczności. może spróbuj go na plecy?

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    64

    Domyślnie

    Wrócą ze spaceru to cyknę zdjęcie, bo może ja coś źle wiąże. A na plecy próbowałam, ale wychodzi mi tylko z asystą. A asysta cały dzień pracuje, sama nijak nie potrafię zarzucić Szerszenia na plecy, bo on robi wszystko, żeby mi to zarzucenie uniemożliwić

    A może wiązanie na biodrze? Tylko czy zwykłą tkaną da się tak zawiązać? I czy ja to będę potrafiła zrobić

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    2,287

    Domyślnie

    na biodra da sie z tkanej, tylko długo tak nie ponosisz. Generalnie wiązania na boku są dobre na krótkie wyjscia, bo obciązają tylko jedną stronę.

    jesli nie dajesz rady sama, to może:
    1. poszukaj doradczyni/innej mamy
    2. spróbuj na plecach nosic w nosidle MT/ergonomik

    ja wogóle sie nie dogadałam z 2x. Swojego 3-latka, jesli ma ochote na noszenie z przodu - wiąze w kieszonkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •