Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51

Wątek: ZUFiZO

  1. #1
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,188

    Domyślnie ZUFiZO

    super
    mamy od niej formowanki i są rewelacyjne, miałam różne ale jakoś nie przypadły nam tylko Totsy więc i do nich podeszłam z pewną rezerwą, ale jestem zadowolona bardzo!
    ładnie chłoną, są dobrze uszyte.
    Pomysły dziewczyna ma super.

    Teraz czekamy na otulacze i już się nie mogę doczekać.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 06-01-2015 o 16:33
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  2. #2
    Chustofanka Awatar polly
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    491

    Domyślnie

    jestem szczęśliwą posiadaczką AIO i formowanek i jestem nimi zachwycona
    dobrze pomyślane, zgrabnie skrojone, cudnie i starannie uszyte - po prostu ideał
    no i OS bardzo zgrabnie wyglądają ma pupie nawet u malucha takiego jak mój 3miesięczniak

  3. #3
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Zakupy u Agny zaczęłam od wełnianego dzierganego otulacza ... no i polubiłam wełniaki. Mam dwa, bez nogawek i z mini nogawkami, oba świetnie trzymają.
    Potem skusiłam się na flanelowe formowanki ... no i wpadłam na całego Są chłonne, zgrabne i szybko schną. Do czasu gdy kupiłam welurkowe kieszonki z panelem PUL, flanelowe z jęzorem były jednymi z moich ulubieńców. Kieszonki z panelem okazały się świetne na lato, cieniutkie, przewiewne. Teraz jestem w trakcie testowania pulowej kieszonki i flanelowego AIO. Uszyte pięknie jak wszystkie wytwory Agny. Zobaczymy jak się bedą sprawować
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  4. #4
    Chustofanka Awatar Pastela
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    319

    Domyślnie

    POLECAM mamy flanelkową chlonną formowankę i śliczne letnie formowanki kieszonki z pulem i wkłady do nich flanelkowe też super. Więc można kupowac bez stresu będziecie zadowolone w praniu nic sie nie dzieje, są starannie odszyte po 2 mies. używania wyglądają super.
    Wiktor lipiec 2007r. i Zosieńka 11 marzec 2011r.

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    94

    Domyślnie

    mam 2 welurkowe z welurkowym wkładem i jedną kieszonko-formowankę też welurkową
    wszystkie leżą bosko na synku
    bardzo je lubię a synek też nie narzeka

    a tu fotka kieszonki:
    Ostatnio edytowane przez beautygosiek ; 25-08-2012 o 10:12

  6. #6
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Mam chyba około 20 formowanke z flanelowym jęzorem od Agny, to najlepsze formowanki jakie miałam!! Lepsze od bambusowych !!! Polecam gorąco !!!
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  7. #7
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    ja również uwielbiam, kocham i polecam Agnowe pieluchy
    szukałam czegoś na noc i jej formowanki plus otulacz to pierwszy zestaw, który spokojnie daje sobie radę z moim megasikaczem
    mamy jedno cudne AIO w babeczki, formowankę z panelem z PUL-u i ogonem oraz dwie formowanki z jęzorami i otulacz
    wszystko świetnie wykonane, chłonne, wygodne i szybko schnie co jest ogromną zaletą
    polecam z całego serca

  8. #8
    Chustonoszka Awatar Makurora
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Zgierz
    Posty
    144

    Domyślnie

    Ja mam od Agny kieszonki z flanelkowym jęzorem. Jestem z nich bardzo zadowolona. Wkłady już nabrały chłonności, ja nauczyłam się dobrze zakładać pieluszki, więc zwykle mamy odzież suchą ! Na pupci wyglądają bardzo zgrabnie. Zakładam je na dłuższe wyjścia, a czasem po domu, ale to bardziej dla mnie, bym sobie synka mogła popodziwiać w tych cudeńkach ! Wzory puli Agna ma świetne, a do tego łączy różne pule (i nie tylko ) w ciekawe zestawienia. Kontakt z tą przemiłą osóbką jest świetny i ciągle wymyśla coś nowego, by sprostać wymaganiom mamusiek ! Jest w czym wybierać, aż czasem żal, że nie można mieć wszystkiego !

    No i jeszcze mój Kubusiek. Tym razem w kieszonce potworkowej:



    Są wśród nas ludzie, którym towarzyszy wieczny głód...
    www.prader-willi.pl

  9. #9
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,188

    Domyślnie OTULACZ PUL

    mam otulacz już testowaliśmy to się mogę wypowiedzieć

    Piękny, kolorowy pul jest gruby ale nie sztywny.
    Otulacz jest dosyć duży, oczywiście można zrobić regulację, bo jest one size, wg. mnie idealny na formowanki, zmieści każdą, nawet mega wielką nocną

    Jestem zadowolona.
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  10. #10
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    No to napiszę w końcu i ja

    Razem z córą przetestowałyśmy Agny otulacze, formowanki i wkłady.

    Bardzo jestem zadowolona z zakupów. Formowaneczki chłonne, ładnie układają się na pupce i milusie takie

    Otulacze właśnie dość spore, co jest plusem, można otulić ładnie formowankę albo zmniejszyć i włożyć wkład.

    Kolorki piękne, wykonanie naprawdęstaranne, pierwsza klasa

    Zrobiłam kolejne (spore) zamówienie co powinno być najlepszą recenzją

  11. #11
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    ja też napiszę:
    wełniaki Agny - super nic nie przecieka
    formowanki flanelkowe z jęzorem - fajnie chłoną; na noc biją wszystkie firmówki
    formowanki welurkowe - super zgrabne
    wkładki - fajnie chłonne
    wełniane wkładki - super do formowanek
    myjki - też fajne
    polecam ja tyle nakupiłam, że część musiałam odsprzedać

  12. #12
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    Ja mam od Agny dwie przecudne spódniczki z falbankami, bo pieluchy już za nami Widziałam natomiast pieluszki na Zosi- pierwsza klasa


  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Ja też miałam Agny formowanki noworodkowe i faktycznie są ślicznie uszyte i naprawdę chłonne. Miałam też kieszonkę ale tej niestety nie przetestowałam bo na nas za duża była ale jeśli chodzi o jakość uszycia to w niczym nie ustępuje firmówkom

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Używamy już kilka ładnych miesięcy formowanek Agny i musze przyznać, że jestem pod wrażeniem, są bardzo chłonne, wystarczająco nawet na noc, nie straciły praktycznie nic jeśli chodzi o urodę, wykonanie bardzo staranne, a cena rewalacyjna jak dla mnie za taką jakość, wzór i funkcjonalność. Mamy też otulacz w sówki i mogę polecić z czystym sumieniem, super zakładki w środku, mieści spokojnie formowankę nawet z falbankami i bardzo ładnie leży
    generalnie jak dla mnie strzał w 10 jeśli chodzi o pieluszki

  15. #15
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Ja miałam tylko jedną formowankę, ale była naprawdę super. Chłonny wkład, miła flanela, tylko jakoś szybko mi zszarzała(???). Cena do jakości też niezła!
    Wykonanie nie ustępujące firmowym.
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Droga wymianki nabylam welniaczka Agny i jestem mega zadowolona z niego!!!!!To jest pancernik wsrod welniakow w pozytywnym znaczeniu tego slowaPani od ktorej go bralam pisala ze kuracje robila w styczniu a on nie przepuszcza kropelki na zewnatrz niezawodny na nocki do formowanki pupeko lub BBh(niestety formowanek Agny nie posiadam jeszcze ale nie wykluczam zakupu).Agno poklony i szacun dla ciebie!!!!!
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  17. #17
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Jako, że dziecko mi się powoli odpieluchowuje postanowiłam uwiecznić nasz Agnowy stosik, a uzbierało się tego ...



    1. Wełniane gatki - są miękkie i świetnie trzymają
    2. Flanelowe formowanki z jęzorem lub wkładem przypinanym - chłonne, zgrabne i niedrogie
    3. Welurkowe kieszonki z panelem PUL - ładne, przewiewne, świetne na lato
    4. Mój ostatni nabytek, bambusowa formowanka - mięciutka i chłonna bardzo, u nas po całej nocy tył ma suchy co jest dla mnie ważne, bo nie lubię gdy rano pieluchę dosłownie można wyciskać.
    5. Pulowe kieszonki - mamy jedną z przeszyciami (wąska w kroku, zgrabnie leży, przecieka rzadko) i dwie obszywane overlokiem z falbankami (te lubię bardzo, ze względu na miękkie wykończenie, jeszcze mi nie przeciekły)
    6. AIO i SIO flanelowe - rewelacyjnie chłoną, zdażało się że mały miał je na sobie 3-4 godz. i nie przeciekły, nawet nie były mocno mokre.
    7. SIO z mikropolarem od pupy - podeszło nam najmniej, najczęściej zdażają się przecieki przy nóżkach, chyba krój nie dla nas
    Dodam jeszcze, że wszystko starannie uszyte. Miło się na te pieluszki patrzy i dobrze używa

    Jedyna rzecz do jakiej mogłabym się przyczepić to wypukłe napki zmniejszające rozmiar. Zdażyło się, że podrażniały skórę, szczególnie w SIO. Mały miał raz obtarcie na nóżce.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #18
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Agis ale stosik super
    Może i ja coś napiszę posiadam 3 formowanki Agny flanelowe ze składanym na 3 wkładem, formowanki bardzo chłonne zakładam je małej na noc i spokojnie wytrzymują do rana, flanela niestety zesztywniała ale flanela ma to do siebie że sztywnieje, na dzien już nie zakładałam małej bo chodziła okrakiem przez to że sztywne ale na noc super. Bardzo ładnie uszyte, cena jest niska.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  19. #19
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agna Zobacz posta

    Nie miałam pojęcia, że aż tyle tego do ciebie wysłałam
    Bardzo dziękuję i cieszę się, że pieluszki dobrze się sprawowały. Dzięki też za sugestię napkową - jakoś nie wpadłabym na to a to przecież nie jest dla mnie problem... Muszę się przestawić i nabijać inaczej.

    A jeżeli chodzi o chłonność SIO - ja daję takie do żłobka dla Zosi. Jeśli dam ciociom inną pieluchę, to od razu wołają, że więcej spodni muszę przynieść, bo te inne to nic nie chłoną A daję też bambusowe i ciocie narzekają...
    Jeszcze muszę napisać, że masz pięknie pielęgnowane wełniaki Moje używańce nigdy nie wyglądały tak dobrze
    No, sporo się uzbierało A pieluszki są nadal w użyciu tylko coraz mniej ich schodzi. Jak puszczamy młodego z gołym zadkiem to sam podbiega do nocnika na siku, więc myślę że kuma co jest grane, tylko że nie komunikuje że chce i jak ma coś na tyłku, choćby gatki to leje w gatki. W związku z tym czekam na cieplejsze dni z prawdziwym odpieluchowywaniem. Pozostaną mi jeszcze nocki z pieluchami buuu. Wariactwo, powinnam się cieszyć z takiego obrotu sprawy.
    Z tymi napkami to sama nie wiem, skoro nikt się nie skarżył to może nie jest to problem, tylko pielucha jakoś gorzej ubrana była. Przy takim nabijaniu schodzi mniej więcej po równo płaskich i wypukłych, co chyba jest plusem.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Mam SIO Agny z mikropolarkiem od pupy z wpinanymi wkładami flanelkowymi i muszę przyznać,że jest rewelacyjne,jeszcze ani raz nam nie przeciekło,chłoną mega ilości,nawet mój sikacz nie potrafi całkowicie zapełnić wkładów Jedyne co bym zmieniła to wielkość,otulacz mógłby być odrobinkę większy w pasie to uszka ładniej by się pewnie układały,teraz chyba nawet SIO wolę bardziej od kieszonek,tym bardziej,że mogę sobie wybrać opcję sucho przy pupie lub mokro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •