Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: dysplazja - pomocy

  1. #81

    Domyślnie

    ja tu od dzisiaj mamy stwierdzona dysplazje - i zalecone szerokie pieluchowanie, ale poniewaz wywiad rodzinny jest+ wiec idziemy 31 maja do innego lekarza i zobaczymy co nam powie - chcemy chustowac!!!!!

  2. #82

    Domyślnie

    ja tu od dzisiaj mamy stwierdzona dysplazje - i zalecone szerokie pieluchowanie, ale poniewaz wywiad rodzinny jest wiec idziemy 31 maja do innego lekarza i zobaczymy co nam powie - chcemy chustowac!!!!!

  3. #83
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    PrzemyÂśl
    Posty
    40

    Domyślnie

    A my byliśmy wczoraj na ostatniej wizycie bioderkowej i......wreszcie wszystko jest w porządku .....frejka poszła do śmieci....strasznie mi ulżyło....pamiętam jak myślałam, że to potrwa tylko dwa tygodnie a Ula przesiedziała we frejce 5 miesięcy ....ale bardzo się cieszę, że to już koniec frejkowania


    Jestem mamÂą Urszulki (ur. 19.01.2008)

  4. #84
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Dziewczyny, wyciągam.
    Córeczce koleżanki stwierdzono dysplazję i kazano wsadzić w szynę na 6 tygodni
    I teraz tak:
    1. Czy któraś ma namiar na dobrego ortopedę dla maluszków w Warszawie, zeby się skonsultowac prywatnie? Najlepiej prochustowego.
    2. Po drugie, czy moze któraś z Was ma aparat koszli nr 2 typ krakowski, bo moze się okazać, że jednak trzeba? Nigdzie nie mozna tego dostać
    3. Czy sa jakieś materiały dotyczące zbawiennego wpływu noszenia w chuscie przy dysplazji?

    Z góry dziękuję za pomoc.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •