Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 196

Wątek: "Mapy" wyd. Dwie Siostry

  1. #21
    Chusteryczka Awatar reginleif
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madorado Zobacz posta
    love story imo bardzo fajna, ale niezbyt dla dzieci
    Si, si, bo dla mnie

    To jeszcze w temacie O. Cieślak polecam zwariowane "Złe sny" wydawnictwa Bona
    Styczniowy Staszek (2009), lutowy Tadek (2011)
    Moja dłubanina

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,983

    Domyślnie

    ja na razie tylko internetowo widzialam, ale juz na liste zakupow wpisane-ja uwielbiam rysunki i z Mamoko i z Domku-i moje dzieciaki tez-wiec juz widze jaka frajda bedzie-teraz w Empiku byly promocje -20% i dostawa gratis, myslalam ze sie zalapiemy i z mapami, ale akurat niedostepne byly-a buuuu

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  3. #23
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Wulkany są , jak najbardziej, moi też je szybki wykukali
    A co do tych zapowiedzi to na FB są juz zdjęcia jak beda wyglądały w środku

    Litery - http://instagram.com/p/QZeHG6wuk6/
    mamoko - http://instagram.com/p/QZJ_-JQuvS/

    Ja jakoś do mamoko nie mogę się przekonać, nie kupiłam, wiele razy oglądałam i jakoś nie mogę, nie ta estetyka, ale może dzieciakom by się spodobała
    dzieki znaczy sie, Mapy zostaja przesuniete na czolo listy zakupow...

    moi Mamoko uwielbiaja i juz sie ciesza na nastepne. w ogole Mizielinscy sa wielbieni, zwlaszcza przez starszego - bo i Tu jestesmy i Zjedz to sam i DOMEK sie wpisuja w jego szeroka liste zainteresowan. do szczescia brakuje tylko, zeby cos o dinozaurach narysowali
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    dzieki znaczy sie, Mapy zostaja przesuniete na czolo listy zakupow...

    moi Mamoko uwielbiaja i juz sie ciesza na nastepne. w ogole Mizielinscy sa wielbieni, zwlaszcza przez starszego - bo i Tu jestesmy i Zjedz to sam i DOMEK sie wpisuja w jego szeroka liste zainteresowan. do szczescia brakuje tylko, zeby cos o dinozaurach narysowali
    Ja własnie zaplanowałam " Tu jesteśmy" pod choinkę
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  5. #25
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,964

    Domyślnie

    Aaaaaaaaaaaaaaa no kupię, kupię, nie oprę się
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    wiecie co a pamietacie z lat 80-90 takie ksiażki 'swiat wokół nas'? czy 'ziemia wokół nas' ocalały mi dwie takie z mojego dzieciństwa i są bardzo podobnie zrobione. tylko informacje moze nie az tak szczegółowe (beatlesi, rembrandt itp) ale są i ludzie z każdego kraju w strojach ludowych i zwierzeta występujące w danym regionie... moi to lubią.
    czy jest sens dokładac im te 'mapy' ? wiem ze w tych moich info moze być trochę przestarzałe też... ale nie wiem... bo dla mnie 60zł to dużo. ja wiem ze warto ale jednak dużo.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  7. #27
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    rewelacyjne szkoda, że moje dziecko jeszcze za młode kiedyś na pewno mu kupię
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  8. #28
    Chusteryczka Awatar Kocia_mama
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów. No prawie.
    Posty
    2,272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    wiecie co a pamietacie z lat 80-90 takie ksiażki 'swiat wokół nas'? czy 'ziemia wokół nas' ocalały mi dwie takie z mojego dzieciństwa i są bardzo podobnie zrobione. tylko informacje moze nie az tak szczegółowe (beatlesi, rembrandt itp) ale są i ludzie z każdego kraju w strojach ludowych i zwierzeta występujące w danym regionie... moi to lubią.
    czy jest sens dokładac im te 'mapy' ? wiem ze w tych moich info moze być trochę przestarzałe też... ale nie wiem... bo dla mnie 60zł to dużo. ja wiem ze warto ale jednak dużo.
    Czy to byly te takie ogromniaste ksiazki?? Kazdy kontynent na innej karcie, mnostwo szczegolikow do wyszukiwania, itp.?
    Bo my z bratem te wielkie absolutnie uwielbailismy, godzinami nad nimi siedzielismy, wymyslajac coraz to nowe zabawy. Np. "szukamy, gdzie sie wydobywa diamenty", itp.
    Myslicie, ze jak Janek bedzie w wieku odpowiednim, to te DwieSiostrowe Mapy jeszcze beda dostepne, czy mam kupowac teraz???d


    <Miejsce na mądry cytat>

  9. #29
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Te "Mapy" wyglądają bardzo ciekawie. Dziękuję za inspirację prezentową
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madagaskar Zobacz posta
    ja na razie tylko internetowo widzialam, ale juz na liste zakupow wpisane-ja uwielbiam rysunki i z Mamoko i z Domku-i moje dzieciaki tez-wiec juz widze jaka frajda bedzie-teraz w Empiku byly promocje -20% i dostawa gratis, myslalam ze sie zalapiemy i z mapami, ale akurat niedostepne byly-a buuuu
    Bo chyba one dopiero wchodzą, zatem jeszcze nie są dostępne. A ta promocja do 17, może przypadkiem jeszcze "załapie"

    ty się ryba nie denerwuj (...)

  11. #31
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Grrrrrr! Czekam na te "Mapy" i czekam, tęsknie wypatruję w skrzynce awiza, truję tyłek mężowi, żeby mi dawał smsem znać, czy dzisiaj nie przyszło, wreszcie napisałam do Dwóch Sióstr z prośbą o numer przesyłi, bo priorytet to już raczej powinien przyjść.

    I taką odpowiedź dostałam: "przepraszam bardzo za opóźnienie w realizacji przesyłki. Przesyłki pocztowe
    wychodzą od nas raz w tygodniu, w zeszłym tygodniu pani paczka z naszej winy
    nie została wysłana za co bardzo przepraszam. Przesyłka wyszła od nas z
    biura w środę dwa dni temu i jest już w drodze do pani domu."

    Jasne. Czy ja za dużo wymagam spodziewając się, że w takiej sytuacji, jak tylko odkrywają, że przegapili, że coś do wysłania było, to się wysyła maila z informacją i przeprosinami? Sama bym się nie nakręcała, dziecku nie mówiła, że dzisiaj to pewnie pan listonosz już przyjdzie i przyniesie książkę, nie martwiła się, że listonosz gdzieś awizo posiał i że przesyłka wróci do nadawcy... Jest sens, żeby im to napisać, czy odpuścić sobie?

  12. #32
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amparo Zobacz posta
    Jest sens, żeby im to napisać, czy odpuścić sobie?
    Napisać, napisać żeby sobie upuścić ciśnienia
    Niestety sama w pracy popełniam błędy i przepraszam niezadowolonych, tłumaczę, biję głową w posadzkę posypując popiołem. Jako rozczarowany klient najpierw się unoszę, a potem myślę że ten kto nawalił to taka ja... Ale piszę o swoim niezadowoleniu, piszę a jakże, jeno nie wyzłośliwiam się nadmiernie.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  13. #33
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    Napisać, napisać żeby sobie upuścić ciśnienia
    Niestety sama w pracy popełniam błędy i przepraszam niezadowolonych, tłumaczę, biję głową w posadzkę posypując popiołem. Jako rozczarowany klient najpierw się unoszę, a potem myślę że ten kto nawalił to taka ja... Ale piszę o swoim niezadowoleniu, piszę a jakże, jeno nie wyzłośliwiam się nadmiernie.
    No bo nie myli się ten, co nic nie robi. I ja rozumiem, że może się tak zdarzyć, tylko chodzi o to, co się z tym potem zrobi, prawda?

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    No coś Ty, w życiu bym nie dala rady przetrzymać książki Chłopaki rozpracowali ją jak tylko przekroczyła próg mieszkania Siedzą całą trójka i studiują gatunki ryb bo jakoś wyjatkowo dużo ich w tej książce
    Aginia myślisz że dla trzylatka się nadaje czy za mały jest ?
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  15. #35
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Mój niespełna 2 latek - UWIELBIA tę książkę! Serio! Wiesz ile już ryb zna Tunczyka, orkę, delfina...całą mase zwierząt, potraw Spokojnie kupuj
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  16. #36
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    kurczaki, kupiłam, zapłaciłam, w poniedziałek dostałam potwierdzenie, że kasa wpłynęłą dwóm siostrom na konto i cisza.

    nie lubię tak czekać

  17. #37
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Kasia, ja info, że zarejestrowali wpłatę, dostałam pierwszego
    Pewnie Twoje "Mapy" też wysłane w środę razem z moimi.

  18. #38
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amparo Zobacz posta
    No bo nie myli się ten, co nic nie robi. I ja rozumiem, że może się tak zdarzyć, tylko chodzi o to, co się z tym potem zrobi, prawda?
    Mam nadzieję, że wyciągną wnioski. Dlatego też pisać, że nie sprostali oczekiwaniom i standardom. Bo jednak inni piszą, uprzedzają, przepraszają zawczasu, czyli dają radę, a tu kasia pisze, że ona też czeka i nic. A tak w ogóle wysyłka raz w tygodniu jest rozśmieszająca, czy jest o tym info na stronie, bo powinno być, inaczej się zwyczajowo oczekuje, że do 3 dni paczka będzie.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  19. #39
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    A tak w ogóle wysyłka raz w tygodniu jest rozśmieszająca, czy jest o tym info na stronie, bo powinno być, inaczej się zwyczajowo oczekuje, że do 3 dni paczka będzie.
    A skąd. W Pomocy piszą: "Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.", w Regulaminie: "Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.", w Informacjach: "Czas realizacji zamówienia
    Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia (w dniach roboczych) wynosi jeden dzień. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
    Dostępność produktów
    Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie stałej."


    Napiszę. Kupować ich książek nie przestanę, bo niektóre po prostu chcę mieć, ale jakoś tak mi nie tak z tym.

  20. #40
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amparo Zobacz posta
    Napiszę. Kupować ich książek nie przestanę, bo niektóre po prostu chcę mieć, ale jakoś tak mi nie tak z tym.[/SIZE]
    Na mój ogląd wtopili z tym swoim sklepem, którego nie są w stanie prowadzić (może tylko czasowo???) wg powszechnych reguł (wysyłka "od ręki"). czasem lepiej się skupić na jednej rzeczy (wydawanie ksiązek), a inne aktywności zostawić księgarniom Niestety życie jest okrutne i klienta nie interesuje, że nie mają pracowników czy co tam jeszcze za schody pod górę wynikły...
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •