Strona 17 z 25 PierwszyPierwszy ... 7910111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #321
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    U nas też przełom Laura rzuciła smoczek od 2 dni śpi bez


    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    A widzisz Lena zawsze na półsiedząco mleko pije i zanim zaśnie to się jeszcze ze dwa razy podniesie i jej się odbija po nim
    Jak nocka minęła?
    Z Wojtkiem będę już mądrzejsza Nocka minęła nawet spokojnie. Michał musiał wziąć ją do łóżka jak się zbudziła, bo mi Wojtek na cycu wisiał. Troszkę popłakała i usnęła. Przespała resztę nocy tak jak zwykle.
    Ola dostawała mleko zawsze w tej samej butelce, ze smoczkiem, więc przy okazji postanowiłam też zmienić ją na kubeczek i okazało się, że mleko w innej butelce lub kubeczku już jej nie smakuje. Będę musiała teraz kombinować z nabiałem w innych posiłkach.
    Dzisiejsze usypianie przebiegło podobnie jak wczoraj.

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Dziewczyny, chciałybyście takie spodnie? Są czerwone i niebieskie, raczej soczyste kolory. Będę zamawiać jutro dla siebie.
    Ja bym była chętna na czerwone i niebieskie
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  2. #322
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ja na razie używam kombinezonu na śnieg, więc odpadam.
    Jedno nie wyklucza drugiego U nas te cienkie są i na teraz, i na mokrą wiosnę/jesień.


    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Z Wojtkiem będę już mądrzejsza Nocka minęła nawet spokojnie. Michał musiał wziąć ją do łóżka jak się zbudziła, bo mi Wojtek na cycu wisiał. Troszkę popłakała i usnęła. Przespała resztę nocy tak jak zwykle.
    Ola dostawała mleko zawsze w tej samej butelce, ze smoczkiem, więc przy okazji postanowiłam też zmienić ją na kubeczek i okazało się, że mleko w innej butelce lub kubeczku już jej nie smakuje. Będę musiała teraz kombinować z nabiałem w innych posiłkach.
    Dzisiejsze usypianie przebiegło podobnie jak wczoraj.
    Biedna Ola, nie ma lekko, dwie zmiany na raz. Za to mama laktoterrorystka


    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Ja bym była chętna na czerwone i niebieskie
    No problem


    Liiiiiceeeeeee, urodziłaś już?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  3. #323
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Niet
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  4. #324
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ania szkoda, że ta kobieta nie ma jakichś fajnych rzeczy dla dziewczynki to pewnie bym się skusiła albo chociaż zwykłych spodni jeansowych. Jak będziecie kiedyś z jakiegoś sklepu dziecięcego zamawiać ciuchy z allegro to jestem chętna

    Aga współczuję, wyobrażam sobie jak się czujesz

  5. #325
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Ja na razie używam kombinezonu na śnieg, więc odpadam.

    Aga Twój wózek Jedo to jaki dokładnie model? Jest wart zakupu?
    Jedo Fyn my jesteśmy bardzo zadowoleni, skrętne kółka, dobrze się prowadzi, ma super dużą gondolę Lena jeździła w niej do 8 miesiąca. Można przekładać zarówno gondole, spacerówkę i fotelik samochodowy przodem lub tyłem na stelaż.Ma regulowaną rączkę i dość duży kosz na zakupy. Nam pasuje idealnie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  6. #326
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Jedo Fyn my jesteśmy bardzo zadowoleni, skrętne kółka, dobrze się prowadzi, ma super dużą gondolę Lena jeździła w niej do 8 miesiąca. Można przekładać zarówno gondole, spacerówkę i fotelik samochodowy przodem lub tyłem na stelaż.Ma regulowaną rączkę i dość duży kosz na zakupy. Nam pasuje idealnie
    Na mieście też widziałam właśnie kobietę z jedo tylko chyba innym modelem i tak sobie myślę, że fajne są te wózki z wyglądu. Jeszcze podoba mi się x-lander.

  7. #327
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Aga w piątek masz się zgłosić na wywołanie czy tylko na jakieś badanie kontrolne?

  8. #328
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Na mieście też widziałam właśnie kobietę z jedo tylko chyba innym modelem i tak sobie myślę, że fajne są te wózki z wyglądu. Jeszcze podoba mi się x-lander.
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Aga w piątek masz się zgłosić na wywołanie czy tylko na jakieś badanie kontrolne?
    Sunrise też ma Jedo, x-landery mają małe gondole koleżanka już półroczniaka musiała przekładać do spacerówki do się na długość nie mieścił. Poza tym niektóre modele mają jakąś wadę spacerówki, że dziecko w niej się zsuwa.
    Powinnam na wywołanie, ale jak znam życie to by mnie położyli na patologie i przez weekend obserwowali, więc jak się nie ruszy to idę dopiero w poniedziałek
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  9. #329
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Sunrise też ma Jedo, x-landery mają małe gondole koleżanka już półroczniaka musiała przekładać do spacerówki do się na długość nie mieścił. Poza tym niektóre modele mają jakąś wadę spacerówki, że dziecko w niej się zsuwa.
    Powinnam na wywołanie, ale jak znam życie to by mnie położyli na patologie i przez weekend obserwowali, więc jak się nie ruszy to idę dopiero w poniedziałek
    Na szczęście mam jeszcze dużo czasu do zakupu wózka to poczekam potem na wasze opinie z tym wywołaniem to mam nadzieję, że nie będą chcieli długo czekać, bo znajoma tak miała i synek w 42 tyg. dostał lekkiego niedotlenienia. Bezmyślność lekarzy nie zna granic.
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 13-12-2012 o 14:54

  10. #330
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Gdzieś czytałam, że najwięcej dzieci przychodzi na świat we wtorek to może wtedy uparciuszka się zdecyduje.

  11. #331
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Lena wtorkowa jest ale to już by było przegięcie chyba,tyle dni po terminie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  12. #332
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Lena wtorkowa jest ale to już by było przegięcie chyba,tyle dni po terminie
    Ja się urodziłam w piątek i Laura też, fajnie by było jakby drugie też tak zechciało hmm może druga kluska chce kontynuować rodzinną tradycję, ale chyba nie ma na to szans.. Imię wybrane? Pamiętam, że coś mówiłaś o Liwii, zostaje czy zmieniliście zdanie?

  13. #333
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Lena wtorkowa jest ale to już by było przegięcie chyba,tyle dni po terminie
    To będzie prawie dwa tygodnie?
    Tu chyba Ananke i Karusek jakoś tyle przenosiły, koniecznie szukać wątków dla pokrzepienia?
    Też z wtorku jestem

    Zamówiłam portki, przesyłka wyszła gratis, bo uzbierało się 5 par.
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  14. #334
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    To będzie prawie dwa tygodnie?
    Tu chyba Ananke i Karusek jakoś tyle przenosiły, koniecznie szukać wątków dla pokrzepienia?
    Też z wtorku jestem

    Zamówiłam portki, przesyłka wyszła gratis, bo uzbierało się 5 par.
    Jak bym miała czekać do wtorku to już by 14 dni było, myślę że tyle to mi chodzić nie pozwolą. Wątki właśnie czytam, wcale mnie nie pocieszają
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  15. #335
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Jak bym miała czekać do wtorku to już by 14 dni było, myślę że tyle to mi chodzić nie pozwolą. Wątki właśnie czytam, wcale mnie nie pocieszają
    Ojtam ojtam, nie pocieszają. Doczekały się dziewczyny? Jak z łożyskiem ok, to ok. A gdzie w końcu rodzisz, bo rozmawiałyśmy i nie wiem, na czym stanęło.
    Ale co ja tam wiem, moi pośpieszni, uda ściskałam, żeby nie uciekli
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  16. #336
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Ojtam ojtam, nie pocieszają. Doczekały się dziewczyny? Jak z łożyskiem ok, to ok. A gdzie w końcu rodzisz, bo rozmawiałyśmy i nie wiem, na czym stanęło.
    Ale co ja tam wiem, moi pośpieszni, uda ściskałam, żeby nie uciekli
    W sumie to nie wiem co teraz się tam w środku dzieje, u lekarza byłam w piątek było w porządku. Mam nadzieje, że się nic nie zmieniło. Chyba na Zaspę pojadę jak będzie czas ewentualnie na Kliniczną w razie wu Doczekać się doczekały ale ile się naczekały
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  17. #337
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Edycja
    Aguś GRATULUJE!! Nie spodziewałam się, że tak szybko wam to pójdzie
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 16-12-2012 o 10:58

  18. #338
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Witaj po tej stronie brzucha Zuziu
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  19. #339
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Zuziolku mały uparciuszku, cieszymy się, że do nas zawitałaś wreszcie
    15. rodzą się fajne dziewczyny, może o to chodziło
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  20. #340
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Aga gratulacje!!! samych przespanych nocy życzę i najlepszego dla Zuzi
    Domik 4.03.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •