Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Pewnie już wszystkie ciekawe rzeczy były wybrane. Może uda mi się tam zajść
    w któryś poniedziałek, dam znać jak było. A na przeciwko szwajcarskiego kiedy jest dostawa?
    Tamarin, gdyby kolor był bardziej unisex to byś juz mogła się skusić dla następnego dziecka Chociaż nie wiadomo w sumie czy ten rozmiar akurat wtedy przypasuje. Jednak głupi pomysł
    Gdyby był unisex to pewnie bym kupiła, tylko tak jak mówisz wielka niewiadoma kiedy się utrafi ale zawsze wtedy można komuś innemu oddać, bo wśród moich znajomych i rodziny to się pełno dzieci ostatnio rodzi. Dostawa jest chyba zawsze kiedy nie ma przeceny o ile się nie mylę, przecena -50% jest w środę i sobotę. Jak coś pokręciłam to napiszcie sprostowanie
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 01-09-2012 o 20:30

  2. #42
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Gdzie jest lump szwajcarski? To któryś z tych trzech czy czterech na deptaku?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  3. #43
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Tak, w tym ciągu gdzie Multimedia, bank BPH i solarium. Na samym rogu.
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    W tym szwajcarskim byłam kilka razy i nigdy nic nie kupiłam, niektóre lumpki to nie powinny w ogóle powstawać, bo oferują jakieś szmaty, a te lepsze to ludzie od razu wykupują, a znowu ten naprzeciw ma te najlepsze rzeczy drogo więc się trzeba zastanowić czy nie lepiej kupić coś nowego na allegro I zauważyłam pewną specyfikę, jak Laura była mała nie mieli nigdy body, pajacyków itp. nic dla niemowląt-dziewczynek, a jak podrosła to od razu mają od wyboru do koloru, gdzie tu sprawiedliwość

  5. #45
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Kupowanie na allegro ma jeden minus - nie da się pomacać A do niektórych lumpków trzeba by iść w dzień otwarcia jak tylko otworzą podwoje (i pewnie przeciskać się przez tłum grzebaczy)

    A byłyście może w tym lumpie po schodkach na Obr Wybrzeża na przeciwko Drogerii Błękitnej?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Kupowanie na allegro ma jeden minus - nie da się pomacać A do niektórych lumpków trzeba by iść w dzień otwarcia jak tylko otworzą podwoje (i pewnie przeciskać się przez tłum grzebaczy)

    A byłyście może w tym lumpie po schodkach na Obr Wybrzeża na przeciwko Drogerii Błękitnej?
    No właśnie to ten "cudowny" minus, staram się wtedy patrzeć na oceny od osób kupujących z reguły są zasadne, choć nie zawsze, kilka razy się przejechałam, ale nie na tyle by całkowicie zrezygnować z zakupów przez neta. To jest jak nałóg

    Ja w tym lumpku nigdy nie byłam, jestem ciekawa jak tam jest Lice może Ty wiesz?

  7. #47
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Byłam tam parę razy, ciuchy takie sobie, może i trafiają się perełki, ale nie zauważyłam, za to mają fajne dodatki, materiały i bieliznę dla uświadomionych
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  8. #48
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Fajne ciuchy się trafiają w lumpie w centrum, naprzeciwko knajpy Kameleon, po schodkach na dół
    Domik 4.03.2012

  9. #49
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Byłam tam parę razy, ciuchy takie sobie, może i trafiają się perełki, ale nie zauważyłam, za to mają fajne dodatki, materiały i bieliznę dla uświadomionych
    Zgodzę się w 100%, nigdy nic ciekawego w tym lumpie nie znalazłam, za to moje dziecko lubi tam chodzić bo Panie pozwalają się jej bawić zabawkami
    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    Fajne ciuchy się trafiają w lumpie w centrum, naprzeciwko knajpy Kameleon, po schodkach na dół
    Tam niestety byłam tylko raz, jakoś z wózkiem mi nie po drodze, a poza tym jak tam już byłam to oglądam odzież dziecięcą i tak brudnej to nigdy nie widziałam w żadnym lumpie. Może się zmieniło, nie wiem bo się zraziłam i nie chodzę
    Najbardziej lubię ten w centrum na rogu, fajne i ładne ciuch. Fakt jak czasami te lepsze są z czerwonymi metkami ale i tak się opłaca. Szczerze powiem, że jak mam zapłacić 10zł za body używane albo 11 zł za nowe to wolę te używane bo jakościowo są o niebo lepsze. Na allegro nie kupuje, bo też muszę pomacać a poza tym rozmiar rozmiarowi nie równy.
    Ach Tamarin, widziałam ten różowy kombinezon i nawet się nad nim zastanawiałam, ale pamiętam, że jak szukałam dla Leny, to super miała babka w komisie Kubuś, ciut droższe ale niektóre było piękne w ogóle ona tam ma czasami takie boskie rzeczy, że szok
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  10. #50
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Zgodzę się w 100%, nigdy nic ciekawego w tym lumpie nie znalazłam, za to moje dziecko lubi tam chodzić bo Panie pozwalają się jej bawić zabawkami

    Tam niestety byłam tylko raz, jakoś z wózkiem mi nie po drodze, a poza tym jak tam już byłam to oglądam odzież dziecięcą i tak brudnej to nigdy nie widziałam w żadnym lumpie. Może się zmieniło, nie wiem bo się zraziłam i nie chodzę
    Najbardziej lubię ten w centrum na rogu, fajne i ładne ciuch. Fakt jak czasami te lepsze są z czerwonymi metkami ale i tak się opłaca. Szczerze powiem, że jak mam zapłacić 10zł za body używane albo 11 zł za nowe to wolę te używane bo jakościowo są o niebo lepsze. Na allegro nie kupuje, bo też muszę pomacać a poza tym rozmiar rozmiarowi nie równy.
    Ach Tamarin, widziałam ten różowy kombinezon i nawet się nad nim zastanawiałam, ale pamiętam, że jak szukałam dla Leny, to super miała babka w komisie Kubuś, ciut droższe ale niektóre było piękne w ogóle ona tam ma czasami takie boskie rzeczy, że szok
    Wiesz, że też myślałam o tym komisie tylko nigdy tam jeszcze nie byłam, trzeba się kiedyś wybrać może nawet razem jak będziemy miały okazję

  11. #51
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Wiesz, że też myślałam o tym komisie tylko nigdy tam jeszcze nie byłam, trzeba się kiedyś wybrać może nawet razem jak będziemy miały okazję
    Muszę się zabrać za kompletowanie wyprawki dla maleństwa, najpierw kierunek piwnica a potem z chęcią się wybiorę na zakupy
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  12. #52
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Muszę się zabrać za kompletowanie wyprawki dla maleństwa, najpierw kierunek piwnica a potem z chęcią się wybiorę na zakupy
    No właśnie te ubranka 56/62 takie malutkie, aż dziwne, że dzieci po urodzeniu się w to mieszczą Masz już niektóre ubranka wyprane i poukładane w szafie czy dopiero zamierzasz się za to zabrać?

  13. #53
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    No właśnie te ubranka 56/62 takie malutkie, aż dziwne, że dzieci po urodzeniu się w to mieszczą Masz już niektóre ubranka wyprane i poukładane w szafie czy dopiero zamierzasz się za to zabrać?
    ja mam nawet bodziaka w rozm.44 - to jest dopiero małe
    Domik 4.03.2012

  14. #54
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    No właśnie te ubranka 56/62 takie malutkie, aż dziwne, że dzieci po urodzeniu się w to mieszczą Masz już niektóre ubranka wyprane i poukładane w szafie czy dopiero zamierzasz się za to zabrać?
    Lena jak się urodziła to niektóre nawet rozmiar 50 nosiła, jak teraz na to patrze to ło matko jak ona w to weszła coś Ty ja dopiero dzisiaj zeszłam do piwnicy zobaczyć co tam mam, większość takich małych miałam pożyczone a teraz chyba przyjdzie mi kupić sporo, bo koleżanka od której miałam dla Leny, oddała dalej ciuchy i nie ma już nic.
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  15. #55
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Szkoda, że ja swoje puściłam dalej. Zaledwie tydzień przed naszym spotkaniem
    BTW pisałaś na FB o niani elektronicznej. Potrzebujesz jeszcze?
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  16. #56
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Aga znalazłoby się parę ciuszków takich małych u mnie jak coś
    Domik 4.03.2012

  17. #57
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    ja mam nawet bodziaka w rozm.44 - to jest dopiero małe
    Moja szwagierka miała synka z 7mieś. to ja nie wiem co on nosił.. chyba ubranka dla lalek..

  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Lena jak się urodziła to niektóre nawet rozmiar 50 nosiła, jak teraz na to patrze to ło matko jak ona w to weszła coś Ty ja dopiero dzisiaj zeszłam do piwnicy zobaczyć co tam mam, większość takich małych miałam pożyczone a teraz chyba przyjdzie mi kupić sporo, bo koleżanka od której miałam dla Leny, oddała dalej ciuchy i nie ma już nic.
    Ja dostałam ubranka w spadku po synku szwagierki, takie kolory neutralne, więc niby coś tam mam dla drugiego dziecka, ale wiadomo jak kto jest.. część trzeba będzie wyrzucić, bo już są za bardzo zużyte. Laura nosiła 56 chyba z 2-4tyg. , wystarczy, że drugie dziecko będzie dłuższe sporo od Lenki i już 56 może iść do kartonu ehhh.. pamiętam jak w ciąży nakupowałam bodziaków takich ślicznych dziewczęcych z kotkami itd. nigdy nie założyłam, bo okazały się za małe (mała rozmiarówka jak na 56) i w dodatku zakładane przez głowę
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 03-09-2012 o 18:07

  19. #59
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    pamiętam jak w ciąży nakupowałam bodziaków takich ślicznych dziewczęcych z kotkami itd. nigdy nie założyłam, bo okazały się za małe (mała rozmiarówka jak na 56) i w dodatku zakładane przez głowę
    Przy Wojtku już mi nie przeszkadza zakładanie przez głowę. Ola za to była bardzo długo ubierana głównie w pajace i inne rzeczy zapinane po całości z przodu
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  20. #60
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Szkoda, że ja swoje puściłam dalej. Zaledwie tydzień przed naszym spotkaniem
    BTW pisałaś na FB o niani elektronicznej. Potrzebujesz jeszcze?
    Ania przepraszam, że teraz dopiero odpisuje. Wstępnie moja ciocia się zdeklarowała, że nam załatwi ale jakoś słabo jej idzie. Jakby się nie udało to byłbym wdzięczna, gdybyście nam pożyczyli na weekend

    Cytat Zamieszczone przez asiajka Zobacz posta
    Aga znalazłoby się parę ciuszków takich małych u mnie jak coś
    Super Asia, jak się ogarnę z tym co mam to pewnie się zgłoszę do Ciebie
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ja dostałam ubranka w spadku po synku szwagierki, takie kolory neutralne, więc niby coś tam mam dla drugiego dziecka, ale wiadomo jak kto jest.. część trzeba będzie wyrzucić, bo już są za bardzo zużyte. Laura nosiła 56 chyba z 2-4tyg. , wystarczy, że drugie dziecko będzie dłuższe sporo od Lenki i już 56 może iść do kartonu ehhh.. pamiętam jak w ciąży nakupowałam bodziaków takich ślicznych dziewczęcych z kotkami itd. nigdy nie założyłam, bo okazały się za małe (mała rozmiarówka jak na 56) i w dodatku zakładane przez głowę
    Ja na szczęście dla Leny na początek dużo nie kupiłam. Wszystko co miałam na początek było pożyczone, później w miarę potrzeb wymiana(dodawałam za małe, dostawałam wieksze) albo coś dokupywaliśmy

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Przy Wojtku już mi nie przeszkadza zakładanie przez głowę. Ola za to była bardzo długo ubierana głównie w pajace i inne rzeczy zapinane po całości z przodu
    Jeżeli chodzi o Lenę to jej nigdy nie przeszkadzało ubieranie przez głowę, ale pamiętam że dla mnie było wygodniejsze i mniej stresujące zakładanie rzeczy właśnie rozpinanych z przodu
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •