Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: didymos różowe kropki doradzcie plis;-)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    19

    Domyślnie didymos różowe kropki doradzcie plis;-)

    doradzcie, strasznie mi sie podoba ten wzór
    https://picasaweb.google.com/1164402...75581866437762
    56% bawełna, 46 % wełna, na jesień dla koło 7 kilowego bąbla bedzie dobra???za cienka, za gruba?? jak sie nosi w dydku??na razie mam natibaby z bambusem i jest ok. podejrzewam, ze dydek o wiele fajniejszy??cena chyba tez ok? długość 5 za 450??

  2. #2
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    czy didek fajniejszy to kwestia przyzwyczajeń i preferencji. Dla mnie nie jest o wiele fajniejszy od natek. ale są tu na forum dziewczyny które uznają chyba tylko didka.

    Chusty z wełną generalnie nieźle noszą, ja kropek nie miałam więc nie wiem jaka jest ta konkretna chusta, ale 7kg to niewiele więc nawet jeśli nie będzie meganośna to 7kg i tak poniesie...
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  3. #3
    Chusteryczka Awatar alifi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Rydzynki
    Posty
    2,521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malutka_20 Zobacz posta
    doradzcie, strasznie mi sie podoba ten wzór
    https://picasaweb.google.com/1164402...75581866437762
    56% bawełna, 46 % wełna, na jesień dla koło 7 kilowego bąbla bedzie dobra???za cienka, za gruba?? jak sie nosi w dydku??na razie mam natibaby z bambusem i jest ok. podejrzewam, ze dydek o wiele fajniejszy??cena chyba tez ok? długość 5 za 450??
    Tej akurat nie miałam bo wzór/kolor nie mój, ale generalnie wełna didkowa nie z tych co nie gryzą wcale (warto wiedzieć), ponoć wrażeń kąśliwych nie dają merynosy nati (też nie wiem, bo nie miałam). Cholera, dlaczego ja się tu w ogóle wypowiadam?

    To może ogólnie - wełna dobrze współpracuje, uelastycznia chustę, jest nośna, sprawia, że szmata dobrze się dociąga i szczelnie otula dziecko. W chłody grzeje, latem ponoć chłodzi (właściwości termoregulacyjne). Ale odpada w przypadku alergicznych problemów ze skórą, mniej lub bardziej gryzie i wymaga specjalnej pielęgnacji (płyny, pranie ręczne lub ultra delikatne w pralce etc.).

    7 kilo powinna unieść spokojnie. Moja cieniutka didkowa dyńka wełniana 9 kilo ładnie dźwiga. Podana cena za nówkę czy używkę?
    Kajetan Iwo (31.01.2008) Kalina Jagoda (16.05.2011)

    UWIERZYŁAM W ŻYCIE POZAFORUMOWE

  4. #4
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Nie kupiłabym kropek za 450zł.
    Jakiś super len, który posłuży lata tak



  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    19

    Domyślnie

    cena za nowa

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •