Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 57891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #281
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Wyrobisz się w ogóle przed terminem? bo coś mi się zdaje, że nie oj uparta ta niespodzianka jest...
    bo te moje dzieci, to obie takie kozy są uparte
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  2. #282
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Byłam dzisiaj u gina, no i z maluchem wszystko dobrze nie wiem po co.. ale powiedziała płeć, wg niej wychodzi synek, ale to nic pewnego, bo nie dało się drugi raz potwierdzić. To dopiero 13tc. Teraz będę się zastanawiać.. eh Ci lekarze

  3. #283
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Byłam dzisiaj u gina, no i z maluchem wszystko dobrze nie wiem po co.. ale powiedziała płeć, wg niej wychodzi synek, ale to nic pewnego, bo nie dało się drugi raz potwierdzić. To dopiero 13tc. Teraz będę się zastanawiać.. eh Ci lekarze
    No to super, że wszystko w porządku a z płcią to faktycznie ciut szybko, no ale może chłopcy lubią się ujawniać już na początku B-)
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  4. #284
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    No to super, że wszystko w porządku a z płcią to faktycznie ciut szybko, no ale może chłopcy lubią się ujawniać już na początku B-)
    A ja czytałam, że dziewczynka i chłopiec na tym etapie mają wystające te części i to zależy od tego jak bardzo stoi hehe

  5. #285
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    A ja czytałam, że dziewczynka i chłopiec na tym etapie mają wystające te części i to zależy od tego jak bardzo stoi hehe
    http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  6. #286
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    http://www.babycentre.co.uk/pregnanc...rasoundexpert/

    Znam tą stronkę co podałaś zobacz moją

  7. #287
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Dziewczyny jakie chusty polecacie dla noworodka? bo myślę by sobie jakąś sprawić, ale czy są takie do maks 200zł? bo i tak bardziej kręcą mnie nosidła.

  8. #288
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Z tego co wiem, to na pewno powinna być złamana, więc najlepiej jakąś używaną a co do konkretnych nazw to już może As się wypowie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  9. #289
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Lice, rodzisz już? Nic nie wiem...

    Nosidła dla noworodka i niesiedzącego dziecka odradzają, więc tu nie pomogę, bo nosiłam w chuście.
    Z najlepszą chustą jest jak z prawdą i d..ą - każdy ma własną. Temat rzeka. Do 200zł imo spoko sobie znajdziesz fajną bawełnę, z domieszkami będzie trudno. Markową i niemarkową. Zależy, do czego Ci potrzebna i jak luźno podchodzisz do zakupów Poczytaj recenzje, popatrz na bazarku, co jest do wzięcia, a przy okazji pomacasz sobie, mam girasola teraz, lice też, Asiajka miała chyba rapalkę. Jak dasz radę, to podjedź na spotkanie kk, dziewczyny mają zawsze różne chusty.
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  10. #290
    Chustonoszka Awatar asiajka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    52

    Domyślnie

    Ja miałam LL ale wymieniłam się na nosidło więc też nie pomogę

    Aga myślałam dzisiaj o Tobie, też jestem ciekawa czy już rodzisz
    Domik 4.03.2012

  11. #291
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    No więc uparte dziecię mam:-/ siedzi nadal i póki co nigdzie się nie wybiera
    A co tam u Was? Dawno się nie widziałyśmy!
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  12. #292
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Aga no to jak Ty przenosiłaś to ja się mogę liczyć z wcześniejszym porodem u nas było tak, że mąż wziął sobie 10 dni urlopu na ten czas i czekaliśmy.. a tu nic oczywiście w dzień kiedy miał iść do pracy w nocy już rozgrywała się akcja odchodzenia krwistego czopu do pracy poszedł a ja byłam sama w domu i siedziałam jak na szpilkach aż w końcu zmusiłam go żeby przyszedł do domu i pojechaliśmy do szpitala. Mogliście też tak zrobić te dzieci to takie nieposłuszne są.. teraz to będę musiała mamę wołać na 2-3tyg. wstecz tylko czy to przeżyje. Mieszkała z nami maks 10dni i momentami było ciężko.

  13. #293
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ania damy radę na pewno kiedyś się spotkamy

  14. #294
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Aga jutro urodzisz zobaczysz mała chce mieć piękne wejście 12.12.2012 jeszcze dodam, że może ma plany wyjść o godz. 12:12 z zegarkiem w ręku

  15. #295
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Aga jutro urodzisz zobaczysz mała chce mieć piękne wejście 12.12.2012 jeszcze dodam, że może ma plany wyjść o godz. 12:12 z zegarkiem w ręku
    Tyż się tak łudzę
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  16. #296
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Tyż się tak łudzę
    Lepiej zacznij się szykować albo czas zacząć szukać osoby, która działa Ci mocno na nerwy, wielka kłótnia i poród gwarantowany
    Ostatnio edytowane przez Tamarin ; 11-12-2012 o 15:11

  17. #297
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Lepiej na spokojnie, stres spowalnia akcję porodową Ale schodów na klatce masz dużo, możesz podreptać w tą i z powrotem
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  18. #298
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Lepiej na spokojnie, stres spowalnia akcję porodową Ale schodów na klatce masz dużo, możesz podreptać w tą i z powrotem
    Dreptam, dreptam nawet z 13 kilowym obciążeniem dzisiaj wieczorem będę już chyba po nich biegać

    Gdzie byłaś jak Cię nie było? Wszystko w pożądku?
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  19. #299
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ja i tak stawiam na 12.12

  20. #300
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta

    Gdzie byłaś jak Cię nie było? Wszystko w pożądku?
    Byłam cały czas, czytałam tylko nie pisałam Wojtek ostatnio robi sobie ze mnie smoczka, całą noc z jednego cycka na drugiego i nie mogę się plecami odwrócić bo zaraz afera Męczy mnie to dość mocno i do tego wstaje jeszcze wcześniej - między 4 a 6, później ma krótką drzemkę i zaraz jak pójdzie spać to wstaje Ola. W przyszłym tygodniu znów dostanę zlecenia więc będę siedzieć po nocach i tym razem trudno mi to sobie wyobrazić Dziś będziemy też odstawiać też Oli butlę z mlekiem do łóżeczka po wizycie u lekarza (zakaz picia na leżąco), więc spodziewam się hardkoru. Poza tym w porządku
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •