Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 1113141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #401
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Ciasto było pycha
    Na Mickiewicza jest sporo fajnych rzeczy tyle że oni dostawę mają tylko w pn nie wiem czy tam jutro coś jeszcze ciekawego będzie.
    Jutro to chyba tylko w tym szwajcarskim mają dostawę. No i w tym na przeciwko zawsze można coś upolować a w soboty mają chyba pół ceny
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  2. #402
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Widzisz, na Micka zajdę i na deptak :*
    Wiatraka tego koło Ciebie już nie ma? Zlikwidowany?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  3. #403
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Zamknięty. A tu jeszcze na dole ten na przeciwko błękitnej jest
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  4. #404
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Zamknięty. A tu jeszcze na dole ten na przeciwko błękitnej jest
    jest tam coś fajnego? kiedyś było raczej niedużo ciuchów, za to wszystko inne owszem
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  5. #405
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Powiem Ci szczerze, że dawno tam nie byłam. Ja tam tylko w poniedziałki tam na Mickiewicza zachodzę i do tych dwóch na mieście jak mam chwilę
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  6. #406
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Daria, kup Laurze strój baletnicy Pożyczyłam od siostry baletki i spódniczkę i Aga świadkiem, że mój dzieć dziś na golasa nie biegał

    Aniu, z lumpkami nie pomogę, ale powtórkę z ciastem chętnie zrobię jak będziesz się do nas wybierać
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  7. #407
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Daria, kup Laurze strój baletnicy Pożyczyłam od siostry baletki i spódniczkę i Aga świadkiem, że mój dzieć dziś na golasa nie biegał

    Aniu, z lumpkami nie pomogę, ale powtórkę z ciastem chętnie zrobię jak będziesz się do nas wybierać
    Haha no to chyba będę musiała dzisiaj w lumpku kupiłam jej takie miękkie szmaciane buciki takie ala balerinki na gumkę za 2,50zł i chodzi teraz w nich po domu, jest nimi zachwycona gdyby jeszcze było na nich Hello Kitty to podejrzewam, że by z nimi spała, ona kocha tego kota, tatusiek kupił jej pościel z Hello Kitty to uwielbia pod nią spać, a jak ma ubrać czapkę to też chce z kitty ehh te dziewczynki ogólnie zaczęła mieć własne zdanie, wybiera sobie buty w jakich chce iść na dwór, nieważne, że jest pełno śniegu i proponuję śniegowce, ona chce zwykłe zimowe i koniec. Tak samo z bluzkami jest i spodniami, nie każde lubi, jak widzi pewne fioletowe spodenki (które akurat mi się podobają) to wrzeszczy i się wyrywa to w sumie jedyne spodnie których nie lubi i nie mam pojęcia dlaczego, ciasne nie są, gumka nie uciska... Dorosły człowiek dziecka nie zrozumie
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 26-01-2013 o 12:54

  8. #408
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Przenieśliśmy się do Centrum na Kossaka, tam też mają kilku lekarzy. No i przed wszystkim oddzielnie dzieci chore i zdrowe.

    Tamarin a Laura to już po urodzinach?

    Baryłka ja nie pomogę, ale faktycznie w młynie dużo ciekawych rzeczy można dostać
    Na początku stycznia miała urodziny, a dokładnie to 7.

  9. #409
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Haha no to chyba będę musiała dzisiaj w lumpku kupiłam jej takie miękkie szmaciane buciki takie ala balerinki na gumkę za 2,50zł i chodzi teraz w nich po domu, jest nimi zachwycona gdyby jeszcze było na nich Hello Kitty to podejrzewam, że by z nimi spała, ona kocha tego kota, tatusiek kupił jej pościel z Hello Kitty to uwielbia pod nią spać, a jak ma ubrać czapkę to też chce z kitty ehh te dziewczynki ogólnie zaczęła mieć własne zdanie, wybiera sobie buty w jakich chce iść na dwór, nieważne, że jest pełno śniegu i proponuję śniegowce, ona chce zwykłe zimowe i koniec. Tak samo z bluzkami jest i spodniami, nie każde lubi, jak widzi pewne fioletowe spodenki (które akurat mi się podobają) to wrzeszczy i się wyrywa to w sumie jedyne spodnie których nie lubi i nie mam pojęcia dlaczego, ciasne nie są, gumka nie uciska... Dorosły człowiek dziecka nie zrozumie
    No to masz na nią sposób - wszystko z Hello Kitty A buty dobrze, że zimowe z nie sandały. Ola ostatnio chciała ubrać, ale jakoś udało mi się ją przekonać do innych

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Na początku stycznia miała urodziny, a dokładnie to 7.
    Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  10. #410
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    No to masz na nią sposób - wszystko z Hello Kitty A buty dobrze, że zimowe z nie sandały. Ola ostatnio chciała ubrać, ale jakoś udało mi się ją przekonać do innych




    Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia
    Dziękujemy
    Lepiej nie, bo pójdziemy z torbami, druga też będzie chciała.. po domu lubi nosić zimowe buty, a letnich nie ma (wyrzuciłam) więc taki plus dziewczyny a kupujecie jakoś z wyprzedzeniem buciki na wiosnę ? bo o lecie to nie myślę.. ja bym coś kupiła już teraz póki jest taniej, ale co z wkładką o maks 1 cm za dużą? stopa już jej tak nie rośnie.. sama nie wiem

  11. #411
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Na początku stycznia miała urodziny, a dokładnie to 7.
    I od nas życzenia urodzinowe przesyłamy, samych szczęśliwych dni w życiu no i jak najwięcej Hello kity!!!
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Dziękujemy
    Lepiej nie, bo pójdziemy z torbami, druga też będzie chciała.. po domu lubi nosić zimowe buty, a letnich nie ma (wyrzuciłam) więc taki plus dziewczyny a kupujecie jakoś z wyprzedzeniem buciki na wiosnę ? bo o lecie to nie myślę.. ja bym coś kupiła już teraz póki jest taniej, ale co z wkładką o maks 1 cm za dużą? stopa już jej tak nie rośnie.. sama nie wiem
    Ja tam jeszcze nie myślę o butach na wiosnę. Lenie stopa rośnie cały czas, więc byłabym się już teraz je kupować.
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  12. #412
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Sto lat! Duuuużo Hello Kitty!
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  13. #413
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Ale superrr ciekawe czy smakuje tak samo dobrze jak wygląda
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  14. #414
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ania rozwaliłaś mnie!! dzięki dziewczyny Laura jak zobaczyła zwykły tort to była zachwycona i krzyczała "łaaaaał" na drugi rok taki zrobię jak będzie nadal jego fanką
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 27-01-2013 o 17:04

  15. #415
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ania rozwaliłaś mnie!! dzięki dziewczyny
    Cieszę się, że wujek gógiel mógł sprawić tyle radości
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  16. #416
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Cieszę się, że wujek gógiel mógł sprawić tyle radości
    Ja bym na taki pomysł nie wpadła

  17. #417
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Jakbyście szukały pretekstu do wyjścia z domu, znów są spotkania chustowe w Gdańsku: http://www.chusty.info/forum/showthr...29#post2187329
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  18. #418
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    As a Ty się na jakieś wybierasz? ja bym się gdzieś ruszyła, bo ta kieszonka mnie wyprowadza z równowagi! Dzisiaj mała w szale płaczu trzy razy mi się dołem wyślizgnęła:-/
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  19. #419
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    As a Ty się na jakieś wybierasz? ja bym się gdzieś ruszyła, bo ta kieszonka mnie wyprowadza z równowagi! Dzisiaj mała w szale płaczu trzy razy mi się dołem wyślizgnęła:-/
    Pewno do Gdańska, jeśli będziemy zdrowi
    A w czym chcesz nosić? Kangur?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  20. #420
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    No oczywiście tak to jest jak się karmi, ogląda tv i pisze na forum. Miałam na myśli kangura. Z kieszonką większych problemów nie mam.
    As moje zaproszenie nadal aktualne. Jak masz ochotę to wpadaj
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •