Strona 1 z 13 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 244

Wątek: wstydzicie sie używania wielorazówek?

  1. #1
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie wstydzicie sie używania wielorazówek?

    Tak mnie naszło pytanie: wstydzicie sie używania wielorazówek? My raczej jesteśmy dumni, wszędzie w nich chodzimy, do lekarza również. I na basen. Ale głupio mi zakładać samą pieluchę i nie zakładać krótkich spodenek na lato. A może powinnam dać sobie spokój?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Kornelia tak chodziła i Idalia też tak chodzi: fajna wielo + koszulka. Żadnych spodenek, sukienki rzadko.

    My z mężem w wielo nie chodzimy, a jak kiedyś będziemy to się raczej nie przyznamy

  3. #3
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    Kornelia tak chodziła i Idalia też tak chodzi: fajna wielo + koszulka. Żadnych spodenek, sukienki rzadko.

    My z mężem w wielo nie chodzimy, a jak kiedyś będziemy to się raczej nie przyznamy
    co fajnej wielo masz na myśli otulacz wełniany czy pul a może kieszonkę czy IB?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  4. #4
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Smile

    ja mam troszkę mniejszego synka więc wychodząc zakładam mu tylko koszulkę i pieluszkę zauważyłam że wzbudzamy zainteresowanie jak Fabio jest w wózku a już najbardziej jak wypakowuję go z chusty a tu pupka w samochodziki na pewno nie ma się czego wstydzić

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    co fajnej wielo masz na myśli otulacz wełniany czy pul a może kieszonkę czy IB?
    Otulacze wszelkie, kieszonki i IB, wszystko co ładne. W zeszłym roku Idka w formowankach obszytych bawełną eko-mamy śmigała.

  6. #6
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    z drugiej strony jak są upaly to pul nie bardzo się nadaje, a wełniak nie są tak urodziwe
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    z drugiej strony jak są upaly to pul nie bardzo się nadaje, a wełniak nie są tak urodziwe
    Dlatego albo same formowanki albo się zamawia wełniaki u Magnolii Poza tym widziałam tutaj na forum fajne kieszonki z wełnianymi otulaczami. IMO świetne na lato.

  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,418

    Domyślnie

    fajniej wyglądają na pupce wielo niż jednorazówki ...............
    Raduś 21.02.2009 i Piotruś 09.06.2011

  9. #9
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    Maria w wielorazówkach biegała bez spodenek - nie widzę sensu dodatkowego kawałka materiału jak jest upał...
    i czego się wstydzić?
    Wiewiórko nie ma sensu zastanawiać się co myślą inni
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  10. #10
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    ja się wstydzę jednorazówek
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    teraz w wakacje nad morzem regularnie widywalam maluchy w samych pampersach lub tylko koszulce do tego, więc czemu ja bym nie miała młodego w wielo poszczać bez spodni czasem na wypad do miasta zakładam spodenki lub ewentualnie szorty od magnolii

  12. #12
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Niektórzy się boją tego co powiedzą inni, np. moja teściowa, która boi się 2 raz wyjść za mąż bo w opinii pań wiejskich do śmierci powinna zostać wdową. Córce po rozwodzie (3 lata starszej ode mnie gada, że ma o facetach zapomnieć jak jest rozwódką, bo swoją szansę już miała)
    Ja olewam i w tej sprawie też oleję. A w temacie śmieszą mnie rodzice, którzy latem kupują majteczki by zakryć szpetne pampki
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  13. #13
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Jednorazówkę to bym zdecydowanie zakryła

  14. #14
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie

    Oj....właśnie...
    Jak byliśmy na wakacyjnym wyjeździe, to przez kilka pierwszych dni padało. W domku, w którym nocowaliśmy była taka wilgoć, że nic nie schło i w końcu mi pieluch zabraklo..... no i musieliśmy kupić pampki. I wtedy mi się jakoś wstyd zrobiło - dupcia w papierze i folii Nie zabierałam krótkich spodenak, bo normalnie to wielo i koszulka.... Tylko 2 dni tak chodziła, bo nie mogłam przepatrzeć Ja jestem z tych, co by majtkami pampki przykrywali. A inna sprawa, że jednorazówka jakoś bardzo dużo brzuszka zakrywa i w upał mnie to mierzi. Do tego z tyłu wisi odwłok już po chwili biegania. Wielo zapinam na bioderkach i do dupki też przylega jak trzeba
    Nawet moja mama i teściowa, co na początku trochę palcem czoło drążyły, że mi się chce prać, to teraz mówią, że pupcia taka ładna w tych kolorowych


    A....
    moja córa wstydzi się używać wkładek i podpasek wielo. Podpaskę nosi na razie na wypadek tego pierwszego razu i ma problem w postaci "co dziewczyny powiedzą" ...
    A wkładeczki trochę ją przekonują, kiedy sama wybiera sobie wzorek.... ale dla niej jest to problem. Pewnie będzie jednorazówek używać
    Ostatnio edytowane przez Agna ; 05-08-2012 o 08:19
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

  15. #15
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Nie przyszło mi do głowy wstydzić się wielorazówek. Nie żebym się jakoś szczególnie w nich lansowała (ok, nie ja, ale Tymianek).
    IMO dużo ładniejsze niż jednorazówki!

  16. #16
    Chusteryczka Awatar rhodiana
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Bieruń
    Posty
    1,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mgosia Zobacz posta
    ja się wstydzę jednorazówek

    Otóż to! chodź my juz odpieluchowani, to też tak miałam nauczka na przyszlść: używać wielo

  17. #17
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mgosia Zobacz posta
    ja się wstydzę jednorazówek
    ja też
    Cytat Zamieszczone przez Agna Zobacz posta
    moja córa wstydzi się używać wkładek i podpasek wielo. Podpaskę nosi na razie na wypadek tego pierwszego razu i ma problem w postaci "co dziewczyny powiedzą" ...
    A wkładeczki trochę ją przekonują, kiedy sama wybiera sobie wzorek.... ale dla niej jest to problem. Pewnie będzie jednorazówek używać
    A co z koleżankami będzie wchodzić do toalety? Będą jej zaglądać w majtki? Nie musi się chwalić. A może będzie wolała używać kubeczka? Młode dziewczyny też mogą, już od 1 okresu.
    Ostatnio edytowane przez Wiewiórka ; 05-08-2012 o 08:53
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  18. #18
    Chusteryczka Awatar reginleif
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,189

    Domyślnie

    W życiu by mi nie przyszło do głowy żeby się wstydzić
    Styczniowy Staszek (2009), lutowy Tadek (2011)
    Moja dłubanina

  19. #19
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    daleko i blisko
    Posty
    3,021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    ja też

    A co z koleżankami będzie wchodzić do toalety? Będą jej zaglądać w majtki? Nie musi się chwalić. A może będzie wolała używać kubeczka? Młode dziewczyny też mogą, już od 1 okresu.
    no nie wiem, ja tam rozmawialam z koleznakami i o podpaskach i tamponach. Wy nie? IMO jesli dziewczyna sie wstydzi, to powinna uzywac jednorazowych podpasek - dopóki sama nie dojrzeje do tematu.
    K. i J. 17.07.2008, W. 07.02.2013

    1% KRS 0000037904 Cel szczegółowy 26513 Nowacka Katarzyna i Jakub 1% DZIĘKUJEMY!

  20. #20
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Myślę i myślę i nie przychodzi mi do głowy dlaczego miałabym się wstydzić?

    Jeżeli odczuwam jakieś uczucia z tego zakresu to predzej dumę Ale generalnie to jest wybór którego jestem pewna, więc nie rozmyšlam o tym za dużo. Jak jest upał, Młoda biega w samej kieszonce i wygląca cudnie, jeżeli ktoś reaguje (rzadko) to albo tekstem "o, widzę że córeczka na wielo" (zwykle tacy co sami stosują, albo gdzieś się zetknęli), albo "o, jakie ma fajne majteczki" (ci co się nie spotkali, nawet nie rozpoznają że to pielucha).

    A rodziców zakrywających pampki rozumiem, też bym chyba tak robiła, bo IMO są wyjątkowo szkaradne i nieestetyczne.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •