Strona 6 z 25 PierwszyPierwszy 123456789101112131416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #101
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    To ja może po prostu wezmę te pieluszki ze sobą na spotkanie
    Miałam to właśnie zaproponować

    No to umówmy się na 10 w takim razie, ale jeśli Wasz dzieć zbudzi Was o 5 rano i będzie się Wam nudzić, to macie mój telefon - dzwońcie i wpadajcie wcześniej
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  2. #102
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Miałam to właśnie zaproponować

    No to umówmy się na 10 w takim razie, ale jeśli Wasz dzieć zbudzi Was o 5 rano i będzie się Wam nudzić, to macie mój telefon - dzwońcie i wpadajcie wcześniej
    Ok nie ma problemu
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 13-09-2012 o 13:04

  3. #103
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Znów dziś byłam w lumpie koło Żabki Czyzby to początki lumpkoholizmu?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  4. #104
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Znów dziś byłam w lumpie koło Żabki Czyzby to początki lumpkoholizmu?
    ja też coraz częściej tam zaglądam i parę ciuszków dla młodego kupiłam

    mam nadzieję, że się rozpogodzi do soboty
    Domik 4.03.2012

  5. #105
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Sprawdziłam pogodę na piątek, zapowiadają duże zachmurzenie i 17 stopni. Oby się nie sprawdziło

    Ja też co nieco dla Oli znalazłam. Rozwaliły mnie trampki z napisem "I love Justin Bieber" Jeśli któraś z Was jest fanką serialu "Friends" to była płyta DVD.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  6. #106
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    O jakim lumpie mówicie obok żabki? ja już jestem zakręcona.. przydałaby mi się jedna z was i razem byśmy pochodziły haha!

  7. #107
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    O jakim lumpie mówicie obok żabki? ja już jestem zakręcona.. przydałaby mi się jedna z was i razem byśmy pochodziły haha!
    na rogu obrońców wybrzeża i cichej`
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  8. #108
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    na rogu obrońców wybrzeża i cichej`
    AAA już wiem jaki też tam byłam

  9. #109
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    dziewczyny mój syn się rozchorował więc mnie raczej jutro nie będzie pierwszy tydzień w pracy, a już musiałam wziąć dziś wolne, bo do lekarza z nim idę...w nocy prawie w ogóle nie spał, leje mu się z nosa, kaszle - mam nadzieję że to zwykłe przeziębienie..ehh
    Domik 4.03.2012

  10. #110
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Zaczyna się zasmarkany sezon Aga wczoraj była u mnie po nianię i Lenka też "pociągająca" była. Dużo zdrówka Daj znać co u lekarza, oby to było tylko przeziębienie.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  11. #111
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ehh to co przekładamy spotkanie aż maluchy wyzdrowieją? bo chciałabym zobaczyć te pieluchy i może cieplej by było następnym razem? bo jutro pewnie będzie podobnie jak dzisiaj.. aż nie chce się z domu wychodzić dużo zdrowia dla maluchów!!

    Apropo dzisiaj kupiłam w lumpku naprzeciw tego szwajcarskiego fajną spódniczkę h&m dla Laury jutro to dopiero będą okazje-obniżki.. a orientujecie się może kiedy inne lumpki mają obniżki w jakie dni? jeśli tak to piszcie to będziemy wiedziały kiedy chodzić. Ten naprzeciw szwajcarskiego ten duży to ma -50% w środy i soboty.
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 14-09-2012 o 14:53

  12. #112
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Może rzeczywiście w inny dzień się zobaczmy, bo Ania też może nie dać rano rady (spotkałyśmy się dziś jak wracałam ze szczepienia). Pogoda też nienajlepsza się zapowiada.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  13. #113
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    my po lekarzu, na szczęście to albo przeziębienie albo zęby i obstawiam to drugie - dopiero co mu dolne jedynki wyszły teraz już górne idą..ehh..
    Wasze dzieci też tak strasznie przechodziły ząbkowanie? bo Domik ma wszystkie możliwe objawy
    Domik 4.03.2012

  14. #114
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Jeśli wstanę rano, to mogę przybyć, jak zechcecie!
    No i się zaczęło: choroby, zęby, niemoc ogólna...
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  15. #115
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Ok, to kto może i komu pogoda nie straszna niech wpada Będę Was oczekiwać, ale nie obiecuję, że będę miała posprzątane

    Ola też przy pierwszych zębach miała podobnie.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  16. #116
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Jak zdrowie dziewczyny? zauważyłam, że coraz więcej osób chodzi zakatarzonych, dzieci też normalnie mam czasami ochotę kogoś udusić.. jestem z Laurą na dworze, dziewczynka do niej podchodzi, przytulają się, potem jej babcia CHWILĘ później mówi, że lepiej żeby się nie bawiły, bo ona ma katar.. no ręce opadają ja jestem typem matki, która nienawidzi jak ludzie chodzą z chorymi dziećmi do innych dzieci żeby je tylko zarazić. Jak byłam w kościele to samo.. dzieci pewnej kobiety - rodzeństwo kaszel, katar, ale nie.. twardo w kościele, bo przeziębienie to nie choroba.. Sorki za moje wywody, ale nie mogłam się powstrzymać.


    A z miłych rzeczy (mój zakupoholizm mnie kiedyś zgubi) znowu byłam w lumpku i kupiłam Laurze bluzę, ale tym razem drożej , ale do przeceny by nie doczekała tak mi się wydaje, bo wygląda jak nowa.
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 19-09-2012 o 06:32

  17. #117
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Ola ma katar i mam nadzieję, że na tym się skończy, i to w miarę szybko.
    W ogóle zadziwiło mnie moje starsze dziecię. Bez mrugnięcia okiem wzięła wit. C i wapno (kiedyś były dzikie wrzaski). A co najlepsze, dwa dni temu sama się odsmokowała Dziś trzecią noc usypia bez smoczka. Bez żadnej rozmowy na ten temat, po prostu nie poprosiła o 'hoka' więc mąż jej nie dał i usnęła z butelką mleka. Dziś trochę trudniej jest jej zasnąć więc mąż wziął ją do siebie do łóżka i założę się, że on pierwszy zaraz odpadnie Kilka dni wcześniej napomknęłam jej, że smoczki są dla małych dzidź, be i w ogóle i że będzie trzeba się z nimi niedługo rozstać, ale bez większego nacisku. Czyżby aż tak wzięła to do siebie? Mniejsza z tym, epokę smoczkową uważam za zakończoną

    Jeśli dzieciaki będą zdrowe to umawiamy się na sobotę?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  18. #118
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Domik niestety dalej chory, na początku był tylko katar, a od wczoraj kaszel i jutro na kontrolę do lekarza znowu..jak mu przejdzie to ja chętna na spotkanie cały czas

    Aniu super że Twoja córa tak bezproblemowo pozbyła się smoczka

    co do zakupów, to ja ostatnio na allegro szaleje
    Domik 4.03.2012

  19. #119
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Na allegro to ja ciągle buszuję Jeju dziewczyny współczuję, dużo zdrowia!! Też bym chciała, żeby Laura porzuciła wreszcie smoczek , ale na to na razie się nie zanosi, ciągle tylko woła "tita" "tita" i szuka po domu.

  20. #120
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Ola ma katar i mam nadzieję, że na tym się skończy, i to w miarę szybko.
    W ogóle zadziwiło mnie moje starsze dziecię. Bez mrugnięcia okiem wzięła wit. C i wapno (kiedyś były dzikie wrzaski). A co najlepsze, dwa dni temu sama się odsmokowała Dziś trzecią noc usypia bez smoczka. Bez żadnej rozmowy na ten temat, po prostu nie poprosiła o 'hoka' więc mąż jej nie dał i usnęła z butelką mleka. Dziś trochę trudniej jest jej zasnąć więc mąż wziął ją do siebie do łóżka i założę się, że on pierwszy zaraz odpadnie Kilka dni wcześniej napomknęłam jej, że smoczki są dla małych dzidź, be i w ogóle i że będzie trzeba się z nimi niedługo rozstać, ale bez większego nacisku. Czyżby aż tak wzięła to do siebie? Mniejsza z tym, epokę smoczkową uważam za zakończoną

    Jeśli dzieciaki będą zdrowe to umawiamy się na sobotę?

    Zakupiłam małej nasivin mam nadzieję, że pomoże bo mam już dość kataru:/ co do wit. C ja się ostatnio w ogóle dopiero dowiedziałam, że nie wolno jej podawać bezpośrednio, tylko trzeba z wodą rozrobić bo można krzywdę przełykowi zrobić

    Lena też smoczkowa i tak sobie myślę, że póki wszystkie zęby nie wyjdą to jej nie będę odstawiać od niego
    A i na spotkanie też chętnie się piszę chociaż myślałam, że już było
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •