Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Co dla starszaka?

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Proszę o pomoc,
    od około dwóch miesięcy moja córa znów nie przesypia całej nocy bez sikania, ale problem w tym, że się nie budzi....
    Kupiłam dwie pieluszki na bazarku z wkładami - niby 13kg+, ale jedna ją uciska, nie nadaje się. Poradźcie, co w tym wypadku najlepiej zrobić? Budzić w nocy i prowadzić do toalety? Kupić inne pieluszki? Wypadki nie zdarzają się co noc, ale też jeszcze nigdy ona sama z siebie się nie obudziła, gdy jej się chciało siku... Też problem z prowadzeniem do toalety jest taki, że ona śpi na antresoli i najzwyczajniej nie da się jej szybko i bezproblemowo stamtąd ściągnąć - tzn. mi jest bardzo ciężko z wielkim brzuchem, nie mam jak tam wleźć, a wołanie nie zawsze daje rezultaty.
    Lepiej uprzeć się i budzić w nocy do skutku czy kupić inne pieluszki wielo? Ona jest już bardzo duża, wcześniej ładnie przesypiała całą noc, nie wiem dlaczego tak się dzieje.
    Ja będąc dzieckiem też przez długi czas miałam problemy z nocnym sikaniem, może taka uroda moja i jej? Kurczę, nie wiem już co robić, poratujcie radą

  2. #22
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    ja bym kupiła inne pieluszki, niemogą uciskać,moja cora jak nie sikała przez jakiś czas to potem znowu tochę sikała w nocy, by po krótkim czasie nic już kompltnie nie sikać w nocy. Orgranizm sam musi dojrzeć do nocnego odpieluchowania całkowitego
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #23
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Dla Franka na noc (duży jest) mamy FLIPy plus prefold. Oczywiście - budzimy raz, dwa razy w nocy na siusiu, ale pieluchę i tak zakładamy, bo zdarzają się częste wpadki. Niestety - u mnie to też chyba rodzinne, moje rodzeństwo długo miało problemy, z tego co pamiętam. Pocieszeniem jest - wszyscy wyrośli

  4. #24
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ja mam co prawda młodsze dziecię, ale widziałam ostatnio w pupeko takie formowanki: http://pupeko.pl/pieluszki/formowank...category_id=23 , mam takie tylko dla mniejszych dzieci i jestem mega mega zadowolona. Do tego flip i to może być dobra propozycja dla większego dziecka na noc. Może już ktoś sprawdził i się wypowie.

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  5. #25
    Chustonoszka Awatar pyriela
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sokołów Małopolski
    Posty
    95

    Domyślnie

    podepnę się pod temat mam 11miesieczniaka którego chcę pieluchować wielorazow. Co wybrać??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •