Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Długość chusty

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Długość chusty

    Witajcie
    Moje dziecko ma 6 tyg, a ja sie ciagle miotam (zamiast motac ) jaką długość chusty wybrac. Czy przy wzroscie ok 180cm i rozmiarze (mam nadzieje przejsciowym) 44 dlugosc 4,6 bedzie wystarczajaca ?
    Nie mam teraz mozliwosci obejrzenia chust na zywo, czas leci, a ciezko targac mlode na reku ze starszym przy boku

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie Re: Długość chusty

    proponuje jednak dłuższą

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie Re: Długość chusty

    Jeśli nie masz możliwości wypróbowania to kup dłuższą. Ja jestem niska i noszę rozmiar 42/44. Chuste mam standard i na początku starczała mi bez problemu a teraz jak Hania podrosła i nosimy grubsze ubrania to czasami mam problemy bo wiązanie wychodzi mi na samiuteńkich końcach.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: Długość chusty

    Dzięki wielkie za podpowiedzi.
    W takim razie szukam dluzszej. Myslalam, ze moze uda sie z krótszą, bo takich ofert jest więcej,ale w takim razie rozgladam sie dalej

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    bytom
    Posty
    401

    Domyślnie Re: Długość chusty

    Podobała Ci się Katja, więc TA czeka chyba na Ciebie
    http://www.allegro.pl/item548792494_chu ... a_5_m.html
    Agnieszka 24.08.2003
    Aleksandra 07.07.2007

  6. #6

    Domyślnie Re: Długość chusty

    Droga Marianno, na początku Ci napiszę, że przyprawiłaś mnie nieomal o zawał, bo zobaczyłam Twój post i zaczęłam gorączkowo myśleć, kiedy to ja go napisałam... A "występuję" jako własnie Marianna na innym forum od ładnych paru lat
    Jestem podobnych do Ciebie rozmiarów, wzrostu 176 i rozmiar 44/46. WIążę wszystko z Didymosa 6, czyli 4,6, bardzo dobrze trzymającego rozmiar. Nie ukrywam jednak, że gdybym teraz miała decydować, kupiłabym rozmiar dłuższą, bo w dłuższych czuję się znacznie bardziej komfortowo w trakcie wiązania. Taka 5,0 byłaby dla mnie idealna . Radzę Ci tak jak dziewczyny wyżej, żebyś jednak zdecydowała się na taką ciut dłuższą
    Milena, mama Antosia, Ignasia i Maciusia.
    Biżuteria ręcznie robiona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •