Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 196

Wątek: "Mapy" wyd. Dwie Siostry

  1. #41
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    ech... no ja jestem rozpieszczona błyskawicznymi wysyłkami z innych miejsc, z allegro itp. i oczekuję - może trochę na wyrost - że każdy sprzedawca zachowa się tak samo.

    mogliby przynajmniej wiadomość wystosować, bo ja bardzo nie lubię upominać się o "swoje".

    tydzień się kończy, książki niet

    poczekamy do poniedziałku.

  2. #42
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Dziś są już do nabycia w empiku (a do jutra jest promocja -20% za zakupy za co najmniej 75 zł, więc jak się jeszcze coś dorzuci, to "Mapy" wychodzą w przemiłej cenie 41 zł z ogonkiem).

    ty się ryba nie denerwuj (...)

  3. #43
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryba Zobacz posta
    Dziś są już do nabycia w empiku (a do jutra jest promocja -20% za zakupy za co najmniej 75 zł, więc jak się jeszcze coś dorzuci, to "Mapy" wychodzą w przemiłej cenie 41 zł z ogonkiem).
    Dzięki za info. Może napisz o tej promocji osobny wątek, bo nie każdy tu wlezie

  4. #44
    Chustomanka Awatar sowa_m
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,387

    Domyślnie

    a do mamoko bardzo podobne, polegające na wyszukiwaniu szczegółów,są książki wyd. usborne. co prawda po angielsku, ale przy okazji się paru slów można nauczyć (i rodzic, i dziecko). jeśli któraś z was jest zainteresowana, to zapraszam na priv, mam namiary na dziewczynę, ktora jest dystrybutorem usborne w Polsce

  5. #45
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Mam wreszcie Mapy, nowe Mamoko i tę do liczenia, wow wow wow wow. Mapy są obłędne.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  6. #46
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Kupiłam Mapy, ale nawet nie zdążyłam zajrzeć, od razu schowałam u Mamy mojej, będzie na Mikołaja. Za to od wczoraj przeglądamy Tu jesteśmy

  7. #47
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    ja jutro odbieram z paczkomatu, nioch nioch nioch

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    557

    Domyślnie

    A w empiku już wykupione
    Nie udało mi się pomacać. A szkoda. Bo Mamoko mnie nie przekonuje, już bardziej seria z ulicy Czereśniowej.

  9. #49
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    znowu przez Was zbankrutuję
    kupiłam mapy
    i mamoko
    i czereśniową też
    i jeszcze księgę dźwięków, tylko nie wiem czy moja młodzież nie zastara na to ale tak sympatycznie się ta książka prezentowała
    mam zamiar to rozdysponować na mikołaja i gwiazdkę

  10. #50
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    moje czekaja w gildii na nowego Pana Brumma razem z mamoko i innymi cudami. juz sie doczekac nie moge i raczej watpie, zeby do urodzin F i MIkolaja wytrzymaly w szafie
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #51
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    No i ja wtopiłam jako wielka maniaczka map
    Jak mamoko nie do końca mnie zachwyciło tak myślęże to będzie super pozycja zarówno dla jednej która dopiero uczy się czytać jak i drugiej która już potrafi. Właśnie namówiłam babcię żeby kupiła pod choinkę

  12. #52
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Mam wreszcie Mapy, nowe Mamoko i tę do liczenia, wow wow wow wow. Mapy są obłędne.
    Jaką do liczenia???? Podaj details, zbieram pomysły na prezenty Ślicznie proszę...
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  13. #53
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  14. #54
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Nosz kurde idę zarobkować, wygladają fajnie Dzięki.
    Ostatnio edytowane przez n2605 ; 22-10-2012 o 10:24 Powód: literówka
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  15. #55
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    667

    Domyślnie

    Zamówiłam w Arosie, koszt niecałe 44 zł, dostarczają do paczkomatu.
    Marceli 19 czerwca 2008
    Małgosia 13 sierpnia 2011

  16. #56
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    a ja byłam w Paryżu i zabłądziłam do ksiegarni (takiej jakiejś empikopodobnej). Przed półkami z literaturą dziecięcą spędziłam z godzinę . Ale, ale teraz bomba - na półce leżały Mapy!!! Po francusku. I tak ładnie były wyeksponowane, wiecie na takim miejscu bardzo widocznym. Trzymam kciuki za sukces eksportowy.

    edit: o, tak wyglądają:

    Ostatnio edytowane przez n2605 ; 15-11-2012 o 14:18 Powód: zdjecie wstawiłam
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  17. #57
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Kupiłam Mapy na prezent świąteczny ale niestety młoda wczoraj wypatrzyła
    Ogólnie zachwyt, spędzili z M. nad książką cały wieczór a dzisiaj powędrowała z nią do przedszkola

    Jesli mamy Mamoko i Dawno temu w Mamoko jest sens kupować ta najnowszą?
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  18. #58
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    Jesli mamy Mamoko i Dawno temu w Mamoko jest sens kupować ta najnowszą?
    Ooooooczywiście
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  19. #59
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie Spotkanie z Mizielińskimi

    Spotkanie z Aleksandrą i Danielem Mizielińskimi o Mapach 24 lutego w księgarni Badet, Warszawa.

    Przeklejam z FB:

    24 lutego, w niedzielę o godz. 17.30 zapraszamy wielbicieli twórczości Aleksandry i Daniela Mizielińskich oraz ich najnowszego hitu, książki „Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata”. Dzieci spróbują swoich sił w krajoznawczych quizach. Pobawią się w kartografów, tworząc subiektywne mapy Polski. A potem wszystkich chętnych zapraszamy po autograf uwielbianych ilustratorów - Aleksandra i Daniel Mizielińscy zgodzili się nas odwiedzić i złożyć podpisy na swoich książkach. Zapraszamy dzieci od lat 5, wstęp wolny, zapisy: tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  20. #60
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Mam wreszcie Mapy, nowe Mamoko i tę do liczenia, wow wow wow wow. Mapy są obłędne.
    podpisuje sie pod ta opinią...są prześwietne!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •