Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 61

Wątek: FuzziBunz, kieszonka (rozmiarowa)

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    A czy ktoś już używał nowe Fuzzi Bunz One Size?

    Podoba mi się w system regulacji gumek przy nóżkach, bo szukam czegoś, co nie będzie się odciskać. Tzn. podoba mi się w teorii, bo w praktyce, to nie wiem. Ktoś testował?

  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    ja fuzzi bunz badzo lubię. generalnie dobrze trzymają rozmiarówkę, więc trzeba kierować się wytycznymi kilogramowymi.

    one size właśnie testuje i mi się posoba. ma regulację zupełnie inną niż wszystkie one size, bo tylko reguluje się gumke przy nózkach. ale to działa.
    pupa troszkę większa niż w "rozmiarówce"


    jesli chodzi o napy to nie miałam żadnych problemów. pamiętajcie o jednym: jak odpibnamy napy w jakiejkolwiek pieluszce to nie ciągniemy "na chama", tylko drugą ręką lekko prztrzymujemy materiał...
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  3. #23
    Chustomanka Awatar Foxy Lady
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Warszawa Włochy :)
    Posty
    633

    Domyślnie

    ja bardzo lubię FB (na razie używamy S), za to, że są takie plastyczne i nieduże na niedużej pupie
    problemem mym jest zazwyczaj szerokość pieluszki w kroku (zbytnia)
    FB są na tyle miękkie, że problem znika
    pupa w nich mała
    są mięciutkie
    i mają fajny wkład

    bardzo chciałam je pochwalić
    Helenka piękna 23 lipca 2009



  4. #24
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Co do OneSize, to nawet nie pomyślałam że można mieć problemy z napami.
    wg mnie pożadne, choć na pewno słabiej trzymają niż wonderoo.
    Wg mnie pielucha zgrabna, choć mogliby dawać w tej cenie więcej wkładki chłonnej, bo w BG i wonderoo wkładki jest po prostu więcej. Nie wiem jak sie będą sprawować przy większym dziecku tzn ile wytrzymają, no w podróży
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  5. #25
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Czarnylas
    Posty
    55

    Domyślnie

    a ja nie polubiłam się z FB ogólnie pieluszka fajna ale te napy jeszcze do tego dwa rzędy , to nie dla mnie

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Pieluszka Fuzzi Bunz OneSize z regulacją rozmiaru na gumki.
    Bardzo ładna, dobre materiały, piękne wykonanie.
    Regulacja na te zwariowane rzędy napek też ok, choć wolę jeden rząd.
    Regulacja rozmiaru na gumki zupełnie nie dla nas. Wszystko fajnie do czasu prania. Wyciągam pieluszkę z pralki a tam końcówki tych gumek na zewnątrz. I trzeba ręcznie gumkę w 4 miejscach chować. Przy jednej pieluszce ok, ale jakbym miała 10 pieluszek, to sobie tego nie wyobrażam.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  7. #27
    Chustomanka Awatar ewinka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetta Zobacz posta
    Pieluszka Fuzzi Bunz OneSize z regulacją rozmiaru na gumki.
    Bardzo ładna, dobre materiały, piękne wykonanie.
    Regulacja na te zwariowane rzędy napek też ok, choć wolę jeden rząd.
    Regulacja rozmiaru na gumki zupełnie nie dla nas. Wszystko fajnie do czasu prania. Wyciągam pieluszkę z pralki a tam końcówki tych gumek na zewnątrz. I trzeba ręcznie gumkę w 4 miejscach chować. Przy jednej pieluszce ok, ale jakbym miała 10 pieluszek, to sobie tego nie wyobrażam.
    Yetko, jakieś zdjęcie? Bo ja zupełnie nie wiem, o co chodzi z tymi gumkami i regulacją, a FB rozmiarowe, to moje ulubione kieszonki

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Oj nie mam już tej pieluszki.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  9. #29
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    ewinka wejdż sobie na strone pieluszkarni o tu http://www.pieluszkarnia.pl/product-...a-Onesize.html i oglądnij filmik tam wszystko dobrze widać

    Jak dla mnie ta pieluszka one size jest rewelacyjna. Ma śliczne kolory zwłaszcza w stokrotki Bardzo mi się podoba ta regulacja gumkami bo można dopasować pieluszkę do kształtów dziecka i wtedy gumki nie uciskają np. w grube udka Ma dwie wkładki z 4 warstwowej mikrofibry także u nas wytrzymują w nocy 10 godzin bez przecieków. Regulacja napkami z dwoma rzędami jest też dobra bo można przy brzuszku mocniej zapiąć a w udkach luźniej. Jest zgrabna i nie robi dużej pupy.
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

  10. #30
    Chustofanka Awatar mama-japonka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kudowa-Zdrój
    Posty
    382

    Domyślnie

    Ja też jestem fanką FB one-size. Uważam, ze naprawdę dobrze się dopasowują, bo jednak regulacja rozmiaru napami z przodu to zawsze dodatkowa fałdka na przodku...

  11. #31
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetta Zobacz posta
    Pieluszka Fuzzi Bunz OneSize z regulacją rozmiaru na gumki.
    Bardzo ładna, dobre materiały, piękne wykonanie.
    Regulacja na te zwariowane rzędy napek też ok, choć wolę jeden rząd.
    Regulacja rozmiaru na gumki zupełnie nie dla nas. Wszystko fajnie do czasu prania. Wyciągam pieluszkę z pralki a tam końcówki tych gumek na zewnątrz. I trzeba ręcznie gumkę w 4 miejscach chować. Przy jednej pieluszce ok, ale jakbym miała 10 pieluszek, to sobie tego nie wyobrażam.
    Ja mam wlasnie 12 i strasznie sie mecze. Maly ma juz 6 tygodni a ja mam wrazenie ze co pranie musze te gumki przestawiac. No i niestety tez nie lubie jak mi sie roluja. Mam wrazenie ze one sie tez troche kurcza w praniu (gumki znaczy). Ale jak juz dopasuje to jest ok. Schna bardzo szybko no i nie przeciekaja.

  12. #32
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    uwiellbiam swoje stokroty FB one size - za superchłonność, zgrabność, design (w rzeczywistości są dużo ładniejsze niż na fotkach).
    bardzo mi się podoba idealne dopasowanie szerokości wkładek do szerokości pieluchy w kroku - dzięki temu pielucha "trzyma fason", nic nie wisi w kroku, wkładki nie rolują się i nic nie przecieka.
    2 rzędy napek też sa ok, dzięki temu można osobno wyregulować pas, osobno udka.
    regulacja rozmiaru gumkami bardzo fajna - odpada kłopot z za ciasnymi, odciskającymi się gumkami. też mnie czasem wkurzają, jak wyłażą z tych dziurek, ale na szczęście to nie zdarza się aż tak często. mam 4 pieluchy i nie narzekam.
    generalnie chodzi o to, aby ten jeden minus nie przesłaniał jednak plusów tej pieluchy, których jest zdecydowanie więcej

  13. #33
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    32

    Domyślnie

    o ile rozmiarówkowe uwiebiam, to te one size jakos mi nie przypadły do gustu własnie ze względu na regulacje gumkami, ale wygląd mają wprost rewelacyjny to najładniejsze pieluszki jakie miałam

  14. #34
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Przetestowalam dziś naszą pierwszą FB rozmiarową i jestem pod wrażeniem, brak jakichkolwiek odgnieceń, dwa rzędy napek to dla mnie super rozwiązanie, żadnych przecieków po 3 godzinach spaceru, rozmiar M dla mojego 6,5 kg dziecia jest zapięty na najmniejszy rozmiar tak że chyba na dlużej nam starczy. Muszę mieć ich wiecej !!!
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  15. #35
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Ja mam 3 kieszonki FB One size i jestem z nich zadowolona. Najfajniej zostały pomyślane te gumeczki, a to , że wychodzą i że jest dużo napów w ogóle mi nie przeszkadza

  16. #36
    Chustonówka Awatar beawit
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    42

    Domyślnie

    Mam Funzi Bunz i dla mnie super. Najbardziej podoba mi się regulacja gumkami - można mocno zapiąć przy noworodku i nic nie odstaje - czego nie mogę powiedzieć o innych one sizeach. Fajnie, ze wkładki są małe, znowu przy noworodku się super sprawdziły.
    Dużo napek jakoś nie odczuwam, może źle zapinam coś ? No i wzory bajeczneeeeeeeee
    Żabcia (stycz "08)
    Rybka (maj "10)

  17. #37
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Hej! A czy komus po suszeniu na zewnatrz (w sensie na słoneczku) odstała "folia" od PULa? U nas sie tak zrobiło. I nie wiem dlaczego . Jedyny winny to suszenie na sloncu.

  18. #38

    Domyślnie

    A ja mam FB od niedawna i mam z nimi, a zwłaszcza z jedną problem, że mi przecieka przy pachwinach.
    Macie na to jakiś sposób?

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Albo za bardzo mokra, albo polarek zatłuszczony i mocz zamiast wsiąkać, leci na boki.
    Spróbuj wymoczyć w płynie do mycia naczyń przed praniem.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  20. #40

    Domyślnie

    nalewam wody do miski, płynu na oko i moczę jakiś czas?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •