Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Dziś się wkur**** na kurtki LL !

  1. #1
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Angry Dziś się wkur**** na kurtki LL !

    Normalnie jestem taka wściekła, że muszę to gdzieć wylać.

    Wczoraj na stronie LL pojawiły się kurtki do noszenia chuściochów kosztowały 295zl. No, ale mówię sobie, że nie będę się w nocy zastanawiać jaki rozmiar, kolor itd. Dziś rano wchodzę na ich stronę i kurtki już kosztują 420zl. No to poszłam na spacer odetchnąć, bo mnie zaczęło telepać!
    Wracam ze spaceru i kosztują 450zl!!
    No to co, jutro będą po 500zl!? Takie cwaniactwo to chyba tylko w PL...

    Kurka wodna, ale się wściekłam... A najgorsze jest to, że i tak muszę tę kurtkę kupić, bo inne są wiele droższe... mad
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    ja bym napisała do nich i opisała sytuację
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  3. #3
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    No właśnie rozmawiałam przed chwilą z satey i ona również mi tak poradziła...

    W takim razie napiszę im maila, zobacyzmy, co odpowiedzą, chociaż nie spodziewam się, że mi ceny obniżą ;(

    Ale swoją drogą to dziwne jest, no nie? Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza...
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  4. #4
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    hmmmm
    ja rozumiem, że mozna mieć poczucie starty się zdenerwować ale sprzedawca ma prawo zmieniać ceny i cwaniactwa jakiegoś szczególnego w tym nie widzę.

  5. #5
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    a ja bym kupiła u Vegi http://sklep.chusty.com.pl/index.php?cPath=2_71 albo poszukała na bazarku, tudzież zdaje się dziwczyny się zbierały na jakieś zamówienia zbiorowe z Węgier czy ze wschodu.

    Pewnie ktoś się rypnął wpisując cenę i przez noc poprawili.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  6. #6
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    A to chyba promocja była 50% taniej. Na ich profilu na FB takie wzmianki były. A pod koniec tygodnia miała się pojawić nowa kolekcja, więc ceny już regularne.
    Powinni jednak sprzedać taniej (przynajmniej ja bym w takiej sytuacji sprzedała w imię dobrego markietingu ).
    po prostu Agata




  7. #7
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,990

    Domyślnie

    Może to jakaś promocja była i trudno się mówi.
    Jedynie mogłabym się wkurzać na siebie że z okazji nie skorzystałam.



  8. #8
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Masha, a zupełnie z innej beczki: nie taniej jest kupić jakiś większy polar [czy - jeśli Twój mąż jest większy od Ciebie, to wziąć od niego] i się razem z dzieckiem zapinać? ja tak przechodziłam całą zimę, nie narzekam absolutnie ... zawsze można też osłonkę polarową kupić, też bardzo dobre rozwiązanie.
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    jeśli nosisz z przodu, to znacznie taniej wyjdzie Ci zrobić dopinkę do kurtki, albo większą kurtkę nosić .
    A co do meritum, to myślę, że mogło im się na początku coś źle naliczyć (bo to często jest tak, że cenę wylicza oprogramowanie sklepu a nie ktoś osobiście).

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  10. #10
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    na bazarku samoroba jujamy byla
    z takim maluchem na brzuchu zime przehulasz spokojnie w wiekszej kurtce

  11. #11
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Była promocja na kurtki LL - na fb pisali. I widocznie sie skończyła, stąd i cena podskoczyła przez noc ( w oprogramowaniu sklepu ustawia sie automat na konkretna datę zakończenia promocji i po tej dacie cena wraca do normy) A skok z 430 na 450 mógł byc spowodowany nowa kolekcją.
    A te u Vego to chya stara kolekcja stąd niższa cena - przynajmniej zdjęcia sa stare

    Ja bym była zła na samą siebie, że nie kupiłam, bo przeciez mogłaś kupic i potem sie zastanawiać (masz 10 dni na zwrot zawsze)


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  12. #12
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    No na siebie jestem tak zła, że hej! Trzeba było siedzieć w nocy, zaraz jak urtki się pojawiły i kupić... Ale kto mógł wiedzieć, że następnego dnia będą droższe? no cóż prawa rynku... Już teraz dodałam sobie LL na fb, to będę wiedziała co i jak... A z wyprzedaży nie było mojego rozmiaru niestety... A kurtka musi być kupiona, bo dzieć waży już 8,5kg i czas na plecy wrzucać Ale wszyscy sobie te kurtki zachwalają, więc chociaż będę miała poczucie, że pieniądze dobrze wydałam
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  13. #13
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    Współczuję masha Wyobrażam sobie jak się czujesz. Swego czasu LL wysprzedawało się z kurtek, niestety nie miałam wówczas kasy. Potem przecenione estreno zniknęły. Zadzwoniłam do sklepu, by sie zorientować u źródła jak sprawa wygląda. Pani poinformował mnie, że estreno już nie będzie, za to dostępne będo projecto bodajże właśnie w cenie 295zł. Też byłam zła. Jednak śledziłam stronkę i pewnego dnia zaskoczona zauważyłam estreno w cenie 180zł. Nie zastanawiając się wiele kupiłam. To była dobra decyzja. Przesyłka się opóźniła i za zwłokę dołożono mi jeszcze golf dla dwojga, więc na LL nie powiem złego słowa. Doradzam jednak śledzić na bieżąco ofertę. Może jeszcze coś wrzuca w dobrej cenie.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    ema, ja już ochłonęłam i kurtkę od nich kupiłam- zimno idzie, a dzieć musi ciepło mieć Tak, jak już mówiłam wcześniej- trzeba było siedzieć w nocy, jak zauważyłam, że uzupełnili rozmiarówkę i kupować Ale suma sumarum dostałam kupon na 45zl na kolejne zakupy, więc w sumie jestem zadowolona Będzie okazja, żeby ich szmaty wypróbować- tylko muszę poczytać jak to u nich z nośnością jest, bo mi kloc rośnie
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  15. #15
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    mieli przez pewien czas kurtki w niskich cenach, ale same wieeelkie rozmiary
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  16. #16
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    A dziś widziałam pokazały się nowe chusty o diamentowym splocie- bardzo ładne, troszku kojarzą mi się z Girasolami, więc kupon rabatowy będzie świetną okazją do wypróbowania nowości
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  17. #17
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    W promocji kupiłam standard (może miałam szczęście) i jest oki, a normalne ubrania noszę w rozm S/M Dziś nosiłyśmy się w naszym nabytku i stwierdzam, że dobrze by było, gdyby dzieć miał również kapturek nieprzemakalny. Poza tym super

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •