Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 13151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 515

Wątek: Itti bitti, D'lish, sio, aio, Tutto, sio

  1. #441
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Mam fioletową SIO rozm S
    Moja mała chuda pupka waży teraz około 6 kg i pieluszka robi się ciasnawa. Pieluszka po kilkunastu praniach nadal wygląda przepięknie milutki materiał zewnętrzny , polar w środku prawie się nie skulkował. Bardzo porządnie uszyta, napy dobrze trzymają. Jeżeli chodzi o wkłady to:
    jak dla mnie za sztywne,
    długo schną,
    rewelacyjny sposób przypinania ich do kolorowych napków (mojemu mężusiowi strasznie się to spodobało). Troszkę jestem rozczarowana tą pieluszką, bo u mojej małej na pupce ona przecieka. Czytałam na forum, że u innych mam się ona sprawdza, dlatego jestem rozdarta czy kupować rozmiar wiekszą czy dać sobie spokój.

  2. #442
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Widziałyście nowe limity? Piękne są http://www.babipur.co.uk/shop/Reusab...duct_info.html

  3. #443
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda&Franio Zobacz posta
    Widziałyście nowe limity? Piękne są http://www.babipur.co.uk/shop/Reusab...duct_info.html
    Świetne...czemu w Polsce nie ma tych limitów? Pojawiły sie w Pieluszkarni jakieś inne..jakby ktoś zamawiał z tego sklepu to chętnie sie podłącze..

  4. #444
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Świetne...czemu w Polsce nie ma tych limitów? Pojawiły sie w Pieluszkarni jakieś inne..jakby ktoś zamawiał z tego sklepu to chętnie sie podłącze..
    limitowane Itti Bitti dostępne w Pieluszkarni to wzór chyba z wiosny tego roku, o nowych wzorach juz pisali na swoim profilu na f-b, więc pewnie niebawem i w Polsce sie pojawią

  5. #445
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    W pieluszkarni będą owszem ale dopiero za jakiś czas. Na razie zostaje nam chyba powzdychać do zdjęć na zagranicznych portalach.

  6. #446
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda&Franio Zobacz posta
    W pieluszkarni będą owszem ale dopiero za jakiś czas. Na razie zostaje nam chyba powzdychać do zdjęć na zagranicznych portalach.
    Ale już wiem na co czekać..bo chciałam zamówić jeden ze wzorów obecnych teraz ale jakoś mnie nie powaliły, a te nowe piękne tak ze nie wiem czy nie skuszę sie na więcej.

  7. #447
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Z poprzednich limitów mam tego zielonego Ponder - bardzo dużo zyskuje po założeniu a pupkę. Chętnie bym się przyłączyła do zagranicznego, grupowego zamówienia nowych limitów.

  8. #448
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda&Franio Zobacz posta
    Z poprzednich limitów mam tego zielonego Ponder - bardzo dużo zyskuje po założeniu a pupkę. Chętnie bym się przyłączyła do zagranicznego, grupowego zamówienia nowych limitów.
    No właśnie ja chciałam tego zielonego zamówić, najbardziej mi przypadł do gustu..a zakupów zagranicznych nie robiłam jeszcze i może bym spróbowała ale czytajac właśnie Twoj post o zamówieniu tych merynosków i zagubieniu paczki mam stresa..
    Ostatnio edytowane przez morla1 ; 29-10-2011 o 10:43

  9. #449
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Ale sprzedawca wysłał nam merynoski jeszcze raz i wczoraj właśnie wysłałam je do dziewczyn

  10. #450
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Dziewczyny są super ceny na itti bitti http://ittibitti.co.uk/index.php?mai...5d6b64eed2e736
    tylko wysyłka na terenie uk niestety ;( Czy znalazłaby się jakaś życzliwa forumka która pomogłaby w wysyłce do polski?

  11. #451
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Ja kupiłam ayannah - dla synka bo mi się strasznie podobała, a na żywo okazała się jeszcze piękniejsza I wcale nie jest dziewczyńska.
    Z tych nowych podoba mi się eton. I beach stripes ze starych, ale nigdzie już nie ma L-ek A poluję (może ma ktoś na zbyciu?)

  12. #452
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jak to jest z tym szeleszczeniem pulu?? Kupiłam kilka IB SIO używanych od kilku róznych osób i jedne szeleszczą pomimo zapewnienia że były używane zaledwie 2 miesiące, a inne nie szeleszczą?? Chodzi o sposób prania? Może detergent używany do prania? No sama nie wiem.
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  13. #453
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Też mnie to zastanawia - kupiłam 2 używki od tej samej osoby - jedna szeleści, a druga (wyglądająca na bardziej zużytą) nie. Zakupione nówki nie szeleszczą wcale, a używane intensywnie od 4-5 miesięcy, prane w 60 st. z miofreshem lub nappy freshem. Nigdy ich nie wrzucałam na 90 st.
    Ostatnio edytowane przez libra ; 10-11-2011 o 12:34

  14. #454
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holica_1630 Zobacz posta
    Powiedzcie mi jak to jest z tym szeleszczeniem pulu?? Kupiłam kilka IB SIO używanych od kilku róznych osób i jedne szeleszczą pomimo zapewnienia że były używane zaledwie 2 miesiące, a inne nie szeleszczą?? Chodzi o sposób prania? Może detergent używany do prania? No sama nie wiem.
    ja też nie wiem, od czego to zależy
    miałam w swoim czasie chyba z 7 sztuk, wszystkie prane tak samo, 2 szelesciły, reszta nie

  15. #455
    Chustofanka Awatar mama_maleństwa
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    170

    Question Itti Bitti SIO czy AIO

    Ciekawi mnie co się lepiej sprawdza w przypadku Itti Bitti - SIO czy AIO? Co wolicie i dlaczego?

  16. #456
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922
    Pola 2011

  17. #457
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    podniosę wątek
    nie używałam AIO - lubię IB w dużej mierze za to, że są SIO - mogę od czasu do czasu porządnie wygotować wkładki bez strachu o pul (wkładki niby bambus, ale nie zauważyłam żeby się kurczył od 90 stopni raz na jakiś czas).
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #458
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    AIO nie używałam. SIO lubię ze względu na szybkie schnięcie i możliwość wyprania w wysokiej temperaturze. Minus wg mnie - wkłady raczej twarde. Ogólnie lubię IB bo są zgrabniutkie i nie robią wielkiej pupy

  19. #459

    Domyślnie

    miałam obie. Plusy- zgrabne i piękne. Minusy- SIO- wkładka po zsikaniu twarda jak kamień co nie może być komfortowe dla dziecka, przeciekały; AIO- schła (lato) ze dwie doby, przeciekała także


  20. #460
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    podnoszę i pytam jak się S-ki sprawują? AIO czy SIO lepsze? Na ile starczą?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •