Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Przy Wojtku już mi nie przeszkadza zakładanie przez głowę. Ola za to była bardzo długo ubierana głównie w pajace i inne rzeczy zapinane po całości z przodu
    Ja zwykłe body zakładane przez głowę chyba 1 raz założyłam jak nosiła rozmiar 68 a tak to cała latałam ze strachu żeby je założyć, chciałam, ale się bałam, że coś jej zrobię, przy 2 dziecku już taka bojaźliwa nie będę, bo wiem, że krzywdy nie zrobię ale zdecydowanie dużo łatwiej jest ubrać ciuszek po całości rozpinany niż taki co się wciska przez główkę.

  2. #62
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    ja w sumie to wszystkie bodziaki miałam zakładane przez głowę, jakoś nie miałam z tym problemu ale dostałam raz od teściowej pajace, które nie były rozpinane w kroku ja nie wiem, kto to wymyślił, ale ten ktoś chyba nie miał dzieci, a moja teściowa to chyba zapomniała że czasem też trzeba pampka zmienić dziecku...
    Domik 4.03.2012

  3. #63
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Lena jak się urodziła to niektóre nawet rozmiar 50 nosiła, jak teraz na to patrze to ło matko jak ona w to weszła coś Ty ja dopiero dzisiaj zeszłam do piwnicy zobaczyć co tam mam, większość takich małych miałam pożyczone a teraz chyba przyjdzie mi kupić sporo, bo koleżanka od której miałam dla Leny, oddała dalej ciuchy i nie ma już nic.
    Dostałam wczoraj dla Wojtusia troszkę ubranek na rozm. 62, nosi już 68 więc jak Ci się spodobają - są Twoje Kolory raczej uniwersalne.

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Ania przepraszam, że teraz dopiero odpisuje. Wstępnie moja ciocia się zdeklarowała, że nam załatwi ale jakoś słabo jej idzie. Jakby się nie udało to byłbym wdzięczna, gdybyście nam pożyczyli na weekend
    Od niedzieli ma być ładna pogoda, może znów jakieś spotkanie zrobimy w ciągu tygodnia? Dałabym Ci wtedy i ciuszki i nianię.

    Co Wy na to Dziewczyny? Robimy powtórkę? Mój ogródek zawsze stoi otworem


    Planuję zapisać Olę do CKISu na Godzinkę dla Smyka, może któraś z Was też ma ochotę?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  4. #64
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Od niedzieli ma być ładna pogoda, może znów jakieś spotkanie zrobimy w ciągu tygodnia? Dałabym Ci wtedy i ciuszki i nianię.
    Co Wy na to Dziewczyny? Robimy powtórkę? Mój ogródek zawsze stoi otworem
    ja od poniedziałku do pracy wracam, więc mnie nie bierzcie pod uwagę
    Domik 4.03.2012

  5. #65
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Buu
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  6. #66
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ania, ale tam jest wiek podany 2-6l, więc muszę czekać do stycznia ale chętnie bym ją na coś takiego zapisała.

    Dla mnie nie ma problemu ze spotkaniem tylko muszę znać dokładny dzień i godzinę.

  7. #67
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    ja od poniedziałku do pracy wracam, więc mnie nie bierzcie pod uwagę
    Asia będzie dobrze, dacie rade
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ania, ale tam jest wiek podany 2-6l, więc muszę czekać do stycznia ale chętnie bym ją na coś takiego zapisała.

    Dla mnie nie ma problemu ze spotkaniem tylko muszę znać dokładny dzień i godzinę.
    Ja też się pisze na spotkanie, oby tylko pogoda była
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  8. #68
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    no chyba że w weekend
    Domik 4.03.2012

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    no chyba że w weekend
    No to już od Ani zależy czy pasuje (musimy ładnie poprosić ) ja bym też się z chęcią przeszła na faktorię, bo nigdy tam nie byłam.
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 07-09-2012 o 16:50

  10. #70
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ania, ale tam jest wiek podany 2-6l, więc muszę czekać do stycznia ale chętnie bym ją na coś takiego zapisała.

    Dla mnie nie ma problemu ze spotkaniem tylko muszę znać dokładny dzień i godzinę.
    Myślę, że nie będą robić problemu z powodu tych kilku miesięcy. Ja z Olą byłam kilka razy w zeszłym roku a miała wtedy chyba niecały rok. Teraz zresztą też jeszcze dwóch lat nie ma

    Sobota też może być, żaden problem

    Aga, w razie czego umówimy się wcześniej w ciągu tygodnia żebym mogła dać Ci nianię i ciuchy.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  11. #71
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Myślę, że nie będą robić problemu z powodu tych kilku miesięcy. Ja z Olą byłam kilka razy w zeszłym roku a miała wtedy chyba niecały rok. Teraz zresztą też jeszcze dwóch lat nie ma

    Sobota też może być, żaden problem

    Aga, w razie czego umówimy się wcześniej w ciągu tygodnia żebym mogła dać Ci nianię i ciuchy.
    No chyba, że tak
    Ja we wtorek idę na ostatnie szczepienie z małą, więc ten dzień akurat odpada, ale inne dni mam wolne.

  12. #72
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Mi odpada piątek, bo też idę na szczepienie z Wojtkiem.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    No to wtorek i piątek nie pasują, jeszcze nie wiemy jak będzie ze samopoczuciem po szczepieniu następnego dnia.

  14. #74
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    To jakbyście się zdecydowały na sobotę to ja chętna jestem
    Domik 4.03.2012

  15. #75
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    To jakbyście się zdecydowały na sobotę to ja chętna jestem
    Ja też

  16. #76
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Super O której Wam pasuje?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  17. #77
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Super O której Wam pasuje?
    ja się w sumie dostosuję, może być tak jak ostatnio albo i wcześniej nawet

    a ja dziś pierwszy dzień w pracy - masakra
    Domik 4.03.2012

  18. #78
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie



    A Dominik w żłobku czy masz kogoś do opieki?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  19. #79
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    mam opiekunkę, niby znajoma, ale już mnie wkurzyła, bo podała młodemu jogurt Danone Gratka (o ile można to jogurtem nazwać...) w prawdzie tylko trochę (podobno..), ale mogła chociaż do mnie zadzwonić i zapytać czy może...ehh..jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiała zacząć rozglądać się za nową opiekunką albo za żłobkiem...
    Domik 4.03.2012

  20. #80
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    mam opiekunkę, niby znajoma, ale już mnie wkurzyła, bo podała młodemu jogurt Danone Gratka (o ile można to jogurtem nazwać...) w prawdzie tylko trochę (podobno..), ale mogła chociaż do mnie zadzwonić i zapytać czy może...ehh..jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiała zacząć rozglądać się za nową opiekunką albo za żłobkiem...
    Widzisz z tego co wiem z dobrą opiekunkę nie łatwo jest znaleźć niestety z resztą to samo tyczy się żłobków... zawsze znajdzie się coś co nam będzie przeszkadzało bo przecież nikt nie wychowa naszego dziecka tak dobrze jak my... już abstrahując od tej gratki współczuje, tym bardziej jak sobie pomyśle, że mnie też będzie czekał kiedy tam powrót do pracy to ciary na plecach mam
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •