Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Nowy Vatanai złoto-zielony

  1. #21
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Piękny! Vatki są piękne. Żałuję, że w żadnym dotąd nie ponosiłam

  2. #22
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Jak zobaczyłam tę chustę, od razu zawołała do mnie "mamusiu" Moje kolory! Na żywo kolory dokładnie oddają zielonego melona z pomarańczowych środkiem. Niestety fotek w akcji nie będzie, ponieważ chuścioszka wciąż w brzuchu.
    Chusta jest cienka i dość sztywna, polepszyło jej się po praniu i prasowaniu.





    a czy ta zielona strona jest bardziej taka w kolorze jak na Twoich zdjeciach, czy jak na drugim zdjeciu vatka (z pierwszego postu???). i czy to cudo gdzies w ogole mozna kupic??? nie, zebym koniecznie chciala teraz nowego vatka, dziecie juz raczej lzejsze nie bedzie, ale z ciekawosci pytam
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #23
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Natalo, nie wiem co pokazuje Twój monitor, więc na pytanie pierwsze trudno mi odpowiedzieć.

    Chusta wygląda jak melon: http://drinks.net.pl/wp-content/uplo...1/10/melon.jpg

    Zielona strona jest dość jasna, zielona ale z nutami szarości, natomiast pomarańczowa jest bardziej żółta niż zdjęcie Vatka. Powiem tak - jak wyjęłam z paczki to się zdziwiłam, ale in plus.

    Mieszkam w Holandii, więc naturalnym miejscem zakupów była dla mnie Slingomama: http://www.slingomama.nl/ - ceny są takie same jak na stronie Vatanai, a wybór wzorów dużo większy.

  4. #24
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Natalo, nie wiem co pokazuje Twój monitor, więc na pytanie pierwsze trudno mi odpowiedzieć.

    Chusta wygląda jak melon: http://drinks.net.pl/wp-content/uplo...1/10/melon.jpg

    Zielona strona jest dość jasna, zielona ale z nutami szarości, natomiast pomarańczowa jest bardziej żółta niż zdjęcie Vatka. Powiem tak - jak wyjęłam z paczki to się zdziwiłam, ale in plus.

    Mieszkam w Holandii, więc naturalnym miejscem zakupów była dla mnie Slingomama: http://www.slingomama.nl/ - ceny są takie same jak na stronie Vatanai, a wybór wzorów dużo większy.
    dzieki bardzo

    juz wszystko wiem - na zdjeciu vatka ona jest taka cudnie ciemno-zielona. od razu mi sie zrobilo tak a jak bardziej jasna z szarawym, to moj portfel od razu zrobil ufff faktycznie, jak melon wyglada

    ciekawe, wygooglalam nazwe i znalazlam tylko w tym jednym holenderskim sklepie...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #25
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    dorzuce swoje trzy grosze - porównanie solsbury i slunecnice (sunflower)
    sunflower zdecydowanie poniesie starsze dzieci, to bardzo porządna, nośna szmatka





  6. #26
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Jano
    ach! przygarnęłabym obie! są bardzo moje

  7. #27
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Jano
    ach! przygarnęłabym obie! są bardzo moje
    solsbury w poniedziałek leci do nowego domu (rozum wstretny podpowiedział, ze nie moge miec dwóch tak podobnych do siebie chust ) , slunecnice nie oddam dopiero nabyte i poleca dalej jak mi dziecię wyrośnie

    nadal nie mogę się na nie napatrzeć, nitki w zielonym są zniebieskie i zielone co suma summarum daje mocny zielony kolor

  8. #28
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Jana boskie fotki ♥
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  9. #29
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Aaa... cudna! Uwielbiam labirynty vatka- do tego zielona!
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •