Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 1214151617181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 515

Wątek: Itti bitti, D'lish, sio, aio, Tutto, sio

  1. #421
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    moje tesz nie skrzypia, juz z rok ich używamy....
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  2. #422
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez libra Zobacz posta
    Czy one są gdzięs w Polsce dostepne??? Spotkałyście się?
    Już znalazłam w pieluszkarni. Znaczy się dostawa była
    No to trzeba się zastanowic ile jeszcze chcemy, znaczy potrzebujemy
    ten model na pewno, takie zielono-niebieskie przecinki też ładne, no i brąz i czerń. I to by było na tyle - z tymi które mamy wyjdzie 12 (w tym 1 tutto, ale chętnie bym ją wymieniła na sio L, bo jednak dopasowane lepsze)

  3. #423
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    wczoraj sio nam nie utrzymało kupki niestety, ale chyba z winy mojego eksperymentu...włozyłam do niej prefold pieluszkarniowy z pomarańczowym obszyciem, bo wydawał mi się wielkosciowo idealny, kupa była wszędzie ale nie w pieluszce, nie polecam, tetra się lepiej zdecydowanie sprawdza i odpowiada mi to, że jest miękka

  4. #424
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,852

    Domyślnie

    fajne, zgrabne...gdyby tylko te wkłady nie robiły się takie strasznie sztywne, to byłyby idealne
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  5. #425
    Chustomanka Awatar kerstin200
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań/Islandia
    Posty
    655

    Domyślnie

    ja mialam S i M. musiałam kupic, bo piekne, i w sklepie w komentarzach same superlatywy.
    po zakupie mogę powiedzieć, że są i plusy i minusy. plusy takie, że, oprocz wyglądu i zgrabności, szybko mogłam przesiąść się na wielo, bo moje dziecię po pampuchach miało pawianią pupkę i nie mogłam na to patrzeć. a że maleńki był, we flipa mógłby się zmieścić cały... i tu wielki plus małych itti bitti.
    wkłady SIO - dramat. przy nich mi najwięcej przecieków wyszło. takie sztywne i dziwne, składane... nie rozumialam tego wynalazku zupełnie używałam zatem z ręczniczkami z ikei i to było super polączenie. ale przeciekały czasem i doprowadzało mnie to do szewskiej pasji. M-ki już nie używałam z takim zachwytem, wkłady niemal nietknięte.
    S-kę postanowiłam zatrzymać, ale pożyczyłam koeżance pod warunkiem, że będzie szanować, więc tak jakby już jej nie mam po praniu przez nią w mydle i suszeniu w suszarce bębnowej
    a M-kę z radością puszczę w świat, niech się przyda komuś, kto je lubi...

  6. #426
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    A ja właśnie mojej małej na pupę założyłam i się nie mogę nadziwić jaka zgrabna podoba mi się bardzo tylko obawiam się że chłonnością nie powala.. Kupiłam używaną, a wkłady dalej miękkie. Chyba sobie jeszcze dokupię

    sprawdziłam chłonność całkiem całkiem, ale co najlepsze otulacz suchy i jak bym miała dodatkowe wkłądy mogłabym go ponownie użyć co jest dla mnie cudem co najmniej bo wszystkie kieszonki mi przemakają i sio close parent też. Kupię jeszcze!
    Ostatnio edytowane przez mamaUlki ; 31-08-2011 o 22:19

  7. #427
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie

    Przeczytałam wątekmpobieznie i mam pytanie czy tą część otulaczową można użyć ponownie ze świezym wkładem, czy po jednym siku ona też jest juz do prania. Bo ze zdjęć mi wygląda jak by tam był polar. No a skoro polar to chyba już sie nie da, bo nasiaknie trochę. Mam rację, czy bredzę?
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  8. #428
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama-donna Zobacz posta
    Przeczytałam wątekmpobieznie i mam pytanie czy tą część otulaczową można użyć ponownie ze świezym wkładem, czy po jednym siku ona też jest juz do prania. Bo ze zdjęć mi wygląda jak by tam był polar. No a skoro polar to chyba już sie nie da, bo nasiaknie trochę. Mam rację, czy bredzę?
    można użyć z nowymi wkładkami :]

  9. #429
    Chustomanka Awatar mama-donna
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Dania-Løsning, Polska-Kędzierzyn-Koźle/Nysa
    Posty
    993

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    można użyć z nowymi wkładkami :]
    A co tam jest od środka? Polar?
    Julia 26.02.2010 Miron 16.03.2013


  10. #430
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    to jest welurek, który daje dziecku uczucie suchości , ja wkładam do otulacza tetre jak mi wklady mala zamoczy i fajnie się sprawdza zarówno sio w tej kombinacji, jak i tutto. Tutto lepiej jesli o kupy chodzi...

  11. #431
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    ja dawałam jeszcze zwykłe wkłady szyte z resztek bawełnianych, małe miękkie ręczniczki frote, a jeśli chodzi o kupki to TYLKO raz mi puściła, ale to była meeeeeega kupa czasem cały dzień miałam 1 otulacz i tylko wkładałam co się dało i co się zmieścoło, trza ładnie założyć, żeby nie na fałdkach się zatrzymała pieluszka a przy kroczku
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  12. #432
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama-donna Zobacz posta
    A co tam jest od środka? Polar?
    Polar. Ale nie ma to znaczenia - to tylko zabezpieczenie pul-a, a wkładki po kilku praniach chłoną super, więc możesz tak naprawde zmieniac po każdym siku tylko wkłady.

  13. #433
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    9

    Domyślnie

    Kupiłam SIO bo miało być ekonomicznie. W efekcie i tak piorę całość po zasikaniu, także mi bardziej pasuje jednak AIO. Jest milsza, wkłady tak nie sztywnieją jak w SIO. Wkład kwadratowy powoli robi się sztywny jak deska.

  14. #434
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    lubię, bardzo lubię. Kupiłam jedną, dokupiłam następną - IMHO skuteczniejsze niż kieszonki i bardziej higieniczne, bo wkładki odczepiane od pula mogę wyprać w wyższej temp. niż aio czy całe kieszonki. Jedno co mi przeszkadza, bo nie lubię, to minkee, przy czym pieluszka w krowie łaty ma fajniejsze, krótsze - limitowane mają krótsze minkee niż jednokolorowe? I nowe wkłady schną trochę dłużej od starych - też mnie to zastanawia.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  15. #435
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Mamy Skę SIO - uwielbiam! Pasuje idealnie na małą pupkę, super wygodna w używaniu wg mnie.
    Ale fakt - malutka i na krótko starczy... A ja już myślę o Mkach

  16. #436
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmadzik Zobacz posta
    Ale fakt - malutka i na krótko starczy...
    ja też się naczytalam, że na krótko starczy a moje dziecko cały czas z S nie może wyrosnąć, a ma już 7 miesięcy. Fakt nie wazy jeszcze 7 kg

    im lepiej pieluszka dopasowana, tym rzadziej zdarzają się wycieki.
    Był okres, gdy żałowalam, ze mam aż 5 sztuk Itti Bitti SiO S, a teraz gdy sa bardziej dopasowane, mam do nich juz mniej zastrzeżeń

  17. #437
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    mój Jo ma 4 m-ce i waży 6,5, ale on długi jest...no i wyrósł mi niestety z eSek i teraz na eMki poluję
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  18. #438
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IwonaKM Zobacz posta
    ja też się naczytalam, że na krótko starczy a moje dziecko cały czas z S nie może wyrosnąć, a ma już 7 miesięcy. Fakt nie wazy jeszcze 7 kg
    Kwestia wzgledna... Moja miesieczniaczka wazy juz ponad 5 kg...

  19. #439
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmadzik Zobacz posta
    Kwestia wzgledna... Moja miesieczniaczka wazy juz ponad 5 kg...
    Moja 7-miesięczna waży ponad 9 kg, nosi Lki

  20. #440
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Mimo początkowego zachwytu nie polubiłam się IB SIO. Miała być niezawodną pieluszką na wyjścia, a bardzo często przeciekała...nie wiem w sumie dlaczego. I sztywne wkłady też mi przeszkadzały.
    Ale odszyta była pięknie, istne cudeńko No i zgrabna jak mało która.


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •