Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 51

Wątek: ZUFiZO

  1. #21
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    Mam SIO Agny z mikropolarkiem od pupy z wpinanymi wkładami flanelkowymi i muszę przyznać,że jest rewelacyjne,jeszcze ani raz nam nie przeciekło,chłoną mega ilości,nawet mój sikacz nie potrafi całkowicie zapełnić wkładów Jedyne co bym zmieniła to wielkość,otulacz mógłby być odrobinkę większy w pasie to uszka ładniej by się pewnie układały,teraz chyba nawet SIO wolę bardziej od kieszonek,tym bardziej,że mogę sobie wybrać opcję sucho przy pupie lub mokro
    cieszę się, że Wam spasowało
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    cieszę się, że Wam spasowało
    nawet nie wiesz jak ja się cieszę,mąż też zauważył,że jeszcze tak chłonnej pieluszki to nie mieliśmy,testował ją jakieś 4h i w końcu zwątpił,a pieluszka mogła jeszcze sporo pomieścić

  3. #23
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    nawet nie wiesz jak ja się cieszę,mąż też zauważył,że jeszcze tak chłonnej pieluszki to nie mieliśmy,testował ją jakieś 4h i w końcu zwątpił,a pieluszka mogła jeszcze sporo pomieścić
    To spróbuj pieluszki SIO, zamiast mikropolaru ma tą grubą flanele od pupy, nie do przesikania tyle że na raz.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    To spróbuj pieluszki SIO, zamiast mikropolaru ma tą grubą flanele od pupy, nie do przesikania tyle że na raz.
    chyba aż tak chłonnych to już nam nie trzeba te są wystarczające w zupełności Zapomniałam jeszcze dodać,że otulacz schnie ekspresem i nie odciska się na nóżkach.Podoba mi się też ta gumeczka z przodu,bo mała śpi na brzuchu i wiem,że przynajmniej nic górą jej nie wyleci.

  5. #25
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ja mam formowanki Agny - 2 flanelowe z dopinanym wkładem i 2 bambusowe - wszystkich używam na noc lub długie wycieczki. Wrażenia: wszystkie urocze, dobrze odszyte, chłonne. Flanelowe są takie milusie, jeszcze nie miałam w ręku tak miłej flaneli Co prawda nie używam ich jeszcze z flanelowym wkładem - jest jeszcze za duży dla mojego synka (dopinam wkład bambusowy z innej pieluszki), ale raz przetestowałam i duużo wytrzymuje.
    Bambusowe też super, mam mniejszy one size. Bambusowe nie mają falbanek, ale nie uciskają nóżek - u mnie dają radę na noc z jednym większym wkładem. Jedno co bym w nich zmieniła - wolałabym, żeby było więcej napek w pasie, bo jestem teraz na etapie, gdy najciaśniejsze są za ciasne a następne już za luźne...
    Ostatnio edytowane przez Aisa ; 24-06-2013 o 19:02

  6. #26
    Chustomanka Awatar maldita
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wro
    Posty
    809

    Domyślnie

    Kupiłam na początek jedną formowankę bambusową i jedną flanelową i naprawdę jest pod wrażeniem zwłaszcza flanelowych. Zwłaszcza ich chłonności i wzorów . Do tego stopnia, że zakupiłam kolejne dwie z flaneli. Jedna wystarcza u nas na całą noc, dopinam wkład flanelowy z mikropolarem od pupy. Fakt, trochę duży dla 4-miesięcznego niemowlaka, ale da się ładnie ułożyć.
    T. 10.2002, J. 02.2013 i J. 03.2015

    ...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl
    Moje świece: www.facebook.com/elbesoswiece/



  7. #27
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    dziewczyny a napiszcie coś o noworodkowych formowankach bambusowych, o takich:



    Do ilu kg starczają? Może lepiej kupić mniejszy OS? Formowanki Agny OS znam - sa cudne i mam ich kilka ale dla malucha będą jeszcze za duże
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  8. #28
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    też jestem ciekawa

  9. #29
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Ja właśnie taką kupiłam i ona spora jest, wielkość porównywalna do OS Kokosi. Na początek trzebaby zawijać przód co by mały się nie utopił w niej.

    Porównanie:



    i z zawiniętym przodem
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  10. #30

    Domyślnie

    otulacz wełniany Agny dotarł do mnie przedwczoraj i szczerze mówiąc jestem okropnie zawiedziona. Niemiłosiernie gryzie. Mam wełniaka ecodidi, gatki magnolii, gatki kupione na allegro od jakiejś dziewczyny i wszystkie są milutkie.
    A tego otulacza nie mam serca założyć dziecku na tyłek. Jeśli po praniu nie zmięknie choć trochę to po prostu go wyrzucę. Szkoda mi tylko pięciu dych, które na niego wydałam...

  11. #31
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania_przyszłamama Zobacz posta
    Jeśli po praniu nie zmięknie choć trochę to po prostu go wyrzucę.
    ewentualnie dasz namiar na śmietnik? Chętnie wypróbuję.

    Mam od Agny formowanki i otulacze i jestem zachwycona. Nie wiem czym bardziej.
    Przykre będzie odpieluchowanie ostatniego dziecka...

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania_przyszłamama Zobacz posta
    otulacz wełniany Agny dotarł do mnie przedwczoraj i szczerze mówiąc jestem okropnie zawiedziona. Niemiłosiernie gryzie. Mam wełniaka ecodidi, gatki magnolii, gatki kupione na allegro od jakiejś dziewczyny i wszystkie są milutkie.
    A tego otulacza nie mam serca założyć dziecku na tyłek. Jeśli po praniu nie zmięknie choć trochę to po prostu go wyrzucę. Szkoda mi tylko pięciu dych, które na niego wydałam...
    wrrr napisąłam długiego posta i mi wcięło

    A napisałaś do Agny? Co Ci odpisała? Przecież zawsze możesz zwrócić.... Mam od niej troche różnych pieluch i nie wyobrażam sobie milszego kontaktu jako klient
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  13. #33
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania_przyszłamama Zobacz posta
    otulacz wełniany Agny dotarł do mnie przedwczoraj i szczerze mówiąc jestem okropnie zawiedziona. Niemiłosiernie gryzie. Mam wełniaka ecodidi, gatki magnolii, gatki kupione na allegro od jakiejś dziewczyny i wszystkie są milutkie.
    A tego otulacza nie mam serca założyć dziecku na tyłek. Jeśli po praniu nie zmięknie choć trochę to po prostu go wyrzucę. Szkoda mi tylko pięciu dych, które na niego wydałam...
    Skontaktowałaś się ze sprzedającą?Kilka razy kupowałam u Agny i zawsze byłam pod wrażeniem Jej dbałości o klienta.
    Błyskawicznie reaguje na wszelkie uwagi.
    No i druga rzecz- zastosowałaś się do wskazówek producenta? ( lanolina,pranie itp)?

  14. #34

    Domyślnie

    Po lanolinowaniu otulacz jest troszkę milszy ale moim zdaniem taki rodzaj wełny wogóle nie nadaje się na pieluszki, które przecież mają z założenia kontakt ze skórą małego dziecka.
    Od Agny kupowałam już kiedyś formowanki i też uważam, że to bardzo sympatyczna osoba. Po prostu chyba w przypadku TEJ pieluszki materiał nie jest odpowiedni. No bo powiedzmy sobie szczerze: pieluszkowanie ma być przede wszystkim wygodne i przyjemne dla dziecka.

  15. #35
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,307

    Domyślnie

    wrazliwosc skory na welne jest bardzo indywidualna.
    co jednych gryzie to innych nie musi.
    dlatego dziewczyny pisaly ze mozesz zwrocic chyba niebyloby z tym problemu
    ale po lanolinowaniu juz to nie wiem
    jak sie zrobil milszy to daj mu szanse
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  16. #36
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    ja z kolei uważam, że jeśli nei byłaś zadowolona to przede wszystkim trzeba było napisać do Agny - pewnie zgodziłaby się na zwrot, może coś doradziła w kwestii lanolinowania
    trochę dziwnie tak pisać o wyrzuconych pieniądzach, skoro kontakt ze sprzedającym był zadowalający
    myślę, że dogadałybyście się prywatnie, bo ona, jak pisały dziewczyny, jest bardzo sympatyczna i dba o kupujących
    i zawsze udziela wyczerpujących informacji na temat swoich produktów, na pewno pisała, jaka ta wełna jest przed sprzedaniem jej
    ja w każdym razie byłam zawsze zadowolona i polecam wszystkim pieluchującym znajomym

  17. #37
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Po przeczytaniu wszystkich ochów i achów zakupiłam kilka formowanek flanelowe i jedną bambusową i muszę dołączyć do chóru tych zachwyconych. Zalety ładnie wykonane, super chłonne, szybkoschnące. W następnym miesiącu dokupię jeszcze jakieś formowanki i otulacz gdyż zachwycona jestem jakością tych pieluszek.

  18. #38
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,772

    Domyślnie

    Mamy otulacz wełniany i jest cudowny. Zapinany, nie gatki, a obejmuje formowanki, świetnie się układa, nie przecieka, nie farbuje, nie gruzie. Super jest!


  19. #39
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,783

    Domyślnie

    Ja wełny nie mam ale ostatnio zakupiłam noworodkowe otulacze pulowe i formowanki bambusowe, wszystko super, śliczne, porzadnie odszyte, dobrze leżą. Podoba mi się że cokolwiek założę na dupkę-tetrę czy formowankę-wszytsko pięknie się w otulacz mieści, dobry fason ma. Brawo!
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  20. #40
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,772

    Domyślnie pieluszka dzianinowa - formowanka

    są świetne! Chłonne dla naszej małej pijaczynki w sam raz. I jest miękka - nawet jak nie odwiedza suszarki - nie twardnieje jak tradycyjna flanela. Szybko schnie. Same zalety

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •