Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Niesiedzące niemowlę w kółkowej?

  1. #41
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    Na pierwszej stronie masz link do filmiku IzyBK, na którym dobrze widać o co chodzi.
    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  2. #42
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czesc dziewczyny! Mam czteromiesięczna córeczkę i wlasnie zaczynam przygodę z chustowaniem. Na początek wybralam chustę kolkowa, tkana splotem skosno-krzyżowym. No i mala jakoś krzywo w niej siedzi (w pozycji brzuszek do brzuszka) przechyla sie zawsze na te stronę bez kolek. Oprócz tego po jakims czasie (20 min) nam wrażenie, ze chusta sie luzuje a mama jest nizej. Domyślam sie, ze tak nie powinno byc. Co robie źle? Będę wdzieczna za kazda wskazówkę

  3. #43
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda. Zobacz posta
    Czesc dziewczyny! Mam czteromiesięczna córeczkę i wlasnie zaczynam przygodę z chustowaniem. Na początek wybralam chustę kolkowa, tkana splotem skosno-krzyżowym. No i mala jakoś krzywo w niej siedzi (w pozycji brzuszek do brzuszka) przechyla sie zawsze na te stronę bez kolek. Oprócz tego po jakims czasie (20 min) nam wrażenie, ze chusta sie luzuje a mama jest nizej. Domyślam sie, ze tak nie powinno byc. Co robie źle? Będę wdzieczna za kazda wskazówkę
    mozesz zamiescic jakies zdjecia? bedzie latwiej doradzic

  4. #44
    Chustofanka Awatar kasikader
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda. Zobacz posta
    Czesc dziewczyny! Mam czteromiesięczna córeczkę i wlasnie zaczynam przygodę z chustowaniem. Na początek wybralam chustę kolkowa, tkana splotem skosno-krzyżowym. No i mala jakoś krzywo w niej siedzi (w pozycji brzuszek do brzuszka) przechyla sie zawsze na te stronę bez kolek. Oprócz tego po jakims czasie (20 min) nam wrażenie, ze chusta sie luzuje a mama jest nizej. Domyślam sie, ze tak nie powinno byc. Co robie źle? Będę wdzieczna za kazda wskazówkę
    U mnie tez tak bylo na początku, ale gdzieś doczytalam ze odwraca się krawędź i wtedy równo biodwrka się ukkadaja, w necie dobry filmik widzialam. Niestety u mnie tez się obniża mala. Wydaje mi sie że trzeba po prostu poprawiać, dociagac co jakiś czas, albo zawiazac ogon na kolkach i może to cos pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •