Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: POMOCY !!! nie o chustach :(

  1. #1
    Chustonoszka Awatar humusia
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    93

    Domyślnie POMOCY !!! nie o chustach :(

    Mam nietypową prośbę otóż chodzi mi o zabawkę, największy skarb mojej 4 letniej Julki. Oto historia:
    W ostatnią sobotę wybraliśmy się nad morze "jodku powdychać", a przy okazji zajechaliśmy do IKEII do Gdańska. Moja córka jak zwykle zabrała ze sobą ukochanego "Kota-Psota" i jak tylko weszłyśmy do sklepu dopadło ją szaleństwo, zaczęła biegać, bawić się i takie inne różne dziwne rzeczy. Ja zajmowałam się moim Młodszym i nie wiem kiedy, ale ukochany kotek zagubił się!
    Domyślam się że stało się to w jednym z pierwszych aranżacji pokoi, tam gdzie jest fotelik dziecięcy taki zamykany-obracany, stoliki do malowania itp. itd. Jak sięgam pamięcią jak doszliśmy do działu z biurami/biurkami już kotka nie było

    A teraz wielka prośba.
    Może któraś z Was posiada w domu taką zabawkę, już niechętną dla swego dziecka? Ja odkupię. A może jakaś mama z Gdańska będąc przy okazji w Ikei rozejrzy się za taką zabawką?
    Od niedzieli wydzwaniam do Ikei i nic, nikt im nie przyniósł.

    Teraz opis:
    KOtek mały z H&M, wielkości troszkę większej niż dłoń, biały (kiedyś był troszkę różowy), brzuszek w serdusza. Zabawka już wiele przeszła, a ślady tego są widoczne, dlatego mam nadzieję że nikt jej nie przywłaszczył bo taka już "zmaltretowana"

    Moja Julka cowieczór zalewa się łzami i mówi że "Kotek-Psotek" musi do niej wrócić bo jak ma bez niego zasnąć? Ta zabawka wiele z nami przeszła, gubiła się też wiele razy, aż do teraz..... Jestem z Olsztyna a taka wyprawa po zabawkę do Gdańska to jednak coś większego.

    Proszę Was o pomoc, już nie wiem co robić
    postaram się wkleić zdjęcia


    Dzieci to anioły, którym skrzydła maleją, gdy nogi rosną




    Bloga mam i ja

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Milton Keynes
    Posty
    142

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    biedactwa! Niestety nie mamy takiego kociaka i doGdanska daleko ale trzymam kciuki ze wszystkich sil zeby Kotek-Psotek sie znalazl!

  3. #3
    Guest

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    dziecko ma już cztery lata, więc być może będziesz mogła opowiedzieć mu w prostych słowach prostą historię o stracie.
    takie rzeczy się zdarzają.
    trzeba poszukać nowego pluszaczka do kochania.
    na przykład tutaj

  4. #4
    Chustonoszka Awatar humusia
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    93

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    Rozmowa o stracie już była i tak co wieczór wspominam o tym... ale jednak Mała miała go chyba ponad 3 lata i strasznie się do niego przywiązała.
    A może ktoś wie co robią H&M z zabawkami już wycofanymi ze sprzedaży? chyba do nich zadzwonię
    Pasaja dzięki za link, tam też sprawdzaliśmy, ale jedną zabaweczke już obserwuję, tylko muszę Julce pokazać czy będzie OK? Póki co Mała robi bojkot na wszelkie pluszaki
    Gdyby jednak ktoś posiadał taką zabaweczkę na zbyciu to proszę o kontakt
    Dzieci to anioły, którym skrzydła maleją, gdy nogi rosną




    Bloga mam i ja

  5. #5
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    potrafię sobie wyobrazić rozpacz Twojej córeczki... w dzieciństwie miałam ukochanego wełnianego prosiaka (brzydki jak diabli ) i nie wiem, co bym zrobiła, jakby gdzieś się wtedy zagubił
    mam go zresztą do dzisiaj

  6. #6
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca
    potrafię sobie wyobrazić rozpacz Twojej córeczki... w dzieciństwie miałam ukochanego wełnianego prosiaka (brzydki jak diabli ) i nie wiem, co bym zrobiła, jakby gdzieś się wtedy zagubił
    mam go zresztą do dzisiaj
    Pokaż plissssssssss!

    Mój Bart ma ukochanego pluszowego konia, jak kiedyś zauważył ze wyciągam biedaka z pralki to niezłą aferę rozkręcił. Pewnie myślał, że coś mu zrobiłam. Grubo się tłumaczyłam, oj grubo.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    Ja nie pomogę bo nie mam takiego kotka, ale trzymam kciuki żeby Kotek-Psotek do Julki wrócił albo żeby zapomniała jak najszybciej. a może powiedz jej, że kotek zwiedza świat? Albo jakąś inna historyjkę?


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  8. #8
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    Cytat Zamieszczone przez april
    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca
    potrafię sobie wyobrazić rozpacz Twojej córeczki... w dzieciństwie miałam ukochanego wełnianego prosiaka (brzydki jak diabli ) i nie wiem, co bym zrobiła, jakby gdzieś się wtedy zagubił
    mam go zresztą do dzisiaj
    Pokaż plissssssssss!
    poszukam jakichś fotek...

  9. #9
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie Re: POMOCY !!! nie o chustach :(

    Słuchaj, może narysuj i poproś dziewczyny szyjące o taką naskotkę, mysle, że bedzie szybciej i łatwiej niż szukać skoro już moze nie byc w sprzedazy, a moze poproś o uszycie dwie sztuki, ja miałam takiego misia który zaginał.....
    nie powiem Wam jak to przeszłam, do dzisiaj to pamietam i mam sentyment do misiów....

    Powodzenia zyczę i daj znać co wymysliłas

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •