Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 244

Wątek: wstydzicie sie używania wielorazówek?

  1. #121
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    A ja się czasem wstydzę, nie samych wielorazówek, chlewu w domu. tzn. jak mi sie w domu napaskudzi to mi wstyd podwójnie, że ktoś może pomyśleć, że to przez pieluchy nie mam czasu, albo że nie dość że brudno, to jeszcze obsikane pieluchy się walają..
    Rozumiecie, o co biega? czuję, że w imię pieluszek powinna mieć w domu błysk, ale już nie mam siły...
    Takie miewam schizy, na szczęście do opanowania
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  2. #122
    Chustonoszka Awatar buba
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    104

    Domyślnie

    Mnie wielo zawsze dumą napawały jeśli zdarzało się, że miałam w domu jakieś jednorazówki, zawsze je chowałam, żeby nikt nie widział trochę mi szkoda, że HUbi już odpieluchowany, ze względu na urodę letniego zestawu koszulka+ wielo właśnie

  3. #123
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Mnie wielo zawsze dumą napawały jeśli zdarzało się, że miałam w domu jakieś jednorazówki, zawsze je chowałam, żeby nikt nie widział trochę mi szkoda, że HUbi już odpieluchowany, ze względu na urodę letniego zestawu koszulka+ wielo właśnie
    ja też jednorazóki chowam w szafie (trochę przed samą sobą), choć mam je raczej zawsze, używam głownie nad ranem, ale mam nadzieję od tego odejść, jak znajdę coś równei łatwego w zakładaniu
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  4. #124
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    a podniosę temat
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  5. #125
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    my sie naszymy chwalimy wszedzie niezaleznie,czy mamy kolorowe kieszonki,czy znoszone formowanki. To powod do dumy,ze dbamy o pupe naszego szkraba
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #126
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    ja się nie wstydzę, ale też nie chwalę się specjalnie, że używamy wielorazowych (oczywiście jak ktoś zauważy to z chęcią opowiadam co i jak ), stały się częścią naszego życia i jakoś tak normalnie do nich podchodzę
    Heniu sierpień`20

  7. #127

    Domyślnie

    ani się nie wstydzę, ani się nie chwalę, przy Krzysiu byłam bardziej entuzjastyczna, a teraz używam też jednorazówek na przemian z wielo i jakoś jednorazówek też się nie wstydzę, wszystko jest dla ludzi dumna to jestem teraz z tego, że wysadzam mojego niemowlaka

    ale fakt, uważam, że każda wielorazówka na pupie wygląda sto razy ładniej niż jedno i nie ma co latem jej zasłaniać ubrankami

  8. #128
    Chustomanka Awatar RoxieSTB
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    staffordshire
    Posty
    668

    Domyślnie

    Ani sie nie wstydze ani nie jestem jakos przesadnie dumna. Ot to po prostu 'narzedzie' do lapania tego i owego

  9. #129
    Chustonówka Awatar tigi
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    19

    Domyślnie

    ja dopiero na etapie oczekiwania na malucha i w sumie to nie wiem czy uda mi się używać wielo <w sensie, czy znajdę czas i siłę na ciągłe pranie>, ale chciałabym bardzo. i powiem, że są absolutnie prześliczne. już teraz opowiadam znajomym, że bardzo chciałabym spróbować z wielo i jak patrzą na mnie jak na wariata to otwieram googla i pokazuję im fotki pupek w ślicznych otulaczach i sama słyszę "łooo, a może byśmy naszemu kupili taki z samochodzkiem? ooo, a te jakby dżinsowe są super" itp. myślę, że absolutnie nie ma się czego wstydzić.

    z drugiej strony bardzo bym się chciała nie wstydzić, jeśli będę musiała używać jednorazówek. bo to akurat jest dla mnie nieco krępujące:/

  10. #130
    Chustonoszka Awatar froggy80
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa i okolice :)
    Posty
    107

    Domyślnie

    Ja tam jestem dumna z powodu używania wielorazówek Tym bardziej, że w moim otoczeniu jestem jedną z przodowniczek w tym temacie.
    A jeszcze niedawno, z niezrozumiałych już dla mnie powodów, byłam raczej na anty-froncie
    Teraz lubię jak mojemu młodemu jakieś gacie (kieszonki) we wzorki zza spodenek wystają, a inne matki pytają "co to, co to?"

  11. #131
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    5

    Domyślnie Dumna

    Mam podobnie jak większość, jestem dumna i chwalę się. Nie tylko super wyglądają, o niebo lepiej niż jednorazówki. To dodatkowo zawsze jest nadzieja, że jakaś mama zauważy i się zainteresuje i może zacznie ich używać. W lecie maluch nosi zazwyczaj koszulkę i wielo, ewentualnie samą wielo jak jest bardzo gorąco. A widząc jaki jest wybór wzorów, myślę, że mogą konkurować z niejednymi spodenkami

  12. #132
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    nie wstydzę się używania wielorazówek. Natomiast czułam się trochę głupio gdy na spotkaniu KK tylko moja mała miała pampka na pupie
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  13. #133
    Chustofanka Awatar adea
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    413

    Domyślnie

    pampersow sie wstydze... czasami jak ubieram to staram sie zaslaniac to szkaradztwo jak sie da wielo sie chwale, chyba ze ufajdanymi
    Mały Mysz listopad 2012, Mniejszy Mysz luty 2016

  14. #134
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No my się wielo już nie pochwalimy chyba,że dzień upalny i ubieramy formowankę i wełniane szorty sama kieszonka to jednak już nie dla biegającego szkraba.Chronimy nóżki przed upadkiem więc jakieś spodnie za kolanko zawsze ma na sobie.
    Kiedy jeszcze nie biegał jeździł w wózku w koszulkach i kieszonkach ale miałam radochę kiedy ludzie patrzyli zdziwieni co to jest.
    Mój mąż właśnie przez te kolorowe wzorki na kieszonkach przekonał się do wielo,potem o pampersach nawet nie chciał słyszeć tym bardziej,że zapaszek z jednorazówki z kupą rozchodzi się po całym domu a z wielo od razu spłukuję i nie ma śladu i zapachu.
    Jestem dumna,że używam pieluch wielorazowych żałuję jedynie,że zaczęłam tak późno dopiero kiedy syn miał około 6-7 miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez *LOLA* ; 30-08-2013 o 16:21
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  15. #135
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Tak patrzę na wypowiedzi, to temat powinien się nazywać: Dumni z wielorazówek

    wiki100
    Ale zwykły pampers też może leżeć na podłodze w domu. I do tego z kupą, a w wielo to się od razu biegnie zaprać,żeby plam nie złapało przynamniej ja tam mam,nawet jak mam mega leniwy dzień, bo przywiązana do każdej pieluszki jestem.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  16. #136
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie

    tez tak miałam z zapieraniem,
    ale po ponad 4 latach uzywania wielo non stop i 2 dzieci to już mi sie nie chce
    wrzucam tylko do pralki jak leci

  17. #137
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    To ja jestem jeszcze wiekszym leniem (nie, nie leniem, jestem energooszczędna!). Nie zapieram spłukuję bardzo starannie kupkę i wrzucam do wiaderka. Pranie i tak leci codziennie (najpierw płukanie samych pieluch, potem dorzucam resztę i leci normalne pranie).

  18. #138
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Spojrzenia ludzi kiedy zmieniam synowi wielorazówkę w parku - BEZCENNE()
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  19. #139
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Mnie się zawsze pytają, po co mu na pampersa ubieram takie dziwne majtki
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  20. #140
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Kiedy ostatnio w upalny dzień ubrałam Jaśkowi formowankę i wełniane szorty to ludzie patrzyli jakbym mu jajka co najmniej w tym gotowała(no bo jak to taki upał i wełna toż przecie gorąco temu dziecku w tych gaciach)
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •