Strona 1 z 10 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 196

Wątek: "Mapy" wyd. Dwie Siostry

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie "Mapy" wyd. Dwie Siostry

    http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/mapy/mapy.html

    Świeżynka na rynku, ale udało mi się już kupić i powiem wooow! Dawno nie widziałam tak pięknej książki dla dzieci. Początkowo jęknęłam jak usłyszałam cenę 60zł ale jak tylko dostałam książkę to stwierdziłam, że i 100zł bym za nią dała Szkoda, że nie wydali jej tuż przed świętami bo miałabym cudny prezent dla chłopaków Dopracowana w każdym szczególe no po prostu bajka! Polecam!
    Tutaj mozna zajrzeć do środka - http://www.behance.net/gallery/MAPS-...ctures/5287153
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Widziałam w piątek w stentorze. Dla twoich chłopaków jak znalazł na święta, przetrzymaj po prostu gdzieś i tyle, chyba że z tobą byli i już rozdrapali, że tak powiem. Mnóstwo detali, świetna!
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Widziałam, super, ale chyba nie kupię na zaś dla dwulatków.
    A tu jeszcze o mapach będzie, też piękna zdaje się:
    Dokąd iść? Mapy mówią do nas

    wydawnictwo entliczek: http://entliczek.eu/index.php?page=s...emart&Itemid=9

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Zazuza
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,800

    Domyślnie

    wygląda super
    muszę przemyśleć zakup

  5. #5
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    czemu mi to robicie??? no czemu??

    szukam dla dzieciaków takiej pozycji od dawna

    i snieżka jest!!! wzruszyłam się

  6. #6
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    wow!
    z książek Mizielińkich, które widziałam, chyba najbardziej mi się podoba (ja normalnie nie tak bardzo kocham ich rysunki). Może doczekamy do Gwiazdki z zamawianiem i ofiarowywaniem
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Zakochałam się już po zapowiedziach, jak tylko na stronie wydawnictwa zauważyłam że z kategorii "zapowiedzi" przeskoczyło do "sklep" zamówiłam i czekam codziennie na listonosza. Może dziś przyjdzie?

  8. #8
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    no nie... ! Damian jest fascynatem map wszelakich i atlasów i globusów i byłby wniebowzięty mając coś takiego...
    szukam sponsora
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  9. #9
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Widziałam w piątek w stentorze. Dla twoich chłopaków jak znalazł na święta, przetrzymaj po prostu gdzieś i tyle, chyba że z tobą byli i już rozdrapali, że tak powiem. Mnóstwo detali, świetna!
    No coś Ty, w życiu bym nie dala rady przetrzymać książki Chłopaki rozpracowali ją jak tylko przekroczyła próg mieszkania Siedzą całą trójka i studiują gatunki ryb bo jakoś wyjatkowo dużo ich w tej książce
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    A gdzie prezenty gwiazdkowe przed nimi chowacie? Może tam trzeba było
    Mój ojciec woził w bagażniku albo gdzieś na dnie w piwnicy chował.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Gdzieś wysoko w garderobie ale to nie chodzi o to, że i tak by znaleźli jak bym schowała tylko o to, ze ja nie dałabym rady trzymać takiego cudeńka w ukryciu przez tyle czasu. Uwielbiam patrzeć jak chłopaki cieszą się z nowej książki, jak ją smakuja, pytają, ogladają
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  12. #12
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    mapy niestety musza poczekac do konca pazdziernika, bo wtedy bede robila nastepne zamowienie :/ juz sie doczekac nie moge...

    jako, ze ja zawsze kupuje duzo na raz (inaczej mi sie wysylka malo oplaca) i czesto kupuje "na zas" to mam sporo odlozonych - w szafie, na samej gorze. chlopaki zreszta wiedza tak czy siak, ze tam rozne roznosci leza... rzeczy wieksze gabarytowo laduja w kanapie w salonie

    ale sie juz wycwanili, bo angielskie rzeczy przychodza na ogol pojedynczo - juz wiedza, ze szare/brazowe tekturowe koperty znacza, ze ksiazka przyszla wiec jesli tylko cos nie bylo zamawiane pod katem prezentowym to musi byc otworzone natychmiast...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  13. #13
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    wow, musze kupić moim pannom koneicznie!!!
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Rozumiem.

    W piątek poszliśmy do stentora, Fistaszek jak jego matka uwielbia księgarnie. Panie go mniej. Oglądał jakąś i naciskał na taki guziczek, no klient pełną gęba, a pracująca tam kobieta każe mi mu to zabrać bo przecież jakiś klient to będzie chciał to kupić. A mi ciśnienie skoczyło i odparowałam: - Na przykład on. Nie widzi Pani, przecież on jest pani klientem. Być może to kupimy.
    A ona mi na to od kiedy dzieci wybierają sobie książki??? A dlaczego nie, nie jest to niemoralne, każdą książkę na którą mnie będzie stać, a którą będzie chciał sobie kupić, dostanie. Zakończyłam dyskusję. Kurtyna.
    Choć książka w sumie nie wydawała mi się nie wiadomo jak super. Ale ten akurat klient ma swój gust i prawo do niego.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  15. #15
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Piękna, widziałam gdzieś w zapowiedziach.

    Kupię znajomym dzieciom na Święta.

    Swojemu też. Wraz z globusem. My teraz analizujemy to i też jest fajnie:
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  16. #16
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Rozumiem.

    W piątek poszliśmy do stentora, Fistaszek jak jego matka uwielbia księgarnie. Panie go mniej. Oglądał jakąś i naciskał na taki guziczek, no klient pełną gęba, a pracująca tam kobieta każe mi mu to zabrać bo przecież jakiś klient to będzie chciał to kupić. A mi ciśnienie skoczyło i odparowałam: - Na przykład on. Nie widzi Pani, przecież on jest pani klientem. Być może to kupimy.
    A ona mi na to od kiedy dzieci wybierają sobie książki??? A dlaczego nie, nie jest to niemoralne, każdą książkę na którą mnie będzie stać, a którą będzie chciał sobie kupić, dostanie. Zakończyłam dyskusję. Kurtyna.
    Choć książka w sumie nie wydawała mi się nie wiadomo jak super. Ale ten akurat klient ma swój gust i prawo do niego.
    o matko, chyba bym zastrzelila... moje dzieci ksiazki uwielbiajace w kazdej ilosci jakos maja szczescie do milej obslugi spelniajacej zachcianki najmlodszych klientow ostatnio mlodszy w polskiej ksiegarni bujal nie tylko siebie na drewnianym koniku ale tez plastikowa zyrafke i jakis inny ukochany zwierzyniec chyba tez z wydatna pomoca pani, ktora cale talatajstwo ladowala na konika, podnosila jak spadalo i usmiechala do W...

    a na drugie mapy tez czekam, te entliczkowe - te moze sie uda dotrzymac do swiat, skoro dopiero w listopadzie maja wyjsc...

    i jak juz OT-uje na calego - nowe Mamoko tez bedzie i jeszcze mam oko na litery i mam oko na liczby - jak juz w kregu autorow Map pozostajemy...

    aginia - a wulkany sa?? bo moje dziecko ma hopla wulkanowego, Z piaskownicy w swiat slucha tylko o Islandii i Wloszech, z atlasow przeroznych tez wybiera tylko wulkanowe strony...

    Ostatnio edytowane przez natala ; 08-10-2012 o 13:15
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #17
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Ha! Faktycznie, nowe "przyszłościowe" Mamoko. I też premiera w październiku. Niedobre Dwie Siostry, niedobre Byłoby razem z Mapami, to bym od razu kupiła, a tak trochę jednak poczekam.

  18. #18
    Chusteryczka Awatar reginleif
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,189

    Domyślnie

    Ja właśnie zamówiłam kilka dni temu i czekam Jestem też ciekawa "Love story" Oli Cieślak, przyjdzie razem z "Mapami".
    Styczniowy Staszek (2009), lutowy Tadek (2011)
    Moja dłubanina

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta

    i jak juz OT-uje na calego - nowe Mamoko tez bedzie i jeszcze mam oko na litery i mam oko na liczby - jak juz w kregu autorow Map pozostajemy...

    aginia - a wulkany sa?? bo moje dziecko ma hopla wulkanowego, Z piaskownicy w swiat slucha tylko o Islandii i Wloszech, z atlasow przeroznych tez wybiera tylko wulkanowe strony...

    Wulkany są , jak najbardziej, moi też je szybki wykukali
    A co do tych zapowiedzi to na FB są juz zdjęcia jak beda wyglądały w środku

    Litery - http://instagram.com/p/QZeHG6wuk6/
    mamoko - http://instagram.com/p/QZJ_-JQuvS/

    Ja jakoś do mamoko nie mogę się przekonać, nie kupiłam, wiele razy oglądałam i jakoś nie mogę, nie ta estetyka, ale może dzieciakom by się spodobała
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  20. #20
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reginleif Zobacz posta
    Ja właśnie zamówiłam kilka dni temu i czekam Jestem też ciekawa "Love story" Oli Cieślak, przyjdzie razem z "Mapami".
    love story imo bardzo fajna, ale niezbyt dla dzieci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •