Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 244

Wątek: wstydzicie sie używania wielorazówek?

  1. #181
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Tak mnie naszło pytanie: wstydzicie sie używania wielorazówek? My raczej jesteśmy dumni, wszędzie w nich chodzimy, do lekarza również. I na basen. Ale głupio mi zakładać samą pieluchę i nie zakładać krótkich spodenek na lato. A może powinnam dać sobie spokój?
    nie wstydzę się nic a nic. w głębi duszy jestem z siebie dumna, że mając na uwadze wszystkie okoliczności (o których nie będę się tu rozpisywać), udało mi się przejść z pampków na wielo (choć dopiero w 10. msc).
    pieluszki z dumą obnoszę, a do lekarza czy znajomych to już specjalnie zakładam takie "naj naj", żeby oko cieszyły nie tylko moje. i zawsze wzbudzają zachwyt.
    nie mogę się doczekać lata, żeby dziecię ganiało w samych pieluszkach, choć trochę się obawiam, czy od ciągłego wycierania pupiny o ziemię/wózek/ławkę itd nie zniszczy się PUL z zewnątrz.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #182
    Chusteryczka Awatar Jóna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Jastrzębie - Zdrój
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    nigdy się nie wstydziłam i tak jak dziewczyny piszą, zawsze jak gdzieś wychodziliśmy to brałam te naj, żeby się pochwalić Teraz chwilowo tylko szafę cieszą i czekają na lepsze czasy i na kolejne pieluszkowe dzieciątko.

  3. #183
    Chustofanka Awatar vika
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Bełchatów
    Posty
    217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    Widzę vika, ze się wkręciłaś w wielo i trafiłaś na forum z majowych mamusi Witam
    WITAM,WITAM
    MARYNARKA
    oj wkręciłam się i to jak no i w forum też ,można tu znależć mnóstwo tematów dla siebie

  4. #184
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Dziś Lala ubrana w sukieneczkę do kościoła i pierwszy raz przyszło jej do głowy żeby ową sukieneczkę podnieść.. Ale ahh jak to ładnie jak na pupce był flip lovelance a nie jakaś chemia
    Moje dwa szczęścia

  5. #185
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Moja córka w tamte lato paradowała w pieluszce krówce Blueberry i bluzeczce. Koleżanka zdziwiła sie , myśłała, ze teraz takie pampersy w krówki robią teraz. Uwielbiam jeszcze małą w pieluszce jeansowej - super wygląda i jeszcze od Tysiuli ze spódniczką . Sezon sie zaczyna. Czas pokazywac pieluszki
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  6. #186
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Tylko dlatego, że dzieciaczki tak fajnie wyglądają w samej pieluszce i bluzeczce żałuję, że Fabio już odpieluchowany..
    Ale za chwilę będę miała drugiego do pieluchowania
    To tak OTem, a w temacie, to nie, nie wstydzę się używania wielo, a wręcz przeciwnie, drażni nas, mnie i męża, jak dziecku wystają papierowe majty ze spodenek.. Ale to już chyba zboczenie

  7. #187
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    oo do sukienek/spódniczek to wielo dużo fajniejsze - cieszę się, że zostały nam jakieś resztki
    nie wstydziłam się nigdy od jakiegoś mała na pampkach, bo nie chciała wielo, ale właśnie jak ma bez spodenek latać to wielo lepsze-lepiej się pupy trzymają i dużo lepiej wyglądają

  8. #188
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    no ja się właśnie biję z myślami by na bazarek kolejną porcyjkę wrzucić, szkoda, tak przed latem

  9. #189
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Uwielbiam jak wielo wystaje z ubranek jak zakładam małemu pampki to się tego wstydzę...

  10. #190
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tinuviel Zobacz posta
    Uwielbiam jak wielo wystaje z ubranek jak zakładam małemu pampki to się tego wstydzę...
    mam to samo, wsciekam sie jak czasem zaloze jej pampersa i potem na fotce jakiejs widac :-\

  11. #191
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    mam to samo, wsciekam sie jak czasem zaloze jej pampersa i potem na fotce jakiejs widac :-\
    Uffff a myślałam że tylko ja tak mam

  12. #192
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Ja nie mam żadnego zdjęcia Kuby, gdzie widać pampa, bo nie nosi ich od 4go tyg życia, ale wkurzają mnie wystające pampy na pięknych, studyjnych zdjęciach dzieci moich znajomych
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  13. #193
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    wkurzają mnie wystające pampy na pięknych, studyjnych zdjęciach dzieci moich znajomych
    Mam tak samo. To widok rownie estetyczny, jak na zdjeciu pieknej modelki w bieliznie wystajace z majtek skrzydelko podpaski

  14. #194
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    He he a ja widziałam wystającego pampersa na dużym bilbordzie, ale mnie to raziło.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  15. #195

    Domyślnie

    jestem dumna kiedys nie zwracałam uwagi i moj syn ma nie jedno zdjęcie gdzie pampers wystaje:/ zmieniło się wiele od tamtej pory

  16. #196
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Zupełnie nie rozumiem jak można się wstydzić wielo. Ja je uwielbiam!

  17. #197
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    102

    Domyślnie

    Przyznam się, że jak pierwszy raz szłam z synkiem do lekarza, to się obawiałam, czy coś powie o tej pieluszce wielorazowej, ale okazało się bezpodstawnie. Nic nie powiedział, po prostu zbadał już, ale zerknął na nią tak na dwie sekundy.

  18. #198
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Pausi, ja na pierszym szczepieniu tez trochę się obawiałam, ale jak pielęgniarka zaczęła się rozwodzić na cudownością takiego wynalazku to wszystkie obawy minęły.

  19. #199
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    102

    Domyślnie

    To widzę, że nie jestem jedyna. To właśnie na szczepieniu jak pierwszy raz wielorazówka ujrzała światło dzienne w niedomowym otoczeniu
    Potem jeszcze na rehabilitacji obawiałam się co do wpływu wielorazówki na małego, ale pani prowadząca ucieszyła się bo oba też tetrę używała przy swoich dzieciach i podziwiaĺa, że teraz to takie wynalazki.

  20. #200
    Chustomanka Awatar Jagna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,430

    Domyślnie

    u nas właśnie panie pielęgniarki na szczepieniach podziwiały, podpytywały o temat dla córek,
    a zaczęłam na serio wielopieluchować po tym jak po megaodparzeniu pediatra sama tetrę zasugerowała...
    Marzenia się spełniają www.ogrodymuzyki.pl

    Mój Franio Chuścioszek 08 maja 2010 i Laura Marianna 12 kwietnia 2015


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •