Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2456789101112131415161718192022 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 485

Wątek: Pruszcz Gdański i okolice

  1. #221
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    W pazdzierzu nie dostalismy, pomyslimy
    BTW czy możesz zrobic fotkę czapy na modelce i podesłać mi mailem?
    ło matko no dobra i tak Wszystkiego Najlepszego( a to Ola ma w listopadzie)
    Zdjęcia nawet mam, zaraz szukam i wyśle
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  2. #222
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Halo halo może nas dzisiaj odwiedźcie dziewczyny? Daria z wózkiem pomożemy
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  3. #223
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    My chorujemy z Młodym
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  4. #224
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Ja choruję, Mań choruje
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  5. #225
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    My chorujemy z Młodym
    Cytat Zamieszczone przez AS Zobacz posta
    Ja choruję, Mań choruje
    szkoda, zdrowia więc życzymy
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  6. #226
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny - mam do Was gorącą prośbę.
    Wiele wskazuje na to, że od stycznia dołączę do mieszkańców Pruszcza i tu zaczynają się schody - muszę wyszukać jakiegoś mieszkania do wynajęcia. Czy możecie mi polecić jakiś lokalny serwis z ofertami? Póki co to znalazłam trojmiasto.pl., ale może istnieje coś jeszcze (prócz ogólnopolskich)? Jakbyście mogły pomóc, byłabym wdzięczna.

  7. #227
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MalgosiaN Zobacz posta
    Cześć dziewczyny - mam do Was gorącą prośbę.
    Wiele wskazuje na to, że od stycznia dołączę do mieszkańców Pruszcza i tu zaczynają się schody - muszę wyszukać jakiegoś mieszkania do wynajęcia. Czy możecie mi polecić jakiś lokalny serwis z ofertami? Póki co to znalazłam trojmiasto.pl., ale może istnieje coś jeszcze (prócz ogólnopolskich)? Jakbyście mogły pomóc, byłabym wdzięczna.
    Z tego co wiem to chyba trojmiasto.pl ma najwięcej ofert, możesz sprawdzić i tu http://pruszcz.com/ogloszenia?sid=137:Mam-do-wynajecia
    A interesuje Cię jakaś konkretna okolica? Bo u mnie na osiedlu, widziałam ostatnio jakieś ogłoszenia o wynajmie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  8. #228
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Kompletnie nie wiem co mnie interere
    Dowiedziałam się w tym tyg., że może być taka akcja i muszę się zapoznać z terytorium

  9. #229
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    to jak się natknę na jakieś ogłoszenie, to spiszę nr telefonu. Jeżeli taka forma Cię interesuje, oczywiście
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  10. #230
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    To ma być tylko Pruszcz czy mogą być sąsiednie wsie?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  11. #231
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Ania dobrze, że jesteś mam pytanie. Pamiętasz jak rodziłaś Mariusza to w co go ubierałaś w szpitalu? bo pakuje torbę i tak się zastanawiam, czy brać bodziaki czy raczej pajace. Na oddziale poporodowym pewnie i tak ciepło ale sama nie wiem, Lene ubierałam w krótkie body ale to czerwiec był a teraz to nie wiem, zgłupiałam normalnie
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  12. #232
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Licuszku, miałam pajace, bo mnie irytuje, łagodnie mówiąc, przepychanie dziecka przez bodziaka Miałam też jakieś takieś zapinane koszulki z długim rękawkiem, ale bez zapięcia w kroku, żeby był łatwy dostęp do pieluchy. Jak nam było za ciepło, to rozpinałam przód i po krzyku. Z tym, że myśmy razem spali, cycali i w ogóle nam rajsko było. Prawie żadnych kłopotów zdrowotnych, poza nieopanowanym głodem i brakiem mleka.
    Trafiłam na salę z kobietkami, które normalnie wietrzyły, więc nie było kłopotu.
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  13. #233
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    O to wypakuje te bodziaki i wezmę po jednej sztuce, bo pół torby zapakowałam no, ale tak szansy na to, że zmarznie na oddziale to raczej nie ma
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  14. #234
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    MałgosiaN zerknij też tu http://dom.gratka.pl/mieszkania-do-w...z_gdanski.html

    Aga, spakuj mężowi siatki z ubrankami, w razie czego Ci dowiezie co trzeba Ja Olę ubierałam tylko w pajace z tych samych powodów co Ania, ale Wojtka już wciskałam w bodziaki
    Ostatnio edytowane przez Sunrise ; 16-11-2012 o 21:08 Powód: literówka
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  15. #235
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    MałgosiaN zerknij też tu http://dom.gratka.pl/mieszkania-do-w...z_gdanski.html

    Aga, spakuj mężowi siatki z ubrankami, w razie czego Ci dowiezie co trzeba Ja P;ę ubierałam tylko w pajace z tych samych powodów co Ania, ale Wojtka już wciskałam w bodziaki
    Ale Wojtek wiosennym dzieckiem jest
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  16. #236
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    Ja pierdziekam - dziewczyny, jestem naprawdę pod wrażeniem odzewu!
    Lice: oczywiście że wszelakiej maści telefony mnie interesują, jednak na początek dogadam się z El Prezesso od kiedy będę startowała. Jak już będę znała konkrety na pewno się odezwę.
    Jaaa, ale fajnie, e takie babeczki będę miała obok siebie!

  17. #237
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    To ja miałam jeszcze inną metodę pajacy nie lubię, stosowałam bodziaki po całości rozpinane/kaftaniki i na to śpioszki obojętnie jaką metodę wybierzesz, każda będzie dobra. W szpitalu zimą okropnie grzeją, na korytarzu była tablica z temp. i było 26/27 stopni to wyobraź sobie co było w małych salkach.. my tam umierałyśmy z ciepłoty, a jak poprosiłyśmy położną o zakręcenie grzejnika to powiedziała, że mamy sobie okna otwierać i dzieci przykryć.. Naczytałam się wiele co trzeba wziąć ze sobą do szpitala i największą głupotą był szlafrok, było tak gorąco, że najchętniej bym chodziła nago

  18. #238
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Spakowałam pajacyki bo faktycznie, chyba będzie najwygodniej, body też ale po jednej sztuce z długim i krótkim rękawem. Najwyżej mi dowiozą resztę, tak jak dziewczyny mówią
    jak ja w czerwcu rodziłam, to też była maskara i nawet wietrzenie nic nie dawało a co do szlafroka to ja miałam, taki mega cieniutki i zakładałam go, tylko jak wychodziłam z sali na odwiedziny
    Tamarin a gdzie Ty rodziłaś?? pewnie pytałam, ale skleroza ciążowa jeszcze trwa
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  19. #239
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Wojewódzki wita.. no i oczywiście nie polecam orientujecie się może, gdzie starają się chronić krocze i poród jest aktywny?

  20. #240
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Osz Ty... Współczuję i trzymam kciuki za szybki powrót do domu &
    W gdańskich szpitalach raczej było jest ciężko z porodami aktywnymi i naturalnymi. Za moich czasów Wejherowo i Puck dawały szansę, nie wiem, jak na klinicznej, a w praktyce pewno dużo zależy od położnej.
    Tu masz trochę opinii http://chusty.info/forum/showthread....hlight=szpital Może jak podbijesz, to dostaniesz świeższe opinie?
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •