Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 10121314151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 515

Wątek: Itti bitti, D'lish, sio, aio, Tutto, sio

  1. #381
    Chustomanka Awatar Mazi
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    KRK/BCN
    Posty
    909

    Domyślnie

    porownanie do szpilek-Bomba
    IB sa sliczne pewnie za to sie je kocha, przedstawiane sa jako najlepsze na swiecie, duzo w reklamach usmiechnietych dzieciecych buziek, duzo fajnych kolorowych scenerii, reklama duzo robi..

    ​​

  2. #382
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    No ja niby nie przepadam, ale mam trzy AIO. Niby mało ich używam, ale jak myślę sobie żeby sprzedac, to mnie na sentyment za tą zgrabną pupą ogarnia. Hmmm
    No faktycznie fenomen jakiś.

  3. #383
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emelbe Zobacz posta
    No właśnie - podobno. Ja mam synka i nie narzekam. IB używamy od roku. Najpierw był to rozmiar M na próbę. Długo nam jednak służył, bo jeszcze do 10 kg z małym hakiem. L-ki dopiero teraz zaczynają być OK, bo wcześniej był za duży luz i faktycznie zdarzały się przecieki. Lubię je właśnie za to, że są takie zgrabne.
    Synek ma 2 lata i 2 miesiące, wazy chyba 12,5 kg a ciągle mamy w użyciu trzy eM-ki (eL-ki też, ale obecnie tylko dwie)

  4. #384
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Ja też je uwielbiam. Wcale nie są bardzo sztywne jak się wykwaskuje wkładki. Super chłonne (choć ze dwa przecieki były jak nie dokładnie w pachwiny założyłam i Lena siedziała w krzesełku lub w wózku). Teraz choć mam mega sika to nie przecieka nic. Zgrabne, ładne i mimo, że jedna mi szeleści to je lubię bardzo. Niestety nie mam wiele (4 szt.). Nie wiem jak by to było z mniejszym dzieckiem, ale dla ponad rocznej panny myślę, że są idealne - zwłaszcza pulchnej

  5. #385
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Synek ma 2 lata i 2 miesiące, wazy chyba 12,5 kg a ciągle mamy w użyciu trzy eM-ki (eL-ki też, ale obecnie tylko dwie)
    Ja miałam tę starą ciut mniejszą wersję, dlatego zaczęły się robić za małe, więc je posłałam dalej w świat

  6. #386
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emelbe Zobacz posta
    Ja miałam tę starą ciut mniejszą wersję, dlatego zaczęły się robić za małe, więc je posłałam dalej w świat
    Ja też mam te stare, mniejsze

  7. #387
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Dla Kornelii miałam trzy sztuki, zaczęłam od eLek. Chociaż moje ulubione to Yetty to muszę mieć IB bo mąż je kocha. Dla Idki miałam nawet eSki, żałuję że urodziła się wielka i pulchna, bo ponosiła je tylko 2 miesiące, ale już zbieram eMki. Są zgrabne, mają intensywne kolory, fajny jest ten system wkładek na napki. Przy Neli od czasu do czasu wyciek się zdarzył, przy Idalii póki co ani razu.

  8. #388
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    to w sumie chyba wyjaśniłyście mi dlaczego moje L na Natce ciągle przeciekały.... a przy nóżkach miała troche luzu..no i się ich pozbyłam zamiast poczekać aż mi dzieć dorośnie
    ale mam AIO i kocham normalnie miłością wielką
    czerwcowa Natusia 2010

  9. #389
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    był okres ze mialam 2 ib sio L jak z miala jakies 8 miesiecy,czesto przeciekały ale byly po prostu za duze.
    na wymiance niedawno dostałam sio L i pokochalam,teraz mam 4 sio i 2 tutto .na wypietym tyleczku wyglada cudnie
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  10. #390
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    IB akurat nie są moimi ulubionymi pieluszkami ale mamy kilka w stosiku i za szybko ich się nie pozbędziemy

    Fenomen ich polega na tym, że są:
    - zgrabne
    - milutkie (zarówno dla oka jak i w dotyku)

  11. #391

    Domyślnie

    właśnie sprzedałam dwie a Wy mi tu tak piszecie, że łezka mi się za nimi kręci, takie cudne są normalnie, że eh. Niestety u nas się nie bardzo sprawdziły i niechętnie po nie sięgałam, choć lubiłam miziać i patrzeć Gdyby jakoś działały bez tej wielkiej płachty to bym tylko IB SIO miała w szafie. Niestety z płachtą sztywne po pierwszym siku, bez płachty mokre w 3 sekundy. Buu. A piękne i zgrabne są diabelsko.

  12. #392
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    no u nas do spania się ewidentnie nie nadają - Werona śpi na boku i sik nie zdążył nawet wsiąknąć a spłynąl po nodze elegancko

    ale mamy z 5 w sumie, jedną dlish i 4 tutto
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  13. #393
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    A u nas się zdarza, że synek w nich śpi całą noc. Jeśli wracamy od dziadków i zasnie po drodze (a staram się na powrót zakładać własnie IB) to nie zmieniam już w domu i śpi w niej do rana. Dają radę

  14. #394
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    hm, no u nas na stówę by nie dały - pomijając wyciekanie po nodze, to panna śpi 12h, w czasie któych mnie ssie z 4x, więc i sika odpowiednio....
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  15. #395
    Chustomanka Awatar mikulo
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    764

    Domyślnie

    Ja mam dwie, miałam cztery, ale się pozbyłam, bo jednak jak na IB, to było za dużo. Jak dla mnie pieluchy te mają duzo minusów, ale ten jeden jedyny plus wystarczy, zeby choć jedną mieć . Cenię ją za zgrabność i urok, ale nic poza tym. Jej najgorszą wadą u nas było to, że sztywne brzegi wkładów odznaczały się mocno na skórze, dlatego u nas IB są goścmi, ale na pewno sie przydają przy bardziej dopasowanych spodenkach .
    Mikulek (01.2010.) Idusia*(9 tc 09.2012.) Szymonek (05.2014.)
    Moje wypociny: http://www.pieluszkiwielo.blogspot.com/
    ...
    Dajcie mi modlące się matki, a uratuję świat. św. Augustyn

  16. #396
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    My używamy tylko IB z oryginalnymi wpinkami SIO albo z tetrą (po domu) - żeby młodej oszczędzić kontaktu z polarem przez 3h.
    Praktykujemy je półtora roku, przerobiłyśmy całą rozmiarówkę, mamy kilkanaście sztuk plus kilkanaście wkładów dodatkowych i fenomen polega na tym, że 1, są najmniejsze/najbardziej kompaktowe (co akurat u mojej Calineczki jest istotne) przy 2, super chłonności, 3, to zero przecieków przy umiejętnym zapięciu pieluchy i dopasowanym rozmiarze i właśnie 4, możliwość zmiany wkładu czy wykorzystania futra jako otulacza.

    Moim zdaniem rozmiar M się nie zmienił. L były mniejsze, teraz są większe.
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  17. #397
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Bo wąskie i to futerko cuudne Nadal uważam za śliczne, ale musiałam się pozbyć, bo Smo uczulał ten welurek. A takie zgrabniusie na pupie były!
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  18. #398
    Chustonówka Awatar aser
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    27

    Domyślnie

    IB bardzo lubię za to że są wąskie w kroku i zgrabnie leżą na pupci, przecieki się trafiają przy większym siknięciu(wkłady są całe przemoczone,a nie próbowałam jeszcze tej dodatkowej małej wkładki), po za tym to nie mamy przecieków i są prześliczne kolorki

    a co do sztywnych wkładów to robią się takie po zamoczeniu i wtedy zaraz zmieniamy na suchą pieluszkę albo zmieniam wkładki
    Ostatnio edytowane przez aser ; 04-05-2011 o 11:03

  19. #399
    Chustomanka Awatar mikulo
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    764

    Domyślnie

    Właśnie, po przemoczeniu robią się sztywne, ale nie zmienię przeciez pieluchy, jak mi zaraz po załozeniu dziecie nasika, a pielucha na wpół sucha. Z dodatkową wkłądka jest bardziej chłonna, ale u chłopca nie ma wtedy luzu przy jąderkach, to kolejny minus. Ale i tak je lubię
    Mikulek (01.2010.) Idusia*(9 tc 09.2012.) Szymonek (05.2014.)
    Moje wypociny: http://www.pieluszkiwielo.blogspot.com/
    ...
    Dajcie mi modlące się matki, a uratuję świat. św. Augustyn

  20. #400
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    jako, że nigdy nie patrzę z jakiego działu "nowy wątek" czytam... myślałam, że to posty o liceum z maturą międzynarodową

    a IB nie mam. jakoś totalnie mnie nie kręcą ani minkee ani "firmówki"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •