Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181921 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #201
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Tamarin nie wiem czy to cię pocieszy, ale ja nadal wymiotuje. Na początku schudłam 5kg, teraz już tyjemimo wymiotów. Trzymam kciuki, za szybki powrót rodziny do zdrowia no i za malucha w brzuchu a powiedz, gdzie byłaś u lekarza?
    Weź mnie nie strasz bo ja sobie uroiłam, że to od tego ta kosmówka się lekko odkleiła wymiotowałam codziennie po kilka razy nawet nie jestem tego w stanie zliczyć. W dodatku głupia brałam małą na ręce, albo ją z wózkiem no i teraz mam za swoje miałam lekkie plamienia, ale po lekach ustały całkowicie. Ja nie wiem Sunrise jak dotrzymam do 3mieś. bo z natury nie lubię leżeć w łóżku i patrzeć na syf w domu. Dzięki dziewczyny za pocieszenie

  2. #202
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Jak się trzymasz Daria? Mam nadzieję, że trochę lepiej i że z dzidzią wszystko dobrze. Na którego ginekologa się zdecydowałaś?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  3. #203
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Jak się trzymasz Daria? Mam nadzieję, że trochę lepiej i że z dzidzią wszystko dobrze. Na którego ginekologa się zdecydowałaś?
    Na razie sobie leżakuję myślę by iść do Swissmedu u nas na usg tam na pewno mają lepszy sprzęt. Na razie jeszcze na nikogo się nie zdecydowałam. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś sensownego lekarza z Gdańska może się uda na nfz. I w razie czego można do 2 chodzić

  4. #204
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Hop, hop zapraszam na herbatkę jak dzisiaj wam nie pasuje to jutro
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  5. #205
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Możemy się zjawić z Sunrise za około półtorej godziny
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  6. #206
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    ale Wam zazdroszczę też bym się chętnie z Wami spotkała w tygodniu ale niestety praca...ehhh a teraz jeszcze sobie dołożyłam obowiązku (bo mało ich mam... ) i zapisałam się na studia zaocznie...więc teraz każdy wolny czas albo spędzam z młodym albo na nauce...
    Domik 4.03.2012

  7. #207
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Utwierdzam się w przekonaniu, że Mamy to jakiś inny gatunek. Nie dość, że mają mało czasu i nawał obowiązków to zawsze znajdą jeszcze trochę siły na więcej
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  8. #208
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Jak dojdę do siebie i odżyję to zacznę znowu się spotykać choć na razie długa droga. Lice Ty niedługo rodzisz ale masz fajnie! Po weekendzie idę na wizytę to się dowiem co i jak. Chociaż i tak uprawiam czarnowidztwo. Jak początki są złe to co będzie później szkoda, że w tak wczesnej ciąży nie można czuć ruchów chociaż bym wiedziała, że żyje, a tak to mogę sobie gdybać Asia gratuluję decyzji !! dobry wybór

  9. #209
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Poszukuje opiekunki

    Cześć dziewczyny!
    Pilnie poszukuję opiekunki do 7-miesięcznego chłopca, na 7-8godz/dzien. Mieszkam na osiedlu Zakątek Juszkowo.

    Może znacie kogoś, kogo możecie mi z czystym sumieniem polecić???
    Zależy mi na długiej współpracy i nie chciałabym zmieniać opiekunki co 2-3 tygodnie.
    Ostatnio edytowane przez adasza ; 07-11-2012 o 20:41

  10. #210
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adasza Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Pilnie poszukuję opiekunki do 7-miesięcznego chłopca, na 7-8godz/dzien. Mieszkam na osiedlu Zakątek Juszkowo.

    Może znacie kogoś, kogo możecie mi z czystym sumieniem polecić???
    Zależy mi na długiej współpracy i nie chciałabym zmieniać opiekunki co 2-3 tygodnie.
    Hej! w temacie opiekunki to niestety nie pomogę, gdyż niestety sama jestem zmuszona zrezygnować z mojej (nie dogadałyśmy się w końcu :/) i prawdopodobnie młody wyląduje w żłobku. A tak poza tym to pewnie się nie raz mijałyśmy bo też na Zakątku mieszkam

    Tamarin jak się czujesz? jak u lekarza?
    Domik 4.03.2012

  11. #211
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ja niestety nikogo nie znam, ale może jakieś ogłoszenie warto zamieścić np. na portalu niania.pl ?

    Dzisiaj byłam u innej lekarki w Pruszczu i jestem pod wrażeniem, wszystko miałam tłumaczone jak dziecku i oglądałam całe usg od początku do końca. Kryzys zażegnany, nie ma widać żadnego odwarstwienia, jest czysto. Maluch super rośnie ma 35mm i wg usg to 10t6d, ale z om to dopiero dzisiaj jestem równo w 10tyg. Termin się przesunął na koniec maja. Strasznie się cieszę, że jest lepiej. No i luteinę mam odstawić za kilka dni. Dziewczyny macie może jakieś resztki luteiny dopochwowej? bo szkoda mi kupować nowe opakowanie 100% płatne jak mam zużyć tylko kilka tabletek.

  12. #212
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    adasza niestety nie pomogę

    Tamarin mam 6 tabletek. U jakiej byłaś lekarki? Cieszę się, że już lepiej
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  13. #213
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    Hej! w temacie opiekunki to niestety nie pomogę, gdyż niestety sama jestem zmuszona zrezygnować z mojej (nie dogadałyśmy się w końcu :/) i prawdopodobnie młody wyląduje w żłobku. A tak poza tym to pewnie się nie raz mijałyśmy bo też na Zakątku mieszkam

    Tamarin jak się czujesz? jak u lekarza?
    asiajka a nad jakim żłobkiem myślisz???
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ja niestety nikogo nie znam, ale może jakieś ogłoszenie warto zamieścić np. na portalu niania.pl ?

    Dzisiaj byłam u innej lekarki w Pruszczu i jestem pod wrażeniem, wszystko miałam tłumaczone jak dziecku i oglądałam całe usg od początku do końca. Kryzys zażegnany, nie ma widać żadnego odwarstwienia, jest czysto. Maluch super rośnie ma 35mm i wg usg to 10t6d, ale z om to dopiero dzisiaj jestem równo w 10tyg. Termin się przesunął na koniec maja. Strasznie się cieszę, że jest lepiej. No i luteinę mam odstawić za kilka dni. Dziewczyny macie może jakieś resztki luteiny dopochwowej? bo szkoda mi kupować nowe opakowanie 100% płatne jak mam zużyć tylko kilka tabletek.
    Super, że z maluszkiem wszystko w porządku napisz koniecznie u kogo byłaś? co do luteiny nie pomogę bo ja w pierwszej ciąży duphaston brałam

    A tak w ogóle to jakieś spotkano by się przydało, co nie??
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  14. #214
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    asiajka a nad jakim żłobkiem myślisz???

    A tak w ogóle to jakieś spotkano by się przydało, co nie??
    na podkomorzego "nad rzeczką"

    a na spotkanie jestem chętna ale niestety czasu brak, w tym miesiącu mam szkołę co weekend

    a Ty Aga jak się czujesz? w jakim szpitalu w ogóle planujesz poród?

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ja niestety nikogo nie znam, ale może jakieś ogłoszenie warto zamieścić np. na portalu niania.pl ?

    Dzisiaj byłam u innej lekarki w Pruszczu i jestem pod wrażeniem, wszystko miałam tłumaczone jak dziecku i oglądałam całe usg od początku do końca. Kryzys zażegnany, nie ma widać żadnego odwarstwienia, jest czysto. Maluch super rośnie ma 35mm i wg usg to 10t6d, ale z om to dopiero dzisiaj jestem równo w 10tyg. Termin się przesunął na koniec maja. Strasznie się cieszę, że jest lepiej. No i luteinę mam odstawić za kilka dni. Dziewczyny macie może jakieś resztki luteiny dopochwowej? bo szkoda mi kupować nowe opakowanie 100% płatne jak mam zużyć tylko kilka tabletek.
    super że wszystko ok, cieszę się bardzo
    Domik 4.03.2012

  15. #215
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    na podkomorzego "nad rzeczką"

    a na spotkanie jestem chętna ale niestety czasu brak, w tym miesiącu mam szkołę co weekend

    a Ty Aga jak się czujesz? w jakim szpitalu w ogóle planujesz poród?
    Rozmawiałam na początku września z mamą, której córcia chodzi tam do żłobka to miała mieszane uczucia, no ale to początek był. Wiem, że grupy dość nieliczne no i panie dość sympatyczne

    W sumie czuje się jak słonik raz lepiej raz gorzej. Gdyby nie wymioty i to że ani siedzieć, ani leżeć ani stać nie mogę to nie czułabym, że w ciąży jestem Już się nie mogę doczekać i tak sobie wmawiam, że za dwa tygodnie urodzę Lenę rodziłam na Zaspie i chyba tym razem też się udam
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  16. #216
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Sunrise kurcze chyba jednak będę musiała kupić tą luteinę, bo 6 sztuk to jednak trochę mało, nie chciałabym tak agresywnie odstawiać. Byłam u Nowosielskiej, też są o niej różne opinie, ale nie chciałam jechać do Gda z tą moją wielką niewiadomą.

    Lice czyżby organizm się oczyszczał? ja też tak miałam pod koniec, że wymiotowałam kilka razy dziennie chyba 2tyg. przed.

    Spotkanie by się przydało owszem tylko gdzie? byście inwalidce musiały pomagać wkładać wściekłe dziecko do wózka

  17. #217
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    As, sto lat dla Mariuszka

    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  18. #218
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Dziękuję w imieniu syna i lecę suwak wymieniać
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  19. #219
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Dziękuję w imieniu syna i lecę suwak wymieniać
    A widzisz ja pamiętałam, że w listopadzie ale kiedy to już słabo i myślałam, że udało się trafić dzisiaj
    Dostaliście jakiegoś misia pluszowego? bo jak nie, to nasze nadal czekają na nowy dom
    Ostatnio edytowane przez lice ; 12-11-2012 o 21:37 Powód: dopisek
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  20. #220
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    W pazdzierzu nie dostalismy, pomyslimy
    BTW czy możesz zrobic fotkę czapy na modelce i podesłać mi mailem?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •