Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kręcę bicz na siebie samą

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie Kręcę bicz na siebie samą

    Nie lubię chodzić na spacery, gdy jest brzydka pogoda. No nie pójdę i już. A Nela jak się nie prześpi w dzień 2h to wieczorem jest tak nieznośna, że mam ochotę ją opchnąć za 1 zł. A nie zaśnie inaczej jak na spacerze albo.... w chuście. Więc właśnie siedzę w pokoju zachustowana i młoda śpi. I tak się zastanawiam czy później nie stanie się to problemem. Bo ona teraz waży 6 kg, a będzie kiedyś ważyć... no więcej. (dodam że wieczorem bez problemu zasypia we własnym łóżeczku, w dzień nie...)

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    Cytat Zamieszczone przez Olik
    Więc właśnie siedzę w pokoju zachustowana i młoda śpi. I tak się zastanawiam czy później nie stanie się to problemem. Bo ona teraz waży 6 kg, a będzie kiedyś ważyć... no więcej. (dodam że wieczorem bez problemu zasypia we własnym łóżeczku, w dzień nie...)
    skąd ja to znam


    Tymek od miesiaca w ciagu dnia nie chce zasnąć w łóżeczku ...tylko na plecach
    a ja motam ulegle i nosze .
    zasypia
    ciach do łóżeczka i chwila spokoju
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  3. #3
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    Cytat Zamieszczone przez Biedronka
    ciach do łóżeczka i chwila spokoju
    Ni da rady. Ciach do łóżeczka, oczka otwarte i pretensje że mamusia porzuciła....

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    Cytat Zamieszczone przez Olik
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka
    ciach do łóżeczka i chwila spokoju
    Ni da rady. Ciach do łóżeczka, oczka otwarte i pretensje że mamusia porzuciła....
    to nie łącze sie w bólu
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  5. #5
    Chusteryczka Awatar kakot
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Warszawa
    Posty
    2,019

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    wszystko może się zmienić w dowolnym momencie. Moja pierwsze pół roku spędziła prawie ze mnie nie schodząc - no dobra, w nocy łaskawie zgadzała się spać nie NA mnie, tylko tuż PRZY mnie, żeby do dystrybutora blisko było
    Błogosławiłam chustę, mimo, że nie wiedziałam jeszcze wtedy o długich wiązankach i używałam kółkowej na wszelkie wyjścia - oraz wygodnego krzesła biurowego do pozycji półleżącej ze ssakiem na piersiach w pozycji żaby podczas gdy klepałam w klawiaturę.
    Wraz ze wzrostem wagi zmienia się sposób używania chusty - coraz częściej się z dzieckiem siada, inaczej wiąże, z czasem dojdzie czytanie książeczek i oglądanie obrazków (świetnie się zasypia przy książeczkach). Wypracujecie powoli nowe sposoby, spokojnie.
    Tak więc: z chustowych zawisaków wyrastają samodzielne, otwarte, kontaktowe i rezolutne paszczaki-samodzielniki. Tylko trzeba dać im na to czas.

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    kakot, dzięki za odpowiedź. Uffff... Ja tam w sumie bardzo lubię jak ona się we mnie wtula. Tak sobie myślę że musi się czuć niesamowicie bezpieczne i że jestem chyba ekstra fajną mamą, skoro tak szybko na mnie zasypia

  7. #7
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    No pewnie , że jesteś super , fajna mamą ! A sposoby zasypiania i czas drzemek zmienią sie u was jeszcze kilkanaście razy . Kiedyś z rozrzewnieniem będziemy wspominały jak dzieciaki na nas słodko spały.
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    Cytat Zamieszczone przez Olik
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka
    ciach do łóżeczka i chwila spokoju
    Ni da rady. Ciach do łóżeczka, oczka otwarte i pretensje że mamusia porzuciła....
    U nas to samo

    W łóżeczku normalnie śpi 10-20min,a w chuście 1-1,5h
    Wie co dobre
    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Milton Keynes
    Posty
    142

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    u nas na poczatku Iduska w ogole w dzien poza chusta nie sypiala, przejmowalam sie okropnie a pozniej jej sie odmienilo i zaczela na plaskim tez spac ( juz w jakims watku pisalam jak to bylo) a teraz najlepiej spi w wozku ktorego notabene wczesniej nienawidzila! . Nie ma co martwic sie na zapas

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie Re: Kręcę bicz na siebie samą

    Cytat Zamieszczone przez darijah
    Kiedyś z rozrzewnieniem będziemy wspominały jak dzieciaki na nas słodko spały.
    mi juz tylko wspomnienia zostały K. nie chce spac przy mnie,obok mnie,na mnie,tylko w swoim łóżeczku a jeszcze niedawno tak cudnie wtulał się we mnie...

    Kuba 3.02.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •