Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: wiązane a chłonniejsze niż tetro- istnieją???

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie wiązane a chłonniejsze niż tetro- istnieją???

    ulubione formowanki mojego męża... niestety przy mega-siku Joanki żaden otulacz nie wytrzymuje...
    są podobne, wiązane formowanki, ale chłonniejsze???
    Taka-jestem-ładna(nastolatka...ech...)-1999, Nikt-mnie-nie-rozumie(takoż...)- 2000, Brykacz-nad-brykacze- 2004, Trzeba-to-policzyć- 2006, Królewna(królewny NIE sprzątają)-2011,Tylko-sprawdzam! -2012, Żółwina- 2015


    Dziecko jest jak prąd- ma fazy. Nic dziwnego, że u nas są spięcia... Sieć przeciążona

  2. #2
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    formowanki storchenkinder. Mój numer 1.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    tetro.... moje ukochane... nigdy z nimi problemów nie miałam.... (no może po za tym , że po praniu można było nimi chleb kroić....)
    a właśnie na nich Hanka mi się praktycznie sama odpieluchowała mając rok i 4 miesiące.... jak zasikała sama zdejmowała na początku, a później to już dawała cynka, że na nocnik trza....
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  4. #4
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    potwierdzam Storcheny

    polecam również hand made różne od dziewczyn - zamiast napek czy rzepów doszyć tylko troczki
    ja mam kilka takich - są genialne (jedną mam z kieszonką więc w ogóle chłonność ja sobie dobieram)

  5. #5
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a tak jeszcze przyszło mi do głowy skoro piszesz że po jednym siku wszystko mokre; może odtłuść otulacze w płynie do mycia naczyń a formowanki do pralki na 90stp z kwaskiem?

  6. #6
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,911

    Domyślnie

    potwierdzam, że storcheny i coś jesczce, niech sobie przypomnę
    no i handame
    ja szyłam i szyję takie, inne forumki na pewno też mogą uszyć
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,423

    Domyślnie

    Formowanki Sylviontka z białej bawełny. Są nie wiązane, ale troczki doszyć to nie kłopot. U nas spokojnie dają radę całą noc suuper
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  8. #8
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,911

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Formowanki Sylviontka z białej bawełny. Są nie wiązane, ale troczki doszyć to nie kłopot. U nas spokojnie dają radę całą noc suuper
    racja, Sylwia szyje z troczkami! U nas tż daj radę całą noc
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    a tak jeszcze przyszło mi do głowy skoro piszesz że po jednym siku wszystko mokre; może odtłuść otulacze w płynie do mycia naczyń a formowanki do pralki na 90stp z kwaskiem?
    uzywamy tez frotkowych formowanek na napy i jest O.K. ewidentnie tetro za mało chłonne. A młoda ostatnio odcysiowywa sie i wodę/herbatke żłopie a nie pije i ma SIIIIIIK
    Taka-jestem-ładna(nastolatka...ech...)-1999, Nikt-mnie-nie-rozumie(takoż...)- 2000, Brykacz-nad-brykacze- 2004, Trzeba-to-policzyć- 2006, Królewna(królewny NIE sprzątają)-2011,Tylko-sprawdzam! -2012, Żółwina- 2015


    Dziecko jest jak prąd- ma fazy. Nic dziwnego, że u nas są spięcia... Sieć przeciążona

  10. #10
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,911

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ktosikowa Zobacz posta
    uzywamy tez frotkowych formowanek na napy i jest O.K. ewidentnie tetro za mało chłonne. A młoda ostatnio odcysiowywa sie i wodę/herbatke żłopie a nie pije i ma SIIIIIIK
    No wiesz, tetro ma wkład z flaneli, a ona jest mało chłonna...
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    i pechowo- ulubiona M. ... no cóż, pomyśle i zobaczę...w sumie panna mogłaby sie odpieluchowywać... tylko mało chetna...
    Taka-jestem-ładna(nastolatka...ech...)-1999, Nikt-mnie-nie-rozumie(takoż...)- 2000, Brykacz-nad-brykacze- 2004, Trzeba-to-policzyć- 2006, Królewna(królewny NIE sprzątają)-2011,Tylko-sprawdzam! -2012, Żółwina- 2015


    Dziecko jest jak prąd- ma fazy. Nic dziwnego, że u nas są spięcia... Sieć przeciążona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •