Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Parking Katowice Sokolska

  1. #1
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie Parking Katowice Sokolska

    Kobietki z Katowic! Jadę dziś do Katowic, okolice Banku Śląskiego, Sokolska; Gdzie można tanio lub bezpłatnie zaparkować?
    Wyjeżdżam za jakąś godzinkę, wiec pytam tak naprędce! Z góry dziękuje za szybką reakcję!

  2. #2
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    w samym centrum prawie wszystko płatne, na moniuszki, za mostkiem na rawie było miejsce do parkowania równolele do ulicy (tyły szkoły muzycznej na teatralnej), kiedys tam mieszkałam i było to centralnie pod moimi oknami. niewiem jak to teraz wylada bo jakis remont kamienicy robili i bylo tam pozastawiane.
    powyzej ulicy jagiellonskiej masz juz bezplatne parkingi, bo konczy sie centrum, niestety miejsca jak na lekarswo

  3. #3
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Bywałam kiedyś często w Katowicach, ale od jakichś 7 lat nie byłam i nic nie wiem... Pamiętam, że za Empikiem był taki mały parking - czy jest tam jeszcze? Nie wiesz ile sobie liczą za godzinę? A okolice dawnego "Kosmosu" (to chyba nadal Sokolska)? Da się tam zaparkować?

  4. #4
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Już wróciłam z Katowic; Może komuś przyda się informacja - parking na ul. Sokolskiej,między główną siedzibą ING,a takim dużym hotelem Angelo kosztuje 2 zł/h. Pozdrawiam!

  5. #5
    Chustofanka Awatar Dorotaa
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    394

    Domyślnie

    Szkoda, że dopiero teraz zauważyłam ten wątek, bo ja zaraz przy Sokolskiej mieszkam z widokiem na Bank Śląski i od niedawna wprowadzili takie karty dla gości żeby za darmo mogli sobie parkować jak przyjadą w odwiedziny. Także następnym razem polecam się!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •