Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Kurtki dla dwojga - najlepsze, najładniejsze, najzgrabniejsze ;)?

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    ja nosiłam pod kurtką w chuście. Było mi bardzo wygodnie. Trochę wprawy wymaga samo założenie kurtki, trzeba trafić główką dziecka w tą dziurę na plecach, potem dociągasz troczki i gotowe (pisze o SK). Musisz mieć dobrą czapkę, żeby nie spadła dziecku podczas tej operacji, ja używałam kominiarek.
    A... temat jak nosić dziecko w zimie pod kurtką był wałkowany z milion razy. Jest też gdzieś wątek tłumaczący jak założyć kurtkę z dzieckiem na plecach.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie :-")

    Ja mam czarna Koale kupiona od Petisu.....najpiekniejsza najfajniejsza najzgrabniejsza i suuuuper ciepła

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,55781...ojga_koal.html
    ja mam taka sama czarna..........rewelacja
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  3. #43

    Domyślnie

    Ja nosiłam w kurtce Mam, takiej jak ta brązowa:
    http://www.chusty.com.pl/artykul-32-...jga---MaM.html
    Jest bardzo fajna i zgrabna - kobieca. Nie nosiłam nigdy na plecach, mierzyłam tylko i zakładało się niezbyt trudno, trafiłam od razu jak trzeba, dzieć się nie zdenerwował.
    Milena, mama Antosia, Ignasia i Maciusia.
    Biżuteria ręcznie robiona

  4. #44
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Mary-Anne, a czy ta kurtka jest ciepła? Jak się sprawdza podczas większych mrozów?

  5. #45

    Domyślnie

    Dita, ja chodziłam w niej na krótki rękaw - jak zakładałam dłuższy, to było mi za gorąco. Ja wprawdzie jestem "gorąca dziewczyna" i mi jest zwykle cieplej niż innym, ale i tak uważam, że kurtka jest ciepła. W końcu to fińska kurtka
    Trzeba tylko uważać z rozmiarem, bo ja wchodziłam w rozmiar M nosząc 42/44.
    Milena, mama Antosia, Ignasia i Maciusia.
    Biżuteria ręcznie robiona

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Pytanie padło już wcześniej, ale ponawiam - czy któraś macała/używała kurtkę softshelową LL?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  7. #47
    Chustonówka Awatar agat(k)a_86
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    29

    Domyślnie

    Przewertowałam wątek i ten o wspólnym zamawianiu węgierek też i już sama nie wiem

    Węgierki wyglądają super, ale odpowiedź e-mailowa producenta mnie nie zachęciła :/

    Kontaktował się ktoś może z producentem Ukrainek?

    A i czy koale można kupić w Polsce, bo puki co nie znalazłam :/

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wrotka Zobacz posta
    Ja nosiłam kurtkę Pentelki i nie polecam. Nie dość, że wór, w środku jakby wata, momentami czułam się jak nadmuchany balon. I to wszystko dało by się znieść. Większym problemem jest brak ściągaczy. Podwiewało mi przez rękawy, a małej wiało od spodu. Przy mocniejszych wiatrach ciężko było to wytrzymać.
    Rozwiązanie przy szyi też nie jest idealne i musiałam sprawić nam golf dla dwojga. Teraz wiem, że lepiej dołożyć i kupić coś porządniejszego.

    edit: zapomniałam dodać, że kurtka wykonana jest z materiału, do którego czepiają się kłaczki
    Trochę mnie to denerwowało...

    Potwierdzam, te same wrazenia, zaluje, ze kupilam.
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  9. #49
    yena
    Guest

    Domyślnie

    moja wizualna faworytka to MaM Babywearing Tunic http://www.mamdesign.net/carrying/clothes/mamtunic.html ta szara welenka z czarnymi dodatkami jest cudna! niestety, znam ja tylko ze zdjec

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •