Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy 1234567891011121315 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #81
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    zatkało mnie
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  2. #82
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    zatkało mnie
    czemu
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  3. #83
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    na tą gratkę

    spotkamy się w tygodniu żebym dała Ci nianię?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  4. #84
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    tak, tak tylko kiedy wam pasuje?
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  5. #85
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    napiszę Ci PW
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  6. #86
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Aaaa dziewczyny znalazłam jeszcze jeden fajny lumpek a nawet dwa jedne jest na Mickiewicza na przeciwko Stokrotki w tych pawilonach a drugi w arbacie po schodkach w dół się schodzi
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  7. #87
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Słyszałam dobre opinie o tym przy arbacie ale jeszcze tam nie byłam.

    Pochwalę się jeszcze, że Wojtek debiutował dziś z pieluchą wielo
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  8. #88
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Słyszałam dobre opinie o tym przy arbacie ale jeszcze tam nie byłam.

    Pochwalę się jeszcze, że Wojtek debiutował dziś z pieluchą wielo
    Ja tam dzisiaj byłam i rzeczy fajne aczkolwiek ceny na niektórych ubrankach dość wysokie były

    I jak mu było, że tak spytam??
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  9. #89
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Mokro
    A tak serio, to wyglądał na zadowolonego. Coś mi się zdaje, że jeszcze chwila i połknę bakcyla

    Edit: Mokro, bo go zapakowałam w otulacz i tetrę do środka.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  10. #90
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    A gdzie jest arbat? To ten deptak Ks. Waląga?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  11. #91
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Słyszałam dobre opinie o tym przy arbacie ale jeszcze tam nie byłam.

    Pochwalę się jeszcze, że Wojtek debiutował dziś z pieluchą wielo
    Moje gratulacje!! jeśli chcesz żeby czuł sucho to kupuj pieluszki-kieszonki, które mają polarek od pupy, albo wkładki polarkowe takie cienkie i to nakładasz na tetrę przykładowo.

    To kiedy i na którą godz. się w końcu umawiamy

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Aaaa dziewczyny znalazłam jeszcze jeden fajny lumpek a nawet dwa jedne jest na Mickiewicza na przeciwko Stokrotki w tych pawilonach a drugi w arbacie po schodkach w dół się schodzi
    Wy mnie nie kuście tymi lumpkami, bo mnie mąż z domu wyrzuci za ten mój zakupoholizm

  13. #93
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    A gdzie jest arbat? To ten deptak Ks. Waląga?
    Arbat jest za wiaduktem, od razu jak go przejedziesz(wiadukt) to po prawej stronie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Wy mnie nie kuście tymi lumpkami, bo mnie mąż z domu wyrzuci za ten mój zakupoholizm
    Moja mama na to sposób, przynajmniej działa na mojego tatę, wkłada nowo zakupioną rzecz do szafy, tam ona poleży jakiś czas i potem jak mama ja zakłada i ojciec stęka, że znowu coś sobie kupiła to ona mówi, że to już stare jest i od dawna leży w szafie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  14. #94
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Arbat jest za wiaduktem, od razu jak go przejedziesz(wiadukt) to po prawej stronie


    Moja mama na to sposób, przynajmniej działa na mojego tatę, wkłada nowo zakupioną rzecz do szafy, tam ona poleży jakiś czas i potem jak mama ja zakłada i ojciec stęka, że znowu coś sobie kupiła to ona mówi, że to już stare jest i od dawna leży w szafie
    Moja babcia też tak robiła

  15. #95
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Aaaa dziewczyny znalazłam jeszcze jeden fajny lumpek a nawet dwa jedne jest na Mickiewicza na przeciwko Stokrotki w tych pawilonach a drugi w arbacie po schodkach w dół się schodzi
    a ja już nie mam kiedy łazić po lumpach, no chyba że w sobotę się wybiorę i oblukam

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Pochwalę się jeszcze, że Wojtek debiutował dziś z pieluchą wielo
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Moje gratulacje!! jeśli chcesz żeby czuł sucho to kupuj pieluszki-kieszonki, które mają polarek od pupy, albo wkładki polarkowe takie cienkie i to nakładasz na tetrę przykładowo.

    To kiedy i na którą godz. się w końcu umawiamy
    Gratki!

    będę chciała zamówić chinki z ebaya.. któraś byłaby chętna? http://www.ebay.pl/itm/YOU-PICK-16-B...ht_7331wt_1064

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    To kiedy i na którą godz. się w końcu umawiamy
    właśnie o której?

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Moja mama na to sposób, przynajmniej działa na mojego tatę, wkłada nowo zakupioną rzecz do szafy, tam ona poleży jakiś czas i potem jak mama ja zakłada i ojciec stęka, że znowu coś sobie kupiła to ona mówi, że to już stare jest i od dawna leży w szafie
    dobre
    Domik 4.03.2012

  16. #96
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    ja się w sumie dostosuję, może być tak jak ostatnio albo i wcześniej nawet
    To o 9?
    Mam nadzieję, że Wojtek nie będzie marudny po szczepieniu. Ostatnio było ok, ale w razie czego bądźcie wyrozumiałe

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Moje gratulacje!! jeśli chcesz żeby czuł sucho to kupuj pieluszki-kieszonki, które mają polarek od pupy, albo wkładki polarkowe takie cienkie i to nakładasz na tetrę przykładowo.
    Albo potnę Oli polarowy koc z ikei Szkoda tylko, że nie potrafię szyć na maszynie (maszyny też nie mam). Korci mnie, żeby kupić jakąś tanią i się nauczyć ale brak mi czasu na cokolwiek a co dopiero na to Obszyłabym sobie te kawałki i bym miała tanie wkładki.

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Moja mama na to sposób, przynajmniej działa na mojego tatę, wkłada nowo zakupioną rzecz do szafy, tam ona poleży jakiś czas i potem jak mama ja zakłada i ojciec stęka, że znowu coś sobie kupiła to ona mówi, że to już stare jest i od dawna leży w szafie
    Genialne I prawdę mówi

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta

    będę chciała zamówić chinki z ebaya.. któraś byłaby chętna? http://www.ebay.pl/itm/YOU-PICK-16-B...ht_7331wt_1064
    Jaaa
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  17. #97
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    To o 9?
    Mam nadzieję, że Wojtek nie będzie marudny po szczepieniu. Ostatnio było ok, ale w razie czego bądźcie wyrozumiałe



    Jaaa
    Myślę że 9 to dobra godzina, ew. 10

    Co do pieluch, ja na pewno będę chciała max 5-6 szt (mam już dwie od tego gościa i są całkiem spoko tylko wkład dodatkowy potrzebny - bynajmniej mojemu sikaczowi - bo my też od kilku dni próbujemy się zaprzyjaźnić z wielo jak się uda zebrać chętnych na 16 szt to zamówię
    Domik 4.03.2012

  18. #98
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    Myślę że 9 to dobra godzina, ew. 10

    Co do pieluch, ja na pewno będę chciała max 5-6 szt (mam już dwie od tego gościa i są całkiem spoko tylko wkład dodatkowy potrzebny - bynajmniej mojemu sikaczowi - bo my też od kilku dni próbujemy się zaprzyjaźnić z wielo jak się uda zebrać chętnych na 16 szt to zamówię
    To ja poproszę o zdjęcie środka tych pieluszek od Ciebie bo interesuje mnie materiał i gumki wokół nóżek, bo na stronie źle widać.

    Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i o mało ze śmiechu nie padłam, jak chłopiec starszy nie wiem z 5-7l zaczął wariować przed szczepieniem, że on nie chce itd. ja od małego pozwalałam się kłuć niczego się nie bałam może dlatego to mnie śmieszy, ale do rzeczy, Laura grzecznie czekała na swoją kolej i jak już poszłyśmy zaczął się sajgon.. jak rozbierałam nic.. jak usiadła na wagę zaczęła powoli popłakiwać, ale jak już dr ją badała to już ryk na całego.. jakoś się uspokoiła, usiadłam z nią, ubrałam i czekamy na szczepienie,. Laura już spokojna, opanowana pielęgniarka daje zastrzyk i... dziecko siedzi cicho, jakby nic nie poczuło no to obie zaczęły żartować, że do ważenia płacze, a przy szczepieniu cicho. Ja to mam dziecko hehe, zatkało mnie totalnie, bo przy szczepieniu to wyła razy 2. Jaka zmiana

    Dziewczyny jestem z was naprawdę dumna, że próbujecie pieluchować wielo i mam nadzieję, że się do nich przekonacie

    To tak może chociaż 10 ? bo nie wiem czy dam radę zwlec się z łóżka szybciej
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 12-09-2012 o 07:18

  19. #99
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    To ja poproszę o zdjęcie środka tych pieluszek od Ciebie bo interesuje mnie materiał i gumki wokół nóżek, bo na stronie źle widać.

    Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i o mało ze śmiechu nie padłam, jak chłopiec starszy nie wiem z 5-7l zaczął wariować przed szczepieniem, że on nie chce itd. ja od małego pozwalałam się kłuć niczego się nie bałam może dlatego to mnie śmieszy, ale do rzeczy, Laura grzecznie czekała na swoją kolej i jak już poszłyśmy zaczął się sajgon.. jak rozbierałam nic.. jak usiadła na wagę zaczęła powoli popłakiwać, ale jak już dr ją badała to już ryk na całego.. jakoś się uspokoiła, usiadłam z nią, ubrałam i czekamy na szczepienie,. Laura już spokojna, opanowana pielęgniarka daje zastrzyk i... dziecko siedzi cicho, jakby nic nie poczuło no to obie zaczęły żartować, że do ważenia płacze, a przy szczepieniu cicho. Ja to mam dziecko hehe, zatkało mnie totalnie, bo przy szczepieniu to wyła razy 2. Jaka zmiana

    Dziewczyny jestem z was naprawdę dumna, że próbujecie pieluchować wielo i mam nadzieję, że się do nich przekonacie

    To tak może chociaż 10 ? bo nie wiem czy dam radę zwlec się z łóżka szybciej
    To ja może po prostu wezmę te pieluszki ze sobą na spotkanie

    Domik też ostatnio na szczepieniu mnie zaskoczył, bo zawsze był jeden wielki krzyk, a teraz tylko zająknął po czym zaczął się bawić grzechotką i tyle, a wszyscy mnie straszyli że żółtaczka jest najbardziej bolesna...
    Domik 4.03.2012

  20. #100
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    To ja może po prostu wezmę te pieluszki ze sobą na spotkanie

    Domik też ostatnio na szczepieniu mnie zaskoczył, bo zawsze był jeden wielki krzyk, a teraz tylko zająknął po czym zaczął się bawić grzechotką i tyle, a wszyscy mnie straszyli że żółtaczka jest najbardziej bolesna...
    O to super przynajmniej sobie pomacam na żywo to co 10 rano sobota pasuje wszystkim? rośnie Ci mały twardziel
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 12-09-2012 o 21:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •