Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Kushies baby

  1. #21
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    szkoda forsy na taką pieluchę (miałam aio i sprzedałam, tragiczna pielucha), lepiej kupić tanie minkee np. na allegro
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  2. #22
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dobrze, że kupiłam używki na allegro. Nie lubię tych pieluszek, używam tylko w ostateczności. Zostawiam dla mojego mężczyzny, bo się łatwiutko zakłada dzidziusiowi (mam 2x AIO). Są dość sztywne, i szerokie w kroku. Po kilkunasty praniach już niezbyt estetyczne (nie chodzi mi o wnętrze- z niebielonej bawełny- to da się przeżyć), pielucha po prostuj jakaś brzydka się zrobiła. Plusem jest, że z polarkiem jest dość pojemna. Poza tym po prostu przeciętne ale nówek bym nie kupiła, a jakbym kupiła to za tą cenę byłabym baaaardzo rozczarowana. Tak jak napisano wcześniej- lepiej kupić kilka chinek niż jedną Kushies.

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    65

    Domyślnie

    potwierdzam, duża, sztywna, nieprzyjazna

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Odswierzam temat,bo dostałam wczoraj dwie pieluhy flanelowe kushies.Narazie jestem zachwycona sa. mega duze,maja wielki jezor z kieszenia na wklad waskie rzepy.Sa uzywane wiec i chlonne,powinny byc dobre na noc pod welniaka.Sa wyprane jak wyschna bedziemy testowac.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  5. #25
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No i przetestowaneA ja zachwycona,nie ma przeciekow rano pieluszka z zawnatrz lekko wilgotna a otulacz suchy co u mojego mega. sikacza dotad uwazalam za niemozliwe.,sa duze ale na noc niezastapione.Pewnie dokupie pare sztuk.Moze ktos ma i chce wymienic na chinki
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  6. #26
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    ty masz formowanki? bo my tu pisaliśmy głównie o AIO
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #27
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Byly i AIo i formowanki flanelowe te niebotycznie wielkie, no to wlasnie w temacie owych wielkich formowanek z dluugim jezorem,ktory zawiera kieszen na dodatkowy wklad sie wypowiadam dla mnie bomba na noc niezastapione
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Iceland
    Posty
    3

    Domyślnie

    A ja mam te nowe AIO ultra, w środku flanela z jęzorem na zewnątrz coś jak ortalion. Zamówiłam w ciemno zestaw od producenta więc za jedną wyszlo mi ok 30zł. Na początku byłam rozczarowana zakupem a teraz je bardzo polubiłam. Myślałam ze pupa będzie odparzona bo i mokro ( nie ma warstwy sucha pupa ) i ten ortalion ale sie zdziwiłam, jest lepiej niż w niejednej AIO czy kieszonce w których pupa była zapocona do tego schną bardzo szybko i sporo mogą pomieścić. Między nogami nie są szerokie, nie obcierają, pielucha wydaje się duża bo jest dość wysoka ale rozmiar infant jest przeznaczony od 5 do 10 kg więc wiadomo że przy 5kg będzie się wydawać wielka ale nam to wcale nie przeszkadza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •