Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dzień dobry...

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Croydon
    Posty
    21

    Domyślnie Dzień dobry...

    Długo, bardzo długo się zbierałam (moje dziecko noszone w chuście od maleńkości za parę dni skończy półtora roku...), ale się wreszcie zdecydowałam i jestem.

    Mam na imię Mila, jestem mamą Wojtusia (półtora roku) i ciężarówką (19 tygodni). Wojtka nosiłam niemalże od urodzenia, ale w okolicy poprzedniej zimy (czyli jak miał jakieś 9 miesięcy) przerzuciliśmy się bardziej na wózek, bo jakoś nie mogłam pogodzić noszenia na plecach i kurtek. Od tego czasu chusta to raczej sporadycznie, najczęściej kieszonka, bo najszybsza do zakładania i najłatwiej nosić w torebce, na wszelki wypadek, jak dziecię chce się poprzytulać. Ostatnio przerzuciliśmy się na Tongę, bo jeszcze mniejsza, ale służy nam tylko na szybkie wypady do sklepu, bo już młody dla mnie - ze względu na ciąże - przyciężkawy, a do tego zbyt ruchliwy do chustowania, woli pobiegać niż dać się związać

    Następne dziecko mam zamiar nosić dłużej Przede wszystkim z tego powodu, że to dodatkowa para rąk, a przy dwójce na pewno mi się przyda!

  2. #2
    ChustoTata Awatar Andy
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witaj na forum

  3. #3
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    dodatkowych rąk nigdy dosyć
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  4. #4
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Witaj na forum! Co do dodatkowej pary rąk przy dwójce dzieci, to zgadzam się. Bez chusty sobie kompletnie nie wyobrażam życia teraz.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •