Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51

Wątek: ZUFiZO

  1. #41
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    od niedawna mam formowanki flanelowe i jestem zachwycona super chłonne, bez problemu dają radę na noc i fajnie sie układają
    Moje dwa szczęścia

  2. #42
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    od kilku miesięcy mam 2 otulacze jeden OS a drugi mniejsze OS i z obu jestem bardzo zadowolona
    PUL sztywniejszy niż u kokosi, lamówki się "nie kulkują" więc po praniu od razu na pupę
    teraz chyba czas by spróbować formowanek skoro tak zachwalacie
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

  3. #43
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    i czas na moją recenzję,mamy z córą otulacz sio lamparcik z dopinanym ogonkiem,z racji tego że Marysia ma 5 tyg dopiero i leży tylko ogonka jeszcze nie dopinamyale do rzeczy,od 3 tyg używamy os już pieluszek,bo mała urodziła się 3600,w wieku 3 tyg miała 4200 i otulacz sio od Agny jest pieluchą nr 1 w naszym stosiku,bardzo fajnie leży na niej,jako jedyny nie zaliczył jeszcze ani razu przecieku nam więc szacunekna takim maluchu i leży idealnie,nic nie uciska,luzów nie ma,my bardziej rzepowi bo na napy nam trudno w pasie dopasować bo mała długa a szczupla,ale w tym sio nie mam problemów z regulacją w pasie.wpinam sobie co chce,mam swoje wkłady i od Agny też flanelowy składany(trochę mała musi dorosnąć do niego) i długi z nowej dzianiny bawełnianej od Agny,hit!nie robi odwłoka,idealny dla malucha,chłonny,szybko schnie,nieraz sio starcza nam na 3-4 przewinięcia,inne otulacze nieraz tylko raz i do prania.
    polecam,ja na pewno jeszcze jedno sio zakupie i przymierzam się do zakupu tu polecanych formowanek flanelowych.
    i zdjęcia
    środek pieluchy z wpinanym długim wkładem z dzianiny



    mój kochany tarzanek

    a i każdemu się podoba,ostatnio byliśmy w niej na usg bioderek i ortopeda był zachwycony pieluchą
    Ostatnio edytowane przez karolciaczika ; 05-07-2014 o 09:12

  4. #44
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Polecam!
    Mam (póki co) jedna formowanke flanelowa, z bambusowym wkładem. Flanela dobrej jakości, ładnie się układa. Bambus pierwsza klasa, baaardzo miękki i milusi, wkład z jednej strony z przyszytym mikropolarkiem, super pomysł, bo nie trzeba używać wkładki, która zawsze gdzieś tam się zwija. Całość dość chłonna a lekka bardzo przy tym.
    I mam tez SIO jedną flanelową. Nie do zasikania!! Wpinany wkład z b.gęstej flaneli, gruby, b. chłonny. PUL jest dość sztywny, akurat w tej co ja mam, ale z tego co kojarzę Agna ma rózne pule.

    Jedną jedyna uwagę mam - wolę jak uszy sa zapinane na codrugą napkę, a tutaj są na dwie kolejne napki i te uszy mogłyby być, jak dla mnie troszkę dłuższe. Teraz (11 msc, 10,5kg i 85 cm) zapinam juz zupełnie na ostatni rozmiar.

  5. #45
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    To i ja się dopisze.
    Mam kieszonkę kupioną u Agny, formowankę z super miękkim wkładem, składanym na 3 który kocham miłością bezwzględną i zaczynam testy otulaczyi formowanek sio (dzięki uprzejmości Linus i jej ogromnemu stosikowi Zufizo)

    Kieszonka - ekstra, używana często i nadal milutka, jak nowa
    wkład na 3 mmmm mogłabym na nim spać. cudo <3

    Formowanki i otulacze - opinię dodam jak zacznę używać a noce potrafią być mokre

    Po kieszonki na 100% wrócę, czekam aż młoda podrośnie do dużego OSa i zamawiam zwierzęce z ogonkami. Są urrocze

    Na żywo miałam przyjemność macać wszystkie pieluchy Agny i jestem nimi zachwycona. Podobnie jak ubraniami jej produkcji. Jakość materiału i wykonania - najwyższa!

  6. #46

    Domyślnie

    Jakiś czas temu pisałam negatywną recenzję o otulaczu wełnianym "szary melanż" kupionym w sklepie zufizo. Otulacz po kupieniu wydawał mi się bardzo szorstki, używałam go z niechęcią, jednak z czasem polubiłam go, bo dostrzegłam, że ma wiele zalet. Przede wszystkim nie filcuje się, jest świetnie skrojony dzięki czemu pasuje i na wkłady i na formowanki, jest duży, większy niż otulacze ecodidi, bardzo łatwo doprać z niego plamy po kupach. Oprócz tego jest bardzo wytrzymały, używam go na noc razem z wkładem bambusowym kokosi lub puppi i nigdy nie przemókł. Nie wymaga też lanolinowania. Naprawdę stał się moim ULUBIONYM otulaczem nocnym.Jego szortkość już mi nie przeszkadza, a dziecko nigdy się na tą pieluchę nie skarżyło.
    Wczoraj kupiłam drugi otulacz Agny o nazwie "gorzka czekolada". Ten jest milszy w dotyku niż szary melanż, dzisiejszą noc wytrzymał bez zarzutu bez lanolinowania.
    Na koniec chciałam przeprosić Agnę za poprzednią niekorzystną recenzję, teraz już wiem, że do niektórych pieluszek trzeba się po prostu przekonać. Zachęcam wszystkich do wypróbowania otulaczy zufizo, zwłaszcza, że ceny są rewelacyjne- 50 zł.

  7. #47
    Chustofanka Awatar ptysiakm
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Tarnów
    Posty
    191

    Domyślnie

    Jak dla mnie super kieszonki, bo tylko to miałam okazję spróbować od Agny. Z polskich pieluszek jak dotąd pasowały nam tylko Milovie, bo w pozostałych notorycznie notowałyśmy przecieki. Nie wiem czemu tak późno odkryłyśmy Zufizo! Mała ma roczek, ale jest bardzo szczupła, kieszonka super na niej leży, nigdzie nie uciska, a też nie ma luzów, no i te wspaniałe falbanki przy nóżkach! Takie rozwiązanie bardzo nam podpasowało w AppleCheeks, dobrze, że Agna ma je u siebie
    Dodam, że my nie jesteśmy kieszonkowcami, głównie używamy otulacz wełniany + wkład. A te kieszonki bardzo nam podpasowały!
    Już przymierzam się do kolejnych zakupów zwłaszcza kieszonek w kaszubskie wzorki!

  8. #48
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie

    Apropo wzorków! Kiedy można się spodziewać otulaczy we wzorkach kaszubskich? Aktualnie niestety w sklepie nie ma...
    Ostatnio edytowane przez gosiamy ; 20-03-2015 o 17:19

  9. #49
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosiamy Zobacz posta
    Apropo wzorków! Kiedy można się spodziewać otulaczy we wzorkach kaszubskich? Aktualnie niestety w sklepie nie ma...
    zapytaj Agny na wątku handmade

  10. #50
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie

    słusznie!

  11. #51
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    <3 otulacz kaszubski os. cora ma 21mies, wazy 9kg, jest dosyc szczupla. polar na lamowkach nie kulkuje sie tak jak w milovii, wielkosciowo otulacz jest troche wiekszy od milovii os i mniejszy od kokosi os. cena bardzo przyjemna, no i ten wzor <3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •