Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ahoj!

  1. #1
    Chustonówka Awatar ames
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    9

    Domyślnie Ahoj!

    Hej!

    Jestem mamą niespełna półrocznego Suslika Franka, niezmordowanym wędrownikiem z kompanią czworonożnych futrzastych łapek,właścicielką kota,żoną swojego męża,a w tym wszystkim trochę roztrzepaną osobą

    Jeszcze przed zajściem w ciążę wiedziałam,że będę chciała nosić mojego szkraba w chuście jak i pieluchować wielorazowo(ależ to wszystko działało napędzająco!). I tak też się udało niemalże od urodzenia z chustą,a z pieluszkami niecały miesiąc później z racji tego,że mój synek urodził się miesiąc wcześniej i jego pupka była dość mała(3kg). Teraz z kolei jest z niego cycoholik postury Małego Buddy

    Forum przeglądałam nie będąc zarejestrowana,a trafiłam tu szperając w googlach. Ostatnio łapię się na tym,że pożeram oczami i wyobraźnią chusty-chciałabym mieć ich więcej!!!aaaa!!!To naprawdę uzależnia Moja obecna (Storchenwiege Inka) bardzo dobrze się sprawuje lecz jest dość długa,co zaczyna mi już przeszkadzać w innych wiązaniach niż kieszonka. Za to dla mojego męża idealna. Marzeniem chustowym jest limitowany Girasol Symphuo......ale wygląda na to,że niestety już niedostępny

    Późną porą się witam,ponieważ właśnie majstrują swoją pierwszą handmade'ową chustę kółkowąNie wiem czy materiał się sprawdzi (babciny cienki len),ale spróbujemy

    Pozdrawiam

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Rzeczywiście jesteś nieco zakręcona . Wniosek nasuwa się sam-idealnie tutaj pasujesz .
    A we Wrocku masz super fajną i mocną ekipę!

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Witaj
    Będziesz tu pasowała

  4. #4
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Witaj
    Tak mi się coś wydaje, że jesteś mega pozytywną osóbką Witamy tym bardziej serdecznie

  5. #5
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    Witaj

  6. #6
    Chustonówka Awatar ames
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za super miłe powitanie

    Cytat Zamieszczone przez annya Zobacz posta
    A we Wrocku masz super fajną i mocną ekipę!
    No to pewnie wpadnę po uszy jak zacznę gdzieś spotykać,choć nie powiem coraz więcej chusto mam widujęa jak do sklepu z chustami wpadam(nie po chusty) to oczy się świecą i ręce świerzbią,że szok.

    Z tym zakręceniem to zapewne jak większość z was na forumsuuper

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    163

    Domyślnie

    hej ames
    Ile tu dolnośląskich wegetarian ostatnio


    "Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie..."


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •