Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33

Wątek: Pozdrowienia z Pruszcza Gdańskiego :)

  1. #1
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie Pozdrowienia z Pruszcza Gdańskiego :)

    Witam wszystkich Jestem mamą Oli i Wojtusia, między którymi jest 1,5 roku różnicy. Pierwszy raz trafiłam na forum w poszukiwaniu wskazówek odnośnie wiązania chust. Miałam bardzo ambitne plany noszenia Oli jak najdłużej się da, a niestety nawet dobrze nie zaczęłam Pierwsze (i kolejne) próby jej wiązania skończyły się klęską a później całkowitą rezygnacją, kiedy odradzono mi chustowanie przy wzmożonym napięciu mięśniowym. Po urodzeniu Wojtka szukałam tu kogoś z Pruszcza, kto pomógłby mi nauczyć się wiązać małego, ale koniec końców sprzedałąm chustę, poczytałam tu trochę o nosidłach, przymierzyłam Wojtka do Tuli i Bondolino i zdecydowałam się kupić to drugie, nb z ogłoszenia na forum Właśnie czekam na kuriera z przesyłką.
    Zaliczyłam też po drodze nieudany zakup Bebelulu Lulu :/ Powinnam była poczytać więcej opinii przed zakupem.
    Szkoda, że nie udało mi się oswoić z chustą, bo za każdym razem, kiedy widzę mamę z chuścioszkiem to buzia sama mi się uśmiecha. Zastanawiam się od niedawna (pod wpływem forum, a jakże ) nad pieluchami wielorazowymi, choć mąż próbuje mi to wybić z głowy. Póki co dalej podczytuję, bo z natury jestem małomówna i wolę słuchać/czytać niż mówić/pisać, a każdy post kilka razy czytam zanim wyślę Mimo wszystko będę starać się odzywać, bo warto. Miłego dnia i nadchodzącego weekendu

  2. #2
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Witaj na forum

    Ja tez zaczynałam z Bebelulu i też mi nie wychodziło. Potem były chusty tkane, ale prawdziwą przyjemność z noszenia miałam dopiero przy nosidłach. Tak więc głowa do góry!

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Hej, znajdziesz tutaj sporo osób z Pruszcza m.in. i mnie nie miałam nigdy styczności z chustami, ale za to kocham miłością wielką wielorazówki pozdrawiam

  4. #4
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    I mnie, chociaż z Rotmanki! Z wielo mam kontakt u znajomych za to chustuję z powodzeniem
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  5. #5
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    Witaj

  6. #6
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    witaj

  7. #7
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    Witamy
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

  8. #8
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe przyjęcie
    Tak właściwie to jestem z Juszkowa, ale czuję się pruszczanką, bo przeprowadziliśmy się dopiero niedawno. Robiliście może jakieś forumowe spotkania w tej okolicy?

    Tamarin gdybyś w najbliższym czasie sprzedawała jakieś pieluszki to pamiętaj o mnie, będę szukała czegoś na próbę dla około 6-kilowego szkraba

    Bondolino doszło, dwa razy Wojtek już w nim siedział i kończyło się dosyć szybkim płaczem, choć na początku miał zadowoloną minę. Był najedzony, wyspany i przewinięty. Oby to była kwestia przyzwyczajenia

  9. #9
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Witaj super, że pruszczanek coraz więcej. Ja ostatnio rzadko noszę, ale po porodzie mam zamiar to nadrobić U mnie też będzie 1,5 roku różnicy między dzieciakami
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Dziękuję za miłe przyjęcie
    Tak właściwie to jestem z Juszkowa, ale czuję się pruszczanką, bo przeprowadziliśmy się dopiero niedawno. Robiliście może jakieś forumowe spotkania w tej okolicy?

    Tamarin gdybyś w najbliższym czasie sprzedawała jakieś pieluszki to pamiętaj o mnie, będę szukała czegoś na próbę dla około 6-kilowego szkraba

    Bondolino doszło, dwa razy Wojtek już w nim siedział i kończyło się dosyć szybkim płaczem, choć na początku miał zadowoloną minę. Był najedzony, wyspany i przewinięty. Oby to była kwestia przyzwyczajenia
    Ja niestety nie miałam okazji jeszcze dziewczyn poznać, ale może kiedyś się uda Sunrise a ile Twoje dzieci mają lat/mieś. ? moja ma 19mieś. a pieluchujemy w zasadzie od listopada, więc niestety nie posiadam malutkich pieluszek. Późno zaczęłam. Zbieram dopiero malutkie pieluszki na drugie dziecko, które "kiedyś" się pojawi.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    A S0nata na bazarku pieluchowym czegoś nie sprzedaje? Coś mi mignęło? S0nata jest z Pruszcza
    Juszkowo to już rzut szmatą ode mnie, czasem tam wędrujemy na spacerki
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  12. #12
    Chustofanka Awatar wetówka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    346

    Domyślnie

    Witaj

  13. #13
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Ola ma 21 miesięcy a Wojtuś 3 i trochę Zaraz zerknę na bazarek na pieluchy. AS, jak będziesz miała w planach zawędrować na Osiedle Kwiatowe to zapraszamy do nas Tamarin, lice a Wy w jakiej części Pruszcza mieszkacie?

  14. #14
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Które miejsce to osiedle Kwiatowe? Za obwodnicą od str. Pruszcza licząc? Możemy się przejść
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  15. #15
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Ola ma 21 miesięcy a Wojtuś 3 i trochę Zaraz zerknę na bazarek na pieluchy. AS, jak będziesz miała w planach zawędrować na Osiedle Kwiatowe to zapraszamy do nas Tamarin, lice a Wy w jakiej części Pruszcza mieszkacie?
    Ja na Obr. Wybrzeża za Fartem więc też mamy do was niedaleko
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  16. #16
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Od strony Pruszcza przed obwodnicą. Może kojarzysz szeregowce, które z obwodnicy właśnie widać - to tam.
    lice, może to Ciebie kiedyś mijałam jak szłam z wózkiem Obr.Wybrzeża
    Ostatnio edytowane przez Sunrise ; 18-08-2012 o 23:54
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  17. #17
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Jeszcze się okaże, że to Juszkowo, co w środku Rotmanki przy Konwaliowej jest, czyli będzie dopiero, bo tam pola
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  18. #18
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunrise Zobacz posta
    Od strony Pruszcza przed obwodnicą. Może kojarzysz szeregowce, które z obwodnicy właśnie widać - to tam.
    lice, może to Ciebie kiedyś mijałam jak szłam z wózkiem Obr.Wybrzeża
    Możliwe a jakim wózkiem śmigacie?? Od Ciebie z osiedla to chyba tylko jedną mamę kojarzę chodzi z maluszkiem w wózku w biało czarne kwiaty o ile nie mylę osiedla
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  19. #19
    Chustofanka Awatar Sunrise
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Juszkowo/Pruszcz Gdański
    Posty
    162

    Domyślnie

    Od strony Pruszcza patrząc w stronę obwodnicy to jest to osiedle po lewej stronie. Pierwszy skręt w lewo po minięciu tablicy Juszkowo. Jest tam sporo domków jednorodzinnych a na końcu nasze szeregowce. My śmigamy beżowym abc design zoom jak we dwójkę a jak z jednym dzieciem to ciemnobrązowym Jedo
    Ania, mama Oli (22.11.2010) Wojtka (08.05.2012), Martynki (*04.01.2014+) i Helenki (04.02.2017)

  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Ja mieszkam w centrum Pruszcza, więc chyba do was mam najdalej zresztą nie mieszkam od urodzenia tutaj, tylko dopiero od kilku lat, więc nie znam się na wielu ulicach, słyszałam o Rotmance, ale nie wiem, gdzie ona się dokładnie znajduje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •