Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 35678910111213141516171819202123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #241
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    wlazłam tu przez przypadek ale się wypowiem Wejherowo dalej polecam

  2. #242
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    wlazłam tu przez przypadek ale się wypowiem Wejherowo dalej polecam
    A co tam przypadek, zapraszamy na kawkę, daleko nie masz
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  3. #243
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Wojewódzki wita.. no i oczywiście nie polecam orientujecie się może, gdzie starają się chronić krocze i poród jest aktywny?
    o wojewódzkim to nie słyszałam nigdy nic dobrego... niestety. Podbiłam wątek podlinkowany przez As, zobaczymy Tamarin czy coś się zmieniło :]
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  4. #244
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Lice jak tam przygotowania do porodu ? ja w 38t6d miałam Laurę już przy sobie aż sentymenty mnie biorą jak patrzę na Twój suwaczek.

  5. #245
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Lice jak tam przygotowania do porodu ? ja w 38t6d miałam Laurę już przy sobie aż sentymenty mnie biorą jak patrzę na Twój suwaczek.
    Torba spakowana wydaje mi się że skurcze też są nastawienie, że urodzę każdej chwili też u mnie występuje Za to moja teściowa, miała sen proroczy iż urodzę w jej imieniny 4 grudnia

    Sunrise Sto Lat dla Oli
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  6. #246
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    O ho ho, ale imprezka, to co, Lice, kiedy rodzisz Barrabarrę?

    Ola, całusy od ciotki AS, słodzizno Niech Ci brat nie dokucza, zabawy cieszą i w ogóle niech Ci kolorowo w życiu będzie!
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  7. #247
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    O ho ho, ale imprezka, to co, Lice, kiedy rodzisz Barrabarrę?

    Ola, całusy od ciotki AS, słodzizno Niech Ci brat nie dokucza, zabawy cieszą i w ogóle niech Ci kolorowo w życiu będzie!
    Never!!! zacisnę nogi, byle by to nie był 4 grudnia

    Jak zdrówko As?
    moje dziecie, teraz jak na złości się rozchorowało a na dodatek idą jej trójki i jest mega marudna a ja padam przy niej. Czy jak waszym dzieciom szły zęby, to też w nocy przez sen krzyczały Dobrze, że mój M ma wolne bo inaczej to bym oszalała.
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  8. #248
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Senkju senkju dziewczyny w imieniu Oli

    Aga, Ola krzyczy przez sen do tej pory
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  9. #249
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Nie wiem, jak zdrowie, jeszcze żyję, mimo kaszlu. A dziś jestem złachana - goście i do tego jeszcze Maniek poszedł spać 10:30

    Te nocne wrzaski nie muszą być od zębów, jest jeszcze 100 innych powodów Pocieszyłyśmy Cię?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  10. #250
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    A mnie to chyba zaćmienie jakieś ogarnęło. Aniu, najserdeczniejsze życzenia dla Michała od ciotki Ani i dzieciaków
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  11. #251
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    dziękujemy Miś dostał połowę prezentów z Zygzakiem i niemal fruwał
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  12. #252
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ale ze mnie gapa spóźnione życzenia dla solenizantów góryyyy prezentów i dużo zdrowia!!!

  13. #253
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    Torba spakowana wydaje mi się że skurcze też są nastawienie, że urodzę każdej chwili też u mnie występuje Za to moja teściowa, miała sen proroczy iż urodzę w jej imieniny 4 grudnia

    Sunrise Sto Lat dla Oli
    Z całego serca jak już tak bardzo chcesz mieć córę przy sobie życzę Ci żebyś urodziła śliczną zdrową "niespodziankę" przed 40tyg.

  14. #254
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Nie wiem, jak zdrowie, jeszcze żyję, mimo kaszlu. A dziś jestem złachana - goście i do tego jeszcze Maniek poszedł spać 10:30

    Te nocne wrzaski nie muszą być od zębów, jest jeszcze 100 innych powodów Pocieszyłyśmy Cię?
    As Ty weź mnie kiedyś trzepnij Oczywiście dla Miśka również najserdeczniejsze życzenia


    z tymi krzykami to masakra dzisiaj pół nocy z głowy znowu miałam. Mała od 3 do 6 nie spała, znowu ma taki katar, że szlag mnie trafia

    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Z całego serca jak już tak bardzo chcesz mieć córę przy sobie życzę Ci żebyś urodziła śliczną zdrową "niespodziankę" przed 40tyg.
    Chciałabym już rodzić, ale jak sobie pomyśle że mam zostawić moje małe dziecko z katarem i tatusiem który nie 'umie' obsłużyć fridy to mi się odechciewa
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  15. #255
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lice Zobacz posta
    As Ty weź mnie kiedyś trzepnij Oczywiście dla Miśka również najserdeczniejsze życzenia


    z tymi krzykami to masakra dzisiaj pół nocy z głowy znowu miałam. Mała od 3 do 6 nie spała, znowu ma taki katar, że szlag mnie trafia



    Chciałabym już rodzić, ale jak sobie pomyśle że mam zostawić moje małe dziecko z katarem i tatusiem który nie 'umie' obsłużyć fridy to mi się odechciewa
    Tatuś wyglądał ostatnio całkiem normalnie, nie przewiduję problemu Przestaniesz Ty robić z Tatusia tumana i nieuka, hę? Bo przyjdę i nakopię.
    edit: Miś będzie skakał na takiego Zygzaka
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  16. #256
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Jak będzie sam to będzie musiał się nauczyć oni tylko na takich nieporadnych wyglądają

  17. #257
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Tatuś wyglądał ostatnio całkiem normalnie, nie przewiduję problemu Przestaniesz Ty robić z Tatusia tumana i nieuka, hę? Bo przyjdę i nakopię.
    edit: Miś będzie skakał na takiego Zygzaka
    Cytat Zamieszczone przez Tamarin Zobacz posta
    Jak będzie sam to będzie musiał się nauczyć oni tylko na takich nieporadnych wyglądają
    Kurcze powiem Wam w tajemnicy, że mój M mnie dzisiaj zaskoczył mega. W prawdzie nie w opiece nad dzieckiem, ale jak wróciłyśmy ze spaceru to mieszkanie na błysk wysprzątane nawet okna umyte bo stękałam, że brudne i muszę umyć przed porodem
    Może z dzieciem też sobie poradzi i nie będzie głodne i brudne chodziło, podczas mojej nieobecności
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  18. #258
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    No! Pierwsze wrażenie, jakie zrobił Twój mąż podtrzymane
    Możesz iść już rodzić?

    Może z dzieciem też sobie poradzi i nie będzie głodne i brudne chodziło, podczas mojej nieobecności
    Dobry brud nie jest zły, dzieci w brudzie żyją i nie giną, onienienienie. A dziecko przy ostatnim spotkaniu się samo ze stołu poczęstowało, może tacie coś skubnie? Albo psu? Dadzą sobie radę, najwyżej poślą po posiłki dwa piętra niżej (czytajcie: do babci)


    Uwaga, dość śmichów, niektóre z nas mogą od nowego roku zapłacić mniej za śmieci niż przewidziano w cenniku, patrzyć i wypełniać: http://pruszczgdanski.pl/pl/aktualno...mi-komunalnymi
    Ponieważ w gminie jest dużo domków, to mogą niestety wygrać ryczałty i akurat u nas to będzie duuuuuża podwyżka
    Ostatnio edytowane przez AS ; 24-11-2012 o 00:11
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  19. #259
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Mi się ryczałtowa właśnie najlepiej opłaca

  20. #260
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    A no to co innego, ale większość blokowiczów dopłaci 20-30 zł
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •